999 rezultate për

greizmann

Greizmann i vendosur se ku do ta vazhdojë karrierën Sulmuesi i Atletico Madridit, Antoine Griezmann, ka thënë se tashmë e ka vendosur se ku do ta vazhdojë karrierë pas kësa
E BUJSHME/ Greizmann informon Atleticon se do largohet Antoine Griezmann do të luajë ndeshjen e tij përfundimtare me Atletico Madrid të shtunën, pas njoftimit të klubit dhe sh
Costa dhe Greizmann drejt largimit, Atletico piketon sulmuesin e Seria A Atletico Madrid po përgatitet të bëjë disa ndërhyrje në merkaton e verës, duke parë nevojën për rinovim të skuadrës, paq
Antoine Greizmann po kërkon shtëpi në Barcelonë Transferimi i Antonio Griezmannit në Barcelonë është tashmë një sekret i zbuluar. Marrëveshja nuk është punë e kryer,
Barcelona nuk ka të ndalur, kërkon edhe Greizmannin Barcelona është e gatshme të shpenzojë edhe më shumë para për një sulmues, pas arritjes së marrëveshjes me Liverpoolin p
Antoine Greizmann i feston Krishtlindjet duke shikuar një ndeshje në NBA Antoine Greizmann lojtari i Atletico Madrid, po bëhet protagonist i merkatos ku lidhet me një kalim të mundshëm në Barce
Barcelona mohon bisedimet me Greizmann Barcelona ka mohuar se ka biseduar me Antoine Griezmannin, pasi Atletico Madridi bëri ankesë zyrtare në FIFA për tentime
Antoine Greizmann sqaron gjithçka për atë postim në rrjetet sociale ​Sulmuesi i Atletico Madrid, Antoine Griezmann ka shkaktuar një skandal, edhe pse qëllimi nuk ishte për të ofendua
Greizmann ultimatum Barcelonës Sulmuesi i Atletico Madrid, Antoine Griezmann i ka bërë thirrje Barcelonës për ta paguar klauzolën e lirimit të tij, nës
Greizmann: Nuk kam diskutuar me presidentin për largimin nga klubi Antoine Griezmann ka bërë të ditur se nuk do të largohet në janar nga Atletico Madridi. Duke mos dashur të tregojë se
Greizmann kërkon hakmarrje kundër Realit Antonie Griezmann dëshiron fitore ndaj Real Madridit në derbin e së shtunës në La Liga. Atletico Madrid dhe Real Madr
Greizmann "ëndërron" të luaj me Mbappen E ardhmja e sulmuesit francez Antoine Griezmann vazhdon të mbetet e paqartë, pas zërave të shumtë verën që lamë pas se k
Greizmann largohet nga Atletico? Kjo foto tregon gjithçka (FOTO LAJM) Griezmann mund t’i thotë lamtumirë Atleticos së Madridit në afatin kalimtar të janarit. Se Antoine Griezmann do të la
Greizmann: Duhet të punojnë më shumë se kaq Antoine Griezmann e filloi ndeshjen me Atletico Madrid dhe luajti ndeshjen e plotë edhe pse nuk ishte në gjendje të traj