999 rezultate për

gregu

E akuzoi për atësinë e Gregut? Rama flet për raportet me babain e tij (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama në një interviste në emisionin “Opinion” ka folur gjatë për raportet me të atin. I pyetur nga gaze
Thirrjet "Rama ik", Greg Rama: Nuk më vjen mirë! Derbi Tirana-Partizani ishte tema e emisionit sportiv “Pasó”, ku në një lidhje telefonike ishte edhe djali i kryeministr
U përfolën për lidhje intime, flet moderatorja: Pse mos ja varësh Gregut, është gjithë ai çun Xhesi Muçaj e ftuar në emisionin “Mos u fol shoferit” në TV Ora ka folur edhe për marrëdhënien që ka me djalin e kryemin
E lidhur me Greg Ramën? Moderatorja flet për herë të parë pas zërave (VIDEO) Muajin e kaluar bëri xhiron e mediave foto e Greg Ramës me moderatoren bukuroshe Xhesi Muçaj. Edhe pse Xhesi krah fotos
Tirana fitoi 5-1 ndaj Partizanit, Rama poston foton e Gregut: Hall i madh! (FOTO LAJM) Mbrëmjen e sotme u luajt derbi Tirana Partizani e cila përfundoi në fitorën e Tiranës 5-1. Në stadium ishte i pranish
Jetë nate me djalin e Thaçit, Greg Rama e pret me festë në Shqipëri (FOTO LAJM) Djali i kryeministrit Edi Rama, Gregu ka mbajtur gjithmonë një profil të ulët në media dhe në rrjetet e tij soociale. Po
Çfarë po ndodh me Gregun, jep mesazhin pikant: Bëni çfarë dreqin të doni (FOTO LAJM) Djali i kryeministrit Edi Rama, Greg prej kohësh është aktiv në rrjetet sociale. Së fundmi ai ka postuar në Story të
"Sa më do, e dashur?", Greg Rama i kushton vargje të ndjera Kristit (FOTO LAJM) Djali i kryeministrit Edi Rama, ditën e sotme ka ndarë në Instagram një foto ku nuk ka ngurruar të shkruajë vargje të nd
"Edi Rama shpiku fejesën e Gregut me viktimën e tërmetit në Durrës" "Kryeministri shpiku fejesën e djalit për t’u viktimizuar para qytetarëve..." Partia Demokratike iu përgjigj kryemini
Jo vetëm Gregu, ky ish-ministër ka pasur njohje me familjen Reçi që u shua mëngjesin e 26 nëntorit Mbrëmjen e kaluar kryeministri Edi Rama ishte i ftuar në studion e emisionit "Porta e Porta" të Bruno Vespës ku foli për
Rama pranon për herë të parë humbjen e të dashurës së djalit nga tërmeti U aludua shumë për lidhjen që Greg Rama, djali i madh i kryeministrit pati me njërën prej viktimave të tërmetit. Mbrë
Dolën gjallë dhe të vetëdijshëm: Pse vdiqën më pas Diena Karanxha, Klement Çupi dhe Saimir Gregu? (VIDEO) Diena Karanxha, Saimir Gregu dhe Klement Ccupi ishin mes 49 viktimave që shkaktoi tërmeti tragjik i tre ditëve më parë n
Shuhet familja Gregu, pas vdekjes së 25-vjeçarit në spital, nxirren nga rrënojat dhe prindërit e tij Ka shkuar në 29 numri i viktimave të tërmetit, që goditi vendin mbrëmjen e djeshme, ndërsa numri i të zhdukurve ende nuk
Misteri 20 vjeçar: Materialet për kartelën e Ramës dhe gjyqin për Gregun dolën nga Berisha Ish-kryeministri Berisha përmendi për të disatën herë dje në Kuvend historinë problematike sipas tij të Edi Ramës me fam
Këndoi në dasmën e Argitës, por këngëtarja e preferuar e Berishës nuk refuzon as dasmën e Gregut Këngëtarja tropojane e muzikës popullore Fatmira Breçani ka qenë e fatmirftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin oktapod t
Matilda Makoçi kujton: Si më ngacmonin në gimnaz dhe raporti me Gregun Ish-bashkëshortja e kryeministrit Edi Rama, aktorja Matilda Makoçi ishte e ftuar këtë të diel në emisionin ‘E Diell’ në
Gregori: Me mua Edi shok i mirë, shpresoj të jetë baba i mirë me Zahon (FOTO-LAJM) Djali i madh i Edi Ramës, Gregori flet për momentet kur mori lajmin se ishte bërë me vëlla të vogël. Në një intervistë p
Gregu i bën thirrje Berishës të largohet Djali i kreut të Partisë Socialiste Greg Rama i kërkon kryeministrit Berisha që të largohet nga qeverisja pasi sipas tij