999 rezultate për

griezmann

Nuk do të shitet, Barcelona do ti japë një shans të dytë Griezmannit Ditët e fundit nëpër media kanë qarkulluar zerë se po punohet mes PSG-së dhe Barcelonës për një shkëmbim mes Neymar dhe
Në Francë janë të sigurt, Griezmann e ka marrë vendimin për të ardhmen Kohët e fundit është përfolur shumë në Spanjë që Barcelona ka vendosur të nxjerrë në shitje Antoine Griezmann, vetëm një
"Lufta" mes Giroud dhe Benzema, Griezmann mban anën e këtij lojtari Antoine Griezmann ka zgjedhur kryesisht të marrë rrugën e mesme midis përplasjes mes Olivier Giroud dhe Karim Benzema, p
Barcelona dëshiron ta shkëmbejë Griezmannin për Neymarin Barcelona shpreson ta arrijë një marrëveshje shkëmbimi për Neymarin, sipas të cilës Antoine Griezmann do t’i bashkohej P
Griezmann i prerë: Nuk largohem nga Barça, dua numrin 7 Pavarsisht se ky sezon i parë ka qenë i vështirë për të, Antoine Griezmann nuk ka ndërmend të largohet nga Barcelona pas
Barcelona po mendon ta largojë, nis "lufta" për Griezmann Antoinne Griezmann ishte blerja e bujshme e Barcelonës këtë verë, por duket se sulmuesi francez rezultoi një dështim në
Griezmann nuk e ka të gjatë, Barcelona i cakton çmimin Antoine Griezmann mund të mos e ketë të gjatë aventurën në ‘Camp Nou’. Ylli francez i futbollit, Griezmann, nuk ka ar
Griezmann i zhgënjyer me shokët e ekipit: Ndonjëherë s'më shohin Edhe pse marrëdhënien me golin e ka të mirë në sezonin e parë të Barca, Grizmann mendon se mund të bënte më mirë nëse sh
Griezmann barazon shifrat (VIDEO) Barcelona ka barazuar shifrat në 1-1 ndaj Napolit. Është Griezmann që realizoi lehtësisht brenda zonës pas një pasimi
Zhbllokohet sfida në Camp Nou, Griezmann realizon një gol të bukur (VIDEO) Barcelona më në fund ka zhbllokuar rezultatin ndaj Getafes. Katalansit shënuan me Griezamnn teksa ky i fundit relizo
Inter dhe Barcelona po punojnë për shkëbimin e bujshëm, Martinez-Griezmann Interi më në fund ka kthyer një përgjigje për intëresimin e lartë të Barcelonës për sulmuesin argjentinas, Lautaro Marti
Griezmann: Dua të shkruaj historinë përkrah Messit, ai është lojtari më i mirë në botë Antoine Griezmann e konsideron Lionel Messin si lojtarin më të fortë në botë dhe synon të shkruaj histori përkrah argjen
Setien beson se Griezmann mund të luaj si "pykë" Trajneri i Barcelonës, Quique Setien ka folur për Griezmann në ndeshjen ndaj Ibizas ku e fituan me mund të madh 2:1 duke
Legjenda e Chelsea: Barcelona s'ka nevojë për sulmues, ka Griezmann Barça do të jetë pa Luis Suarezin për një kohë në pjesën e dytë të sezonit. Është raportuar se katalonasit do të shik
Spektakël nga Barcelona, Griezmann përmbys Atleticon (VIDEO) Spektakël në gjysmëfinalen e dytë të Superkupës së Spanjës mes Barcelonës dhe Atletikos së Madridit që është duke u zhvi
Griezmann përkrah rikthimin e Neymar te Barcelona E ardhmja e brazilianit Neymar është ende në qendër të vëmendjes të mediave botërore. E përditshmja spanjolle, Mundo Dep
"Si Messi mund të mos shohim më", Griezmann i mahnitur nga "pleshti" Sulmuesi i Barcelonës, Antoine Griezmann, druhet se bota e futbollit mund të mos e shoh më asnjë lojtar si bashkëlojtari
Griezmann: S’iu bashkova Barçës për të fituar trofe, por për ta mësuar një filozofi të re Antoine Griezmann ka këmbëngulur se nuk e ka braktisur Atletico Madridin për ta fituar Ligën e Kampionëve apo trofe të t
"Lojtarët francezë shumë të shtrenjtë" Jurgen Klopp e ka pranuar se yjet franceze Kylian Mbappe dhe Antoine Griezmann janë të paarritshëm për kampionin evropia
Barcelona zhbllokon rezultatin ndaj Alaves (VIDEO) Barcelona ka kaluar në epërsi ndaj Alavesit në kuadër të javës së 18' në La Liga. Golin e realizoi francezi Antoine G