999 rezultate për

grillo

E zbulon gazetari, Sadiku pas 5 muajsh do luajë në futbollin e SHBA-së Sadiku pas 5 muajsh do luajë në futbollin amerikan pasi një ndër pronarët e klubit të ri në Bolivi ka në pronësi edhe n
Më kë do të bësh tifo? Grillo e sqaron për Tirana-Zvezda: Të gjithë shqiptarët e ndoqën Zvezdën jo serbe Kosta Grillo është zëri i vjetër i komentimit të ndeshjeve të futbollit që do të jetë në krye të detyrës edhe për takimi
"Jam fans i Zvezdës", Kosta Grillo: Tifozët e Tiranës janë kundër Edi Ramës Komentatori i njohur i sportit, Kosta Grillo, i cili njihet si një tifoz i skuadrës së Crvena Zvezda, skuadër që do të p
"Qorrat e FSHF fshinë emrin tim", shpërthen komentatori i njohur (FOTO LAJM) FSHF kishte menduar të ftonte shumë personazhe mbrëmjen e sotme në inaugurimin e "Air Albania Stadium", por mesa duket n
Kosta Grillo: Më hoqën nga puna, por jam mbreti i komentimit Komentatori i njohur, Kostandin Grillo u bë disa kohë që nuk është pjesë e RTSH-së. Mesa duket ajo deklarata në një stud
TVSH shkarkon Kosta Grillon, komentatorin i cili bëri tifo për Serbinë Komentatori Kosta Grillo është shkarkuar nga TVSH nga kryredaktori i këtij televizoni Pano Xhixho. Pas shkarkimit
Cervena Zvezda në grupin e ferrit, goditje e rëndë për Kosta Grillon Pas 30 viteve në këtë garë është duke marrë pjesë edhe Crvena Zvezda, e cila për herë të fundit në garën më të madhe eur
Tifoz me Serbinë, reagon sërish Kosta Grillo: Pse të mos jemi tifoz me skuadrat ballkanase Komentatori Kostandin Grillo bëri bujë me deklaratën e tij ku tregoi se në këtë kampionat Botëror do të bëj tifo me Serb
Kostandin Grillo tifoz me Serbinë: Bravo të qoftë që ke thënë një gjë të vërtetë Një deklaratë e komentatorit sportiv dhe njëkohësisht menaxherit të njohur të futbollistëve, Kostandin Grillo, ka shkakt
"Jam tifoz i Serbisë", ish-kuqeziu sulmon ashpër Grillon (VIDEO) Komentatori i njohur shqiptar, Konstandin Grillo ka befasuar opinonin e gjerë me deklaratën e fundit për Kampionatin Bot
“Jam tifoz me Serbinë”, reagon Kosta Grillo Kostra Grillo i ka befasur të gjithë me deklaratën e mbrëmshme ku u shpreh se ai bënte tifozllik për Serbinë. Pas kës
Tifozët shpërthejnë ndaj komentatorit shqiptar që tha se është tifoz i Serbisë në Botëror (FOTO LAJM) Ndoshta askujt nuk i ka shkuar mendja që një shqiptar mund të bëjë tifo për kombëtaren e Serbisë në kampionatin Botëror
Referendumi në Itali / Beppe Grillo: Fitoi demokracia "Fitoi demokracia", është komenti i parë i bërë nga lideri i Lëvizjes 5 Yje Beppe Grillo menjëherë pas rezultait Jo të R
Skandali i përgjimit/ Italia tërheq shefin e misionit të Interforcës Pas vendimit të Gjykatës së Tiranës, edhe Italia ka lëvizur gurët e radhës. Shefi i Misionit Interforce në Tiranë, Miche
Lëvizja e Grillos dhe ne Për t’ia prezantuar publikut shqiptar Grillon dhe Lëvizjen e tij Cinque Stelle (Pesë Yjet), do të zg
"Fati" i Italisë në duart e Beppe Grillos Beppe Grillo po mban në duart e tij fatin e Italisë. Në një intervistë për “The New York Times” komediani shprehet se