999 rezultate për

grozni

Berisha asiston dhe shënon në fitoren e Akhmat Gronzit (VIDEO) Benard Berisha i ka bërë pothuajse të gjitha sot në fitoren e madhe që Akhmat Grozni ka arritur ndaj Spartak Moskës.
Balaj dy gola në fitoren e Terek Grozni (VIDEO) Shqiptarët vijojnë të jenë protagonistë te Terek Grozni në fazën përgatitore në Rusi, teksa mbrëm fituan 3-1 në miqësor
Balaj ëndërron Botërorin: Do të ishte si të luanim në shtëpi (VIDEO) Bekim Balaj shpreson të luajë edhe në "Botërorin 2018" që do të zhvillohet në Rusi. Në një prononcim për faqen zyrtare t
Berisha: Kalimi te Grozni vetëm fillimi, dua një ekip të madh Bernard Berisha është shprehur shumë i lumtur për kontratën e re tek Terek Gronzi por sipas tij ky nuk është fundi por f
Berisha zyrtarisht një futbollist i Terekut Bernard Berisha është tashmë zyrtarisht një lojtar i Terek Groznit. Mesfushori nga Kosova prej ditësh kishte kompletu
Odise Roshi shënon gol që në ndeshjen e parë me Terek Grozni (VIDEO) Odise Roshit i janë dashur vetëm dy ditë për t’u bërë protagonist me skuadrën e Terek Groznit. Mesfushori firmosi për ek
Ja për sa para u transferua Bekim Balaj në Çeçeni Futbollisti shqiptar Bekim Balaj është larguar nga Rijeka dhe ka firmosur në Rusi me klubin e Terek Groznit. Lajmi u kon
Luani këtë ndeshje të premten, është e trukuar Të gjithë ata që janë të apasionuar pas vendosjes së llotove, rusët kanë një propozim për ju. Ndeshja e kampionatit rus