999 rezultate për

griezmann

Griezmann i "mbuluar" me ar! A do e fitojë edhe Topin e Artë? Superkupa Europiane është trofeu më i freskët, që tani shkëlqen në listën e triumfeve të Antoine Griezmann. Ky sukse
Griezmann tallet keq me Ramos dhe Real Madridin (FOTO LAJM) Atletico Madrid mbrëmjen e djeshme kanë mundur bindshëm Real Madridin dhe janë kurorëzuar si kampionët e Superkupës së E
Kjo është aryeja pse Griezmann nuk u largua nga Atletico Antoine Griezmann vitet e fundit është shëndërruar në një nga futbollistët më të kërkuar nga gjigantët e Europës. Ma
Simeone: Griezmann do e fitoj Topin e Artë Diego Simeone beson se Antoine Griezmann është në rrugën e duhur për ta fituar Topin e Artë. “Topi i artë është një v
Ish-ylli i Barcelonës flet për Griezmann: Do të fitojë Topin e Artë Gara për ta fituar Topin e Artë 2018 është ndër më të hapur në disa vitet e fundit dhe Antoine Griezmann është në mesin
Griezmann nuk mjaftohet me Kupën e Botës, kërkon një "trofe" tjetër (FOTO LAJM) Pas fitimit të Botërorit skuadra e Francës është bërë frymëzim për një argjendari në Los Angeles, SHBA. Kjo argjendar
Deschamps: Griezmann mund të fitoj Topin e Artë Didier Deschamps e ka fituesin e tij për Topin e Artë. Sipas trajnerit të Francës, në një intervistë për “L’Equipe”, kët
Griezmann apo Mbappe? Deschamps tregon fituesin e "Topit të Artë" Trajneri i Francës, Didier Deschamps, padyshim që ka një meritë të madhe për punën e tij që në fund u shpërblye duke u k
Po bëhet virale, ja çfarë bëjnë Pogba dhe Griezmann pas Botërorit (VIDEO) Pogba, Griezmann dhe Dembele kanë një arsye më shumë për të kërcyer dhe festuar. Videoja e publikuar nga “Oh My Goal”
Kjo është arsyeja pse Griezmann u shfaq me flamurin e Uruguajit Antoine Griezmann i habiti të gjithë, teksa gjendej në konferencën për shtyp pas fitores në finale me Kroacinë, u ngrit
Çudit Griezmann, shfaqet në konferencën për shtyp me flamurin e Uruguajit Antoine Griezmann i habiti të gjithë, teksa gjendej në konferencën për shtyp pas fitores në finale me Kroacinë, u ngrit
Zgjohet Franca, autogoli ndëshkon kroatët (VIDEO) Franca është zgjuar! Në minutën e 18', Franca ka kaluar në avantazh ndaj Kroacisë. Gjyqtari ka akorduar një faull
Griezmann i përgjigjet Courtois për deklaratat e tij kundër Francës Thibaut Courtois, portieri i Belgjikës, ishte një nga më kritikët ndaj Francës, pasi “gjelat” eliminuan kombëtaren e tij
Habit Griezman: Ja pse nuk festova tek goli kundër Uruguajit Antoinne Griezmann ishte protagonist i një goli mjaft të bukur, por edhe njëkohësisht me fat, në fitoren 2-0 të Francës
Franca "asfikson" Uruguajin, kalon në gjysmëfinale Franca ka arritur të mposhtë Uruguajin lehtësisht me një rezultat 0-2. Goli i avantazhit për Francën ka ardhur nga R
Griezmann i "çan" duart portierit të Uruguajit, Franca dyfishon rezultatin (VIDEO) Franca ka dyfishuar rezultatitin ndaj Uruguajit me anë të Antoine Griezmann. Në minutën e 61' Griezmann pas një zbrit
Uruguaji me mungesa ndaj Francës, këto janë formacionet e mundshme Sot, në orën 16:00, luhet ndeshja e parë çerekfinale e Kupës së Botës “Russia 2018”, ku Uruguaji do të përballet me Fran
Suarez i përgjigjet ashpër Griezmann Franca dhe Uruguaji do të përballen të premten për të vendosur se cila prej tyre do të shkojë në gjysmëfinalet e Botëror
Habit Griezmann për përballjen me Uruguajin: Është shtëpia ime e dytë Tashmë janë ndarë katër çiftet e çerekfinalistëve të Botërorit ku do të filljnë ndeshjet pas dy ditëve pushimi. Fran
Griezmann: Franca do jetë e vështirë për t’u mundur Antoine Griezmann, sulmuesi i kombëtares franceze, u ndal nga gazetarët e “TF1” pas përfundimit të Francë-Argjentinë (4-