999 rezultate për

gravina

Lajm i madh nga Italia, hapen stadiumet për tifozët me 25%? Presidenti i FIGC, Gabriele Gravina ka njoftuar se po punon që stadiumet e Serie A të hapen për çerekun e tyre. Seria
Gravina: Nuk firmos për anulimin e sezonit, do të ishte vrasje Kampionati italian është në një udhëkryq të vërtetë, pasi skuadrat janë ndarë në dy grupe, ato që janë për çuarjen deri
Presidenti i Federatës Italiane të Futbollit: Nuk dua që futbolli të ndalet, por vendos qeveria Presidenti i Federatës Italiane të Futbollit, Gabriele Gravina ka dhënë një intervistë për mediat italiane mbrëmjen e dj
"Çfardo që të ndodhë Serie A do të ketë patjetër një fitues" Kryetari i FIGC ka dhënë një lajm tejet të rëndësishëm lidhur me Serie A. Kampionati italian vazhdon të jetë i suspen
Presidenti i Federatës Italiane të Futbollit hedh poshtë dështimin e këtij sezoni: Serie A rikthehet në korrik dhe gusht Presidenti i Federatës së Futbollit të Italisë (FIGC), Gabriele Gravina, e ka hedhur poshtë idenë e dështimit të këtij
Presidenti i Federatës Italiane dëshiron të rifillojë Seria A Presidenti i Federatës Italiane të Futbollit, Gabriele Gravina ka shprehur dëshirën që Kampionati Italian të rifillojë n
Presidenti i Federatës Italiane zbulon skenarin se si do të vazhdohet Serie A Presidenti i Federatës Italiane të Futbollit, Mario Gravina është rikthyer të flasë për kampionatin Italian dhe mundësit
Lajm tronditës për Serinë A, po shqyrtohet mundësia e ndërprerjes së kampionatit Të ndërpritet kampionati Italian pas tragjedisë së djeshme ku një tifoz i Interit humbi jetëm, është ky lajmi më i fund
Zyrtare: Ky është presidenti i ri i Federatës Italiane të Futbollit Gabriele Gravina është zgjedhur që të jetë presidenti i ri i Federatës Italiane të Futbollit. 65-vjeçari Gravina ish