999 rezultate për

grisur

Lei Kraja lë nam në stadium, hap këmbët dhe i grisen pantallonat (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur e sportit, Lei Kraja ishte e ftuar së fundmi në emisionin “Why Not” në Rtv Ora. Gjatë intervistës m
Të gjithë menduan se ishte modeli, Kylie Jenner i qenka grisur futani i Met Gala (FOTO LAJM) Nuk ka dyshim se Kylie Jenner është një profesioniste e vërtetë e mediave sociale. Miliarderja 22-vjeçare i njeh të g
Ish-banorja e Big Brother tregon se ka bërë "çmenduri" nga xhelozia (VIDEO) A je xheloz/e? Është një pyetje që na drejtohet shpesh. Pikërisht kjo temë është diskutuar këtë të shtunë në studion e “
Plas keq mes Turqisë dhe Greqisë, eurodeputeti gris flamurin live (VIDEO) Ioannis Lagos, europdeputeti grek gjatë fjalës së mbajtur në seancën e Parlamentit Europian mbi emigracionin ka grisur f
I grisi pasaportën për në Wuhan, qeni i shpëtoi jetën pronares nga virusi vdekjeprurës Një qenush duket se i ka shpëtuar jetën pronares së tij dhe ka shmangur infektimin e saj nga koronavirusi. Si e ka bërë
"Besit nuk i ka ecur filmi", Rezarti i kujton publikisht çorapet e grisura aktorit (FOTO LAJM) Mes Ermal Mamaqit dhe Bes Kallakut ka nisur një debat publik pas deklaratës së Besit në "Shiko kush luan". "Ermali bën b
"Si u blenë votat për të zëvendësuar Shukri brekëgrisurin" ANDI BUSHATI Zbulimi i përgjimeve të vjedhjes së votave në Dibër, pas dëshmive të kasaphanës së Durrësit, tregon se S
A ju kujtohet Sulltanesha? Kështu duket me xhinse të grisura (FOTO LAJM) Një nga aktoret turke më të njohura e bërë shumë e dashur për publikun shqiptar fale roleve në telenovelave të transmetu
Ja shpjegimi për çorapet e grisura të Neymar Kampionati Botëror është një dashuri më vetë për sa i përket futbollit dhe njihet për tfozët e "zjarrtë" që kërkojnë të
Ish-lojtari i Milanit qëndron veshur me çorape të grisura (FOTO LAJM) Të gjithëve na kujtohet "bisha" e Milanit në sezonin 2012 që shpërthente rrjetat m,e goditjet e tij të forta. Tashmë
Blerina Bombaj publikoi foton e çorapeve të grisura Është kthyer në një nga dietologet më të njohura dhe shumë i besojnë vetëm Blerina Bombajt për vaktet e ushqimeve. Në
Blerina Bombaj hedh foton me corape të grisura, bën sherr me komentuesit Duket se dëshira për të qenë gjithnjë të kuruar në postimet në Instagram i përjashton me cdo kusht foto që nuk janë pran
Shokon avokati: Femrat që veshin xhinse të grisura duhen përdhunuar! “Është një detyrim kombëtar që të përdhunohen femrat me xhinse të grisura,” kështu ka deklaruar Nabih al-Ëahsh gjatë një
73-vjeçari nga Malisheva gris fletën e votimin Incidenti ku është kërkuar ndërhyrja e prokurorisë është shënuar në fshatin Kleqkë të Malishevës. Një person 73 vjeç
Kur Dritëro Agollin e nxirrnin nga rreshti se kishte veshur pallto grash dhe këpucë të grisura Pas luftës, Dritëroi u bë një eksponent aktiv i lëvizjeve progresiste, rinore në Shqipëri. Kështu, ai mori pjesë në heku
"Çmendet" mësuesja, gris regjistrin për të ndryshuar notat e nxënësve Policia bën me dije se ka vënë në pranga një mësuese në Tiranë. Ajo akuzohet se ka grisur fletët e regjistrit të nxë
Pamje tronditëse, Arbana Xharra e rrahur dhe grisur në spital (FOTO LAJM) Foto të tjera janë publikuar nga dhunimi i Arbana Xharrës gjatë mesnatës së djeshme. Në foto duket se Xharra ka marr
Nardi i përgjigjet Ramës me brekë të grisura (FOTO LAJM) Një “luftë” e hapur ironie ka plasur në rrjetet sociale mes politikanëve shqiptarë. Kryetari i PDK Nard Ndoka i ësht
Kujdes nga xhinset e grisura, ja sa shumë rrezikoni Pantallonat ‘e grisura’, si pjesë e tendencës së modës, kanë shtuar numrin e personave të prekur nga sëmundja e morthit,
Debati për ABC News, Lesi i shkruan Bushatit: Frangaj hyri në gazetari me këpucë të grisura... (FOTO LAJM) Botuesi i gazetës "Koha Jonë" njëkohësisht rrugëtues në profesionin e gazetarit sëbashku me Aleksandër Frangajn dhe Andi