999 rezultate për

grezda

Të jetë Grezda kaq romantik? Oriola publikon që sot super "dhuratën" e Shën Valentinit (VIDEO) Pak kohë më parë u zbulua se një nga vajzat më të komentuara në shoëbiz dhe që merr shpesh vëmendjen me fotot ku ekspozo
Grezda gjen golin e parë me Osijek (VIDEO) Eros Grezda ka shënuar golin e parë pas rikthimit te skuadra kroate e Osijekut. Futbollisti i Kombëtares shqiptare gj
Pas largimit nga Rangersi, Steven Gerrard flet për Eros Grezdën Trajneri i Rangersit, Steven Gerrard ka folur për sulmuesin shqiptar, Eros Grezda pas largimit të tij nga Skocia. Fut
Romantik si Eros Grezda, Oriola zbulon super dhuratën nga futbollisti (VIDEO) Pak ditë më parë u zbulua se një nga vajzat më të komentuara në shoëbiz dhe që merr shpesh vëmendjen me fotot ku ekspozo
Grezda prezantohet te skuadra kroate, ka dy fjalë edhe për Rangers (VIDEO) Eros Grezda do të rikthehet në Kroaci dhe do të jetë pjesë e Osijek. Sulmuesi anësori i kombëtares largohet pa lënë gjur
Grezda "divorcohet" nga Rengers, kthehet në Kroaci Aventura e Eros Grezdës te Glasgow Rangers ka përfunduar. Futbollisti kosovar është rikthyer te skuadra kroate, Osijek.
Gerard vendos ta huazojë Grezdën Eros Grezda po kalon momentet e tij të fundit në radhët e Glasgow Rangers. Pas problemeve që ka pasur me trajnerin St
Oriola Marashi kapet "mat" me Eros Grezdën (FOTO LAJM) Eros Grezda, sulmuesi i Kombëtares duket se është në një lidhje me modelen Oriola Marashi. Lojtari ka zgjedhur Meksik
Grezda merr lajmin e madh, Gerrard firmos për 5 sezone Futbollisti i kombëtares shqiptare të futbollit, Eros Grezda ka marrë një lajm të mirë. Trajneri që e kërkoi me mjaft
Nuk kanë fund telashet për Grezdën, gjobitet në Skoci Eros Grezda po kalon një periudhë shumë të vështirë në Skoci, vend në të cilin luan për Raingers. Së fundmi shqiptari
Edi Reja: Grezda kërkoi falje por ishte vonë! Xhakën e kam në plane për të ardhmen Trajneri i Kombëtares, Edi Reja ishte i ftuar në emisionin “Presing”, aty ku shtoi se erdhi vonë në krye të Kombëtares p
Grezda dhuron shumën e majme për të prekurit nga tërmeti Eros Grezda nuk është grumbulluar në ndeshjet e fundit të Shqipërisë për shkak se nuk po luan te Rangers por edhe se ka
Mediat skoceze zbulojnë destinacionin e Grezdës Eros Grezda është duke kalur një moment "jo" në karrierën e tij. Mesfushori shqiptar me shumë gjasa do të huazohet ng
Çështja Grezda, reagon lojtari: Nuk kam marrë ftesë zyrtare (FOTO LAJM) Eros Grezda ka reaguar menjëherë pas konferencës për shtyp të Edoardo Rejës. Trajneri italian i kombëtares u shpreh se 2
Nuk është pjesë e Kombëtares, Grezda nuk harron kuqezinjtë (FOTO LAJM) Eros Grezda është padyshim mungesa e madhe e kombëtares shqiptare. Mesfushori me tipare sulmuese vijon të zhgënjejë n
Grezda rikthehet protagonist, shënon supergol me Rangers (VIDEO) Eros Grezda është rikthyer protagonist me skuadrën e akademisë së Rejxhërsit. Futbollisti shqiptar gjeti rrugën e rrjetë
Gerrard drejt shkarkimit nga Rangers, befason me klubin e ri Pavarësisht se rezultatet me Rangers nuk janë ato që priteshin, legjenda e Liverpool, Steven Gerrard është një nga trajn
Panucci bëhet me ekip të ri, firmos me ish-skuadrën e Grezdës Christian Panucci do të jetë trajneri skuadrës turke, Osijek. Zyrtarizimi pritet në orët në vijim dhe nga vet klubi kroa
Pështyu kundërshtarin në fushë, reagon për herë të parë Grezda (FOTO LAJM) Eros Grezda ka reaguar nëpërmjet një postimi në "Instastory", pas incidentit të pakëndshëm të ndodhur disa ditë më parë,
Grezda mer dënimin e rëndë nga Gerrard: Nëse sillesh në atë mënyrë nuk ka vend në këtë klub Eros Grezda është në telashe të mëdha, pasi pështyu kundërshtarin e tij në ndeshjen e Rangers U-21 kundër Ballymena Unit