999 rezultate për

grope

Një rrëfim i bëri "gropën", si e zbuluan prokurorët përfshirjen e Kristaq Lecit në ekzekutimin e komisar Cukut Dy muaj më parë vrasësi i komisar Artan Cukut, Mikel Shallari, i shpëtoi burgimit të përjetshëm pasi pranon krimi dhe st
Nuk fliste në celular, biseda që i bëri "gropën" viktimës së Selenicës Laver Tozaj, 47-vjeçari qe u ekzekutua ne Selenicë, ishtë dënuar nga Gjykata e Apelit për Krimet e Rënda në Tiranë për
Rama u kërkon të tijve mos kalojnë në delir pasi mund të bien lehtë në gropë Kryeministri Edi Rama është rikthyer në bashkinë e Tiranës, ku mori pjesë në ceremoninë e konstituimit të Këshillit Bash
Shembja e Teatrit, Basha: Në atë gropë do të bini vetë Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, me anë të një reagimi në "Facebook" ka paralajmëruar të gjithë zyrtarët të cilë
Gjilan, lopa bie në një grope të thellë, ndërhyn zjarrëfiksja për ta shpëtuar (VIDEO) Një lopë e cila kishte rënë në një gropë të thellë ka bërë që të intervenojnë zjarrfikësit për ta shpëtuar. Ekipi i z
Kryemadhi: Dy marrëveshjet me Ramën i kanë bërë gropën PD-së Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi i ka kujtuar ish-kryeministri Sali Berisha dhe kreut të PD, sot aleatët e saj se kanë
Si po ia hap gropën Erion Veliaj-Edi Ramës përmes besnikëve të tij në media dhe politikë Deklarata e djeshme në "Top Talk" e Ervin Bushatit duke e projektuar Veliajn kryeministër të vend të Ramës u mbulua nga
Ia bëri "gropën" kunata, si shkoi policia tek Klement Çala për grabitjen e Rinasit Është zbuluar më në fund mënyra sesi policia ka mbërritur tek Klement Çala, një ndër persona e dyshuar si të përfshirë d
Fermerët në Lushnje protestë për uljen e rimbursimit Këto janë pamjet e sotme në Lushnjë, ku qindra fermerë nga Berati, Lushnja, Fieri, kavaja, Shkodra e zona të tjera të S
Mendoi se ishte një gropë lepuri, por gjeti një shpellë fantastike Në Shropshire të Anglisë ndodhet një shpellë e vjetër 700 vjeçari, shkruan Albeu.com Por është mjaft e çufitshme në f
Në Burrel plas kallashi për gropë varri (VIDEO) “Faktikisht i kemi pasur varrezat në një kodër tjetër, por ka që nga viti ’90 nuk na le njeri me varros atje, se i kanë
"Gropë" në ARRSH, punonjësit mbesin pa paga Prej dy javësh punonjësit e Autoritetit Rrugor Shqiptar nuk kanë marrë pagat. Jo vetëm kaq, por edhe kompanitë ndaj
E di që më ke tradhtuar! I dashuri i bën "gropën" të dashurës në aeroport Aspak një tufë trëndafilash. Në aeroportin e Melbourne në Australi i dashuri e priste me një pankartë ku shkruhej me shk
200 milion euro borxhe të fshehura! FMN tregon gropën e ekonomisë shqiptare Fondi Monetar Ndërkombëtar i ka kërkuar qeverisë të paguajë sa më parë borxhet e prapambetura ndaj biznesit, duke i dhën
Perez telefonon trajnerin Italian, Lopetegui në gropë të "varrit" Fitorja e mbrëmshme e skuadrës së Realit ndaj Viktoria Plzen duket se nuk ka mjaftuar për të mbushur mendjen e president
Avakotja e Mayorgas i bën "gropën" Ronaldos në 18 shtete Ndeshja e “boksit” në distancë me përgjigje e kundërpërgjigje mes Mayorgas dhe Ronaldos vazhdon dhe duket se nuk ka ndër
Ndodh surpriza për shqiptarin që ra në gropë duke festuar golin Lojtari me origjinë shqiptare, Benjamin Kololli që luan për skuadrën zviceriane të Zyrihut, disa ditë më parë u bë preta
Flet Kololli pasi ra në gropën 3 metra të thellë (VIDEO) Lojtari shqiptar i Zurich, Benjamin Kololli është bërë "viral" dy ditët e fundit në rrjet, kjo pasi ai u bë pretagonist
Mesfushori shqiptar shënon në Europë, më pas bie në gropën e stadiumit (VIDEO) Mesfushori me origjinë shqiptare, i cili luan me përfaqësuesen e Kosovës, Benjamin Kololli, ka shënuar mbrëmjen e sotme
Ronaldo po i bën "gropën" Real-it, pasi iku vetë kërkon edhe këtë lojtar tek Juventusi Cristiano Ronaldo synon të luajë sërish bashkë me Marcelon. Real Madrid po përballet me një “luftë” për t’i mbajtur në