999 rezultate për

grida

Grida Duma denoncon me video Ramën: Qytetarët u braktisën (VIDEO) Ish-deputetja e PD-së, Grida Duma ka postuar një video në rrjetin scoial Facebook ku sulmon kryeministrin Rama. Sipas
E kuruar me detaje, Grida Duma nuk mund t'i shpëtonte paparacit (FOTO LAJM) Tani që nuk është më pjesë e Parlamentit, zonjën Duma mund ta gjejmë ose në selinë e Partisë Demokratike, ku aty është n
Grida Duma sulmon Ramën dhe i kujton thonjtë e pistë e të paprerë: Sa turp! (FOTO LAJM) Ish-deputetja Grida Duma ka hedhur dyshime të forta në lidhje me vërtetësinë e shifrave të COVID-19 në Shqipëri. Gja
Grida Duma "tallet" me Ramën: Ai përrallis, ne do të qeverisim Shqipërinë Ish-deputetja e PD Grida Duma deklaroi në “Byro Politike” Partia Demokratike është në momentin e saj historik për të mar
Grida Duma poston videon: Kush po e përhap virusin Anëtarja e Kryesisë së PD-së, Grida Duma ka quajtur kryeministrin Edi Rama si përgjegjësin për rritjen e numrit të raste
Nuk e gjeni dot! Grida Duma feston ditëlindjen dhe mosha e saj është vetëm një numër Grida Duma është një ndër politikanet më të komentuara në Shqipëri. Herë për shkak të angazhimit politik e herë për
Grida Duma i "merr mendjen" edhe politologut: Është aq e bukur (FOTO LAJM) Grida Duma dihet gjerësisht që mban "trofeun" si politikania më e bukur dhe tërheqëse shqiptare dhe ka bërë mjaft zhurmë
Mesazhi i veçantë i Grida Dumës: Era e ndryshimit po vjen, mundësia duhet shfrytëzuar Me një mesazh ndryshe ish deputetja e Partisë Demokratike Grida Duma i është drejtuar ndjekësve te saj dhe publikut në r
Pas divorcit të bujshëm, Grida Duma pranon se ka gjetur "princin e kaltër"? (VIDEO) Divorci i para pak muajsh i Grida Duma mori shumë vëmëndje mediatike dhe nuk mbeti pa u vënë në qendër të vëmëndjes edhe
Nga Grida Duma te Enca, VIP-at shqiptarë që janë rrëzuar para kamerave (VIDEO) Vip-at mundohen të dalin para publikut gjithmonë sharamnt dhe të kuruar deri në detaj. Por fati nuk është gjithmonë n
Përplasjet me Bashën, a do të donte Grida Duma të ishte në krye të PD-së? Grida Duma ka qenë sot e ftuar në programin “Rudina” në Tv Klan, ku përvecc pyetjeve të moderatores i është përgjigjur d
Grida Duma i del kundër Bashës: Fitorja nuk do të vijë kurrë Që në sezonin e kaluar ish deputetja e PD, Grida Duma doli hapur dhe fort në mbështetje të idesë së ndryshimit të sistem
Grida Duma: Nëse shqiptarët votojnë nesër, Rama ikën! Ish-deputetja e PD-së, Grida Duma deklaroi se reforma zgjedhore nuk mund të jetë thjesht riparim i kodit elektoral. E ft
"Shumë pizhama me lepurusha", Grida Duma tregon si rri në shtëpi (VIDEO) Grida Duma, një nga politikanet më simpatike në Shqipëri, ka qenë e ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit” në RTV Ora.
Grida Duma flet për fëmijërinë e saj: Tmerr ka qenë, bëja shumë punë (VIDEO) E ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit” në RTV Ora, Grida Duma ka treguar se si i kujtoj ajo festat gjatë fëmijërisë.
Grida Duma: Mini-Shengen i nxituar, Rama po krijon përçarje Ish deputetja e Partisë Demokratike Grida Duma, në një shkrim në rrjetet sociale e konsideron të nxituar marrëveshjen e
Grida Duma flet për situatën pas tërmetit: Gjyshërit e mi nuk ikën nga shtëpia Ish-deputetja e PD Grida Duma ka ndarë me publikun një pjesë të përjetimeve të saj nga tërmeti i 26 nëntorit që goditi n
Armike?! Deputetja e PS i kërkon autograf Grida Dumës (FOTO LAJM) Pavarësisht tonëve të larta në Kuvend, deputetët shqiptarë nuk janë aq 'armiq' në jetën e tyre reale jashtë politikës.
Këtë detaj Grida Duma nuk e ndryshon asnjëherë (FOTO LAJM) Ish-deputetja e Partisë Demokratike Grida Duma është padyshim një nga politikanët shqiptare më të komentuara. Kjo pas
A duhet të ikë Basha? Përgjigjet Grida Duma Gida Duma është sot e ftuara kryesore në emisionin “Real Story”, në News24, ku po zbulon detaje mbi të vërtetat e librit