999 rezultate për

gropa

Gropa hapet papritur në mes të rrugës, 6 viktima dhe 16 të plagosur (VIDEO) 6 persona kanë humbur jetën dhe 16 të tjerë janë plagosur në Kinë, pasi një gropë e madhe u hap papritmas në rrugë dhe
Gropa para shkollës në Kamzë, Rama i "tërheq" veshin Rakip Sulit Kryeministri Edi Rama ka dërguar sot në shkollë, Aurelin dhe Alesion, dy vogëlushët që u hodhën nga kati i 3-të dhe 5-të
Gropa në asfalt "gëlltit" makinën ku udhëtonte një 12-vjeçare (VIDEO) Xhiro në rrugët e Flores da Cunha në Brazil nuk ka rezultuar e suksesshme për familjen Cavagnolli. Gjatë momentit kur
Do të habiteni! Ja pse qentë bëjnë gropa në tokë Pronarët dhe adhuruesit e qenve me siguri shumë herë kanë pyetur përse ndonjë katërkëmbësh deri në rraskapitje bën gropa
13 milion euro, si u zbulua "gropa" e fajdeve ku u përfshinë djemtë e ish-prefektit të Shkodër (FOTO LAJM) Që prej janarit të këtij viti e deri më tani, emrat e Elton dhe Robert Radovanit kanë qenë në krye të listës së të kërku
Dëshmitë/ Si u mbytën e ëma me vajzën 10-vjeçe në pusin e fshatit Familje të shumta nga fshati Alarup i Pogradecit i hapën gropat e thella, në formë rezervuari, me qëllim vaditjen, pasi
U mbytën nënë e bijë, banorët tregojnë pse u hap gropa me ujë që i mori jetën Një ngjarje e rëndë është shënuar në Pogradec ku janë mbytur nënë dhe bijë. Sipas informacioneve paraprake të polic
Pamjet! Kjo është gropa ku u mbyt 10 vjeçarja shqiptare dhe e ëma Kanë dalë pamjet e vendit ku 10 vjeçarja E. Mazelli dhe nëna e saj Liri Mazelli gjetën vdekjen. Ngjarja tragjike ndodhi
Berisha lëshon "bombën": Ndal terrorit nga "Klani Rama" ndaj tifozëve të Tiranës, policia shpik gropa me tritol Ish-kryeministri i vendit, Sali Berisha, ka reaguar ditën e djeshme në lidhje me incidentet në derbin Tirana-Partizani.
"Punuan natën për gropat", rrëfehet drejtori i stadiumit: E vërteta e sherrit në derbi Ksenofon Haskoçela, pedagog pikture, është drejtor i stadiumit “Selman Stërmasi”. Ai nuk shfaqet pothuajse kurrë në medi
Kriminale në derbi: Hapën gropa dhe i mbushën me fishekzjarre të fuqishëm për të dëmtuar kundërshtarët E paprecedentë, skandaloze dhe kriminale ajo që ka ndodhur dje në stadiumin “Selman Stërmasi”. Sipas “Panorama Sport”
"Të gjithëve gropa ju pret", kërcënohet me jetë shkrimtari Agron Tufa Tjetër kërcënim për shkrimtarin dhe drejtorin e Institutit të Studimeve të Krimeve dhe Pasojave të Komunizmit. Përmes
Shkatërrohet banda shqiptare e drogës, e fshihnin kokainën në gropat e ullinjve Katër shqiptarë të cilët ishin pjesë e një bande që merrej më trafikun e lëndëve narkotike, janë arrestuar mëngjesin e s
Shembja e Teatrit, Basha: Në atë gropë do të bini vetë Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, me anë të një reagimi në "Facebook" ka paralajmëruar të gjithë zyrtarët të cilë
Holanda: Shqipëria ka një rrugë me gropa për hapjen e negociatave Jaap de Hoop Scheffer, ministër shteti i deleguar nga Mbreti brenda qeverisë së Holandës dhe ish-Sekretar i Përgjithshëm
"Gropa e Kuçedrës, shkaku i qindra tërmeteve në Gjirin e Lalzit" (FOTO LAJM) Para tërmetit të sotëm, zona e Gjirit të Lalzit është goditur rreth 200 herë të tjera nga lëkundjet e tokës gjatë vitit
Gropa misterioze formohen në Kumanovë dhe Manastir Gropë me thellësi prej 5-6 metra është hapur në oborrin e shtëpisë së familjes Aziroviq në Kumanovë. Gropa është me diam
Kjo është gropa gjigante e shkaktuar nga përplasja e avionit të "Ethiopian Airlines" (FOTO LAJM) 157 persona humbën jetën dje në mëngjes pasi avioni Boeing 737 MAX8 u përplas në tokë pak minuta pasi ishte nisur nga kr
Gropa gjigante në rrugë përpin makinën (VIDEO) Një makinë që po kalonte përmes Via Pontina, në rajonin e Lazios në Itali është përpirë nga uji, pasi një pjesë e asfalt
Vijon horrori, mediat greke nxjerrin pamje nga gropa ku do të varroset ekstremisti i neutralizuar nga RENEA Dhjetra ekstremistë grekë janë mbledhur momentalisht në vendin ku terroristi Kostantinos Katsifas u neutralizua nga RENE