999 rezultate për

greta

Për herë të parë në botë, mjekët realizojnë transplantin e të dy krahëve Një burrë islandez i është nënshtruar transplantimit të parë në botë të krahëve dhe të shpatullave, dy dekada pas aksid
Ka arritur format perfekte, Greta Koçi zbulon sekretin (FOTO LAJM) Prej disa muajsh këngëtarja e njohur, Greta Koçi, po qëndron në Vjenë të Austrisë. Këtë ajo e ka zbuluar përmes fotove t
S'do ju pëlqejë, Greta Koçi është larguar përfundimisht nga Shqipëria drejt këtij shteti? (FOTO LAJM) Greta Koçi është një nga këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar, ndonëse vitet e fundit nuk është aq shumë aktive
Kumbulla foto me të dashurën nga karantina: Mos e nënvlerësoni virusin Mbrojtësi shqiptar i Romës, Marash Kumbulla, ka paralajmëruar "Mos e nënvlerësoni COVID-19" teksa ka zbuluar se edhe e d
Greta hakmerret ndaj Trump, poston të njëjtin mesazh që i dedikoi një vit më parë: Qetësohu Donald Aktivistja e klimës, 17 vjeçarja Greta Thunberg siç duket nuk e ka harruar një thumbim që i kishte bërë presidenti ameri
"Mu duke si Greta Koçi", Soni Malaj i përgjigjet fanses Soni Malaj u shfaq dje në spektaklin më të ri në Vizion Plus “Këngë Moj”. Së bashku me kolegë të tjerë të saj, Soni kënd
Dikur apo sot? Çfarë ka ndodhur me fytyrën e Greta Koçit (FOTO LAJM) Sot ajo konsiderohet si një ndër vajzat më simpatike të skenës shqiptare. Greta Koci duket se ka shumë pak lidhje me
Festoi ditëlindjen, e gjeni dot sa vjeç mbushi Greta Koçi? (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Greta Koçi festoi ditëlindjen. Ajo e ka filluar karrierën në moshë shumë të herë
"Zemrën ta mora", kaq sensuale nuk e keni parë asnjëherë Greta Koçin (FOTO LAJM) Greta Koçi është shfaqur mjaft tërheqëse në fotot e fundit në llogarinë e saj në ‘Instagram’. Këngëtarja ka ndarë di
PROFIL/ Flet pediatria: Si më vdiq në duar brenda 4 orësh vajza 5 vjeçare Nga Anila Mollaj Nuk më kishte ndodhur që të hasja histori të tilla në jetë. Një vajzë e re dashurohet me një
Greta dhe Eni Koçin nuk i ndan asgjë, motrat kalojnë kohën e vyer pranë njëra-tjetrës (FOTO LAJM) Motrat Greta dhe Eni Koçi janë ndër të preferuarat shqiptare. Artistet i kanë dhuruar publikut mjaft hite duke marrë
Ndryshimi drastik i Greta Koçit, si kanë ndryshuar format e saj ndër vite (FOTO LAJM) Sot ajo konsiderohet si një ndër vajzat më simpatike të skenës shqiptare. Greta Koci duket se ka shumë pak lidhje me
Xhaxhai i përdori emrin për mashtrim? Reagon publikisht Great Koçi (FOTO LAJM) Ditën e djeshme në media të ndryshme qarkulloi lajmi se xhaxhai i këngëtares së njohur Greta Koçi, ka përdorur emrin e m
Mashtronte në emër të saj, burg për xhaxhain e Greta Koçit Xhaxhai i këngëtares së njohur Greta Koçi, Shkëlqim Koçi së fundmi bëhet me dije se është dënuar me 7 vite burg pasi ka
Shfaqi simptomat e koronavirusit, Greta Thunberg mbyllet në karantinë Greta Thunberg dhe babai i saj tashmë ndodhen në karantinë. Adoleshentja suedeze që frymëzoi mijëra persona për luft
Greta Koçi pranon se është e lidhur: Jemi në ujëra të mirë Këngëtarja Greta Koçi është treguar mjaft e rezervuar sa i takon jetës së saj private. Pasditen e kësaj të mërkure, k
"Lum kush m'ka", Greta Koçi surprizon fansat me postimin e fundit (FOTO LAJM) Shumë e komentuar dhe gjithmonë në mediat rozë përsa i përket jetës private, por kohët e fundit Greta Koçi ka rënë në qe
Greta Thunberg është vlerësuar si Personi i Vitit 2019 Greta Thunberg është vlerësuar si Personi i Vitit 2019 dhe është më e vogla që ka marrë këtë titull. Kryeredaktori i
Edhe Greta Koçi tregon si e përjetoi tërmetin: Jemi të vegjël para Zotit (FOTO LAJM) Ka kaluar një javë që nga tërmeti i 26 Nëntorit dhe njerëzit po mundohen të gjejnë forcën brenda vetes për ta kaluar sit
Konspiracioni: Greta Thunberg ka ardhur nga e shkuara për të na shpëtuar (FOTO LAJM) Pasi në internet po qarkullon një foto e një vajze që i ngjan shumë Greta Thunberg, e bërë 121 vite më parë, Konspiracio