999 rezultate për

gresini

Humb betejën me Covid-19 ish-kampioni i botës në Moto GP Sot gjatë ditës ka ndërruar jetë legjenda e MotoGP, Fausto Gresini. Gresini në moshën 60-vjeçare ka ndërruar jetë për
Lamtumire Simoncelli (VIDEO) Shumë duartrokitje dhe lot në funeralin e pilotit Marco Simoncelli në kishën e vendlindjes së tij, në Koriano. Famil