999 rezultate për

griezmann

Griezmann: Jam i lodhur me mediat që nxjerrin lajme të pavërteta Antonie Griezmann u përfol ne media për një transfrim të mundshëm te Barcelona në fund të sezonit, shrkuan Albeu.com.
Griezmann tek Barcelona? Reagon motra e francezit Motra e Antoine Griezmannit ka mohuar aludimet e vëllai i saj është në kontakt me drejtuesit e Barcelonës. Eleminmi
Barcelona sakrifikon Coutinho-n për yllin e Atleticos Antonie Griezmann është i dëshpëruar nga eleminimi i Atleticos në Ligën e Kampioneve,shkruan Albeu.com. Francezi po
PSG mer masat në rast largimi të Neymar Në rast se Neymar do të largohet nga skuadra e PSG-së, atëherë kampionët e Francës do të sjellin në Paris kampionin e bo
Barcelona nuk i ndahet yllit të Atleticos Eliminimi i Atlético Madrid nga Champions League do të ketë konseguenca dhe madje mund të ndikojë edhe tek ylli më i mad
Juventus kërkon përmbysjen ndaj Atleticos, Dybala e nis nga stoli Sot në 21:00 në "Alianz Stadium" do të luhet kati i dytë në Ligën e Kampioneve Juventus-Aletico Madrid, shkruan Albeu.co
Griezmann tregon se cili lojtar është më i mirë në historinë e futbollit Antonio Griezmann ka refuzuar të zgjedh mes Cristiano Ronaldos dhe Lionel Messit si më të mirin në histori. Ylli i At
Formacionet zyrtare: Atletico Madrid - Juventus Atletico Madrid dhe Juventus do të luajnë me njëra-tjetrën sonte në "Wanda Metropolitano", ndeshje e vlefshme për UEFA C
Supersfida Atletico Madrid-Juventus, Griezmann sfidon Ronaldon Sot në mbrëmje në Wanda Metropolitano do të luhet supersfida e shumë pritur nga tifozët mes Atletico Madridit dhe Juvent
Griezmann: Jam një lider te Atletico Madrid Antoine Griezmann është një nga lojtarët që duhet parë me vëmendje në ndeshjet Atleticoo-Juventus. Është lojtari më vend
Griezmann: Nuk kemi frikë ndaj Juventusit Të mërkurën në mbrëmje Juventusi do të luajë kundër Atletico Madrid dhe Ronaldo do të rikthehet të luajë kundër një skua
Griezmann kalon në avantazh Atleticon (VIDEO) Antonie Griezman ka kaluar në epërsi Atl Madrid në sfidën që po zhvillohet në transfertë ndaj Rayo Vallecianos. Franc
Momenti ku kapiteni Ramos imiton me ironi festimin e Griezmannit (VIDEO) Derbi i Madridit, mes Atletikos dhe Realit, përfundoi me fitoren e ekipit të Santiago Solarit, por polemikat nuk mungojn
Griezmann befason Realin (VIDEO) Ka zgjatur vetëm 10 minuta supergoli i Casemiros teksa francezi Griezmman ka barazuar rezultatin në 1-1 ndaj Realit në d
Shikoni supergolin e Griezmann ndaj Sevillas (VIDEO) Antonie Griezmann ka shënuar një supergol me anë të një goditje dënimi në ndeshjen që po zhvillohet në transfertë kundër
Perez kërkon një emër të madh, gjithçka varet nga Griezman Reali i Madridit ka kohë që po kërkon të risjellë një emër të madh në ekip, që pas largimit të Ronaldos. Megjithatë, kët
Robert Pires: Si Messi ka shumë pak Lionel Messi mund të ketë përfunduar vetëm në pestë në Topin e Artë 2018, ai ka cilësi që askush tjetër nuk ka, kështu e
Griezmann i zhgënjyer: Kupa e Botës vlen më shumë se Topi i Artë Antoine Griezmann ndihet i zhgënyjyer teksa nuk e fitoi dot Topin e Artë, shkruan Albeu.com. 27 vjecari fitoi Euro
Çifti i vendos emrin fëmijës Griezmann-Mbappe, por çështja përfundon në gjykatë Është e vështirë për t’u besuar ndonjëherë, por dashuria për futbollin duket se kalon çdo limit. Një çift me prejard
Simeone i thur elozhe Griezmannit Trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone, është shprehur i kënaqur me paraqitjet e yllit të skuadrës së tij, Antoine