999 rezultate për

greg

McGregor i bashkohet yjeve të tjerë, dhuron 1 milion euro për t’u mbrojtur nga koronavirusi Ylli mediatik dhe ikona e MMA, Conor McGregor ka filluar ndihmën për Irlandën, në luftën me koronavirusin. Ministri I
Njeriu që dizajnoi stadiumin e Barcelonës, ndërron jetë nga koronavirusi Vittorio Gregotti, një arkitekt italian që dizajnoi stadiumin e Barcelonës për Lojërat Olimpike 1992, ka ndërruar jetë s
Koronavirusi i merr jetën arkitektit italian, në gjendje të rëndë bashkëshortja Koronavirusi mori të dielën jetën e arkitektit të madh italian, Vittorio Gregotti. Urbanisti dhe teoricieni i arkitektur
"Shpërthen" McGregor: Virusi i qelbur më mori tezen Të gjithë janë mësuar të shohin grintën dhe triumfet e Conor Mc Gregor në ring, por kampioni i UFC-së duket se ka humbur
Si rrallëherë, Greg Rama publikon postimin e të atit (FOTO LAJM) Kryeministri ka publikuar vetëm pak minuta më parë një postim në rrjetin social, Facebook ku ka treguar se do të merret
Afron momenti i rikthimit në ring të Conor McGregor Brenda 12 deri në 18 muaj Notorious McGregor do të rikthehet në ring, ka deklaruar trajneri John Kavanagh. Hera e fun
Greg Rama uron nënën e tij me vetëm një fjalë Greg Rama, djali i kryeministrit Edi Rama ka uruar nënën e tij, aktoren e njohur Matilda Makoçi sot me rastin e ditës n
Jeta e natës së djalit të kryeministrit, Greg Rama në shoqërinë e Mozzik (FOTO LAJM) Padyshim që kjo periudhë ka qenë shumë e ngarkuar Greg Ramën. Ndonëse çeli këtë javë ekspozitën “Ex Nihilo”, në Universi
E lidhur me Greg Ramën? Moderatorja flet për herë të parë pas zërave (VIDEO) Muajin e kaluar bëri xhiron e mediave foto e Greg Ramës me moderatoren bukuroshe Xhesi Muçaj. Edhe pse Xhesi krah fotos
Greg Rama tregon si ndikuan prindërit e tij: Nëna ime donte që të merresha me art Djali i kryeministrit Edi Rama dhe aktores së njohur Matilda Makoçi ka rrëfyer ndikimin që kanë pasur prindërit e tij në
Greg Rama flet për herë të parë për të dashurën që humbi jetën nga tërmeti Mw 26 nwntor 2019 Shqipwria u trondit nga twrmeti i fuqishwm i cili mori 51 jetw tw pafajshme. Njw ndwr viktimat ish
McGregor e konfirmon: Bisedimet me Pacquaio po vazhdojnë Conor McGregor konfirmon se bisedime me Manny Pacquaio për të bërë të mundur një duel boksi po vazhdojnë. McGregor s
Tirana fitoi 5-1 ndaj Partizanit, Rama poston foton e Gregut: Hall i madh! (FOTO LAJM) Mbrëmjen e sotme u luajt derbi Tirana Partizani e cila përfundoi në fitorën e Tiranës 5-1. Në stadium ishte i pranish
Greg Rama me shallin e Tiranës në qafë sfidon xhaxhain Greg Rama, djali i kryeministrit Edi Rama ditën e sotme ka festuar në shkallët e stadiumiut fitoren e Tiranës 5-1 kundër
Jetë nate me djalin e Thaçit, Greg Rama e pret me festë në Shqipëri (FOTO LAJM) Djali i kryeministrit Edi Rama, Gregu ka mbajtur gjithmonë një profil të ulët në media dhe në rrjetet e tij soociale. Po
Tirana fitoi kundër Kukësit, Greg Rama i bashkohet festës bardheblu Tirana ka fituar ditën e djeshme në lojën me Kukësin. Një festë legjitime për lojtarët bardheblu që kanë marrë kreun e k
E keni vetë në dorë, 3 gjërat që duhet të bëni çdo ditë për të rënë nga pesha pa dieta e palestër Humbja e peshës pa bërë domsdoshmërisht ushtrime të mundimshme fizike, dhe pa ndjekur ndonjë dietë është e mundur. Kjo t
Ndërron jetë portieri legjendar i Manchester United (FOTO LAJM) Ish portieri i Manchester United dhe Irlandës së Veriut, Harry Gregg, një heronjt e tragjedisë së Mynihut ka ndërruar je
Çfarë e lidh Greg Ramën me moderatoren e njohur, shumë pranë në postimin e fundit (FOTO LAJM) Së fundmi Greg Rama ka qenë jo pak i lakuar në mediat rozë dhe publiku ka pas mjaft interes për jetën e tij private.
Çfarë po ndodh me Gregun, jep mesazhin pikant: Bëni çfarë dreqin të doni (FOTO LAJM) Djali i kryeministrit Edi Rama, Greg prej kohësh është aktiv në rrjetet sociale. Së fundmi ai ka postuar në Story të