999 rezultate për

grate

Gratë e PD-së rrethojnë Silvio Berlusconin në Samitin e PPE Partia Demokratike po merr pjesë Samiti i Partive Popullore Evropiane. Ish-kryeministri Italian Silvio Berlusconi ndo
Burrat apo gratë besojnë në dashurinë me shikim të parë? A besoni në dashurinë në shikim të parë? Një sondazh i fundit i EliteSingles me 2700 beqarë pjesëmarrës ka zbuluar se 66
Kush beson në dashurinë me shikim të parë, burrat apo gratë? E zbulon ky studim A besoni në dashurinë në shikim të parë? Një sondazh i fundit i EliteSingles me 2700 beqarë pjesëmarrës ka zbuluar se 66
6 arsye pse një grua është kërcënuese ndaj të tjerave Më poshtë është një listënjë listë të 6 gjërave kryesore që i bëjnë gratë të kërcënojnë gratë e tjera. Bukuria Pav
Zhvatën miliona për jetë luksi, 9 gratë mashtruese më të mëdha shqiptare (FOTO LAJM) Edhe pse një vend i vogël, Shqipëria ka treguar se mund të nxjerrë çudira të denja për tu'u bërë seriale në Netflix.
Gratë më narciste të zodiakut i përkasin njërës nga këto dy shenja 2 gratë më narciste të zodiakut: janë tërheqëse, atraktive, por mund të jenë shumë të rrezikshme! E dimë shumë mirë që n
Këto janë 5 arsyet kryesore që shkaktojnë infertilitet tek gratë e të gjitha moshave Sipas statistikave, 10 nga100 gra kanë probleme me shtatzëninë. Ndonjëherë, gjërat më të parëndësishme mund të ulin pj
Mbreti i një prej vendeve më të varfra blen makina luksi për 14 gratë (FOTO LAJM) Anëtarët e opozitës kanë thënë se me këtë veprim, mbreti u ka nxjerrë gishtin e mesit të varfërve në vendin e tij, Zvazi
Blendi Fevziu: Tri gratë që më shenjuan jetën dhe stërgjyshi im në eliminimin e Esat Pashës (FOTO LAJM) Ky nuk është një roman! Nuk janë as kujtime të fëmijërisë sime. Është një libër për fatet e tre personave, që unë i njoh
Djema, mësojeni njëherë e mirë çfarë pëlqejnë vajzat te ju Karakteristikat e para të pamjes së një burri që një grua i sheh gjithnjë dhe që në mënyrë të përgjithshme ndikojnë tek
Gratë japoneze në protestë, kërkojnë t’u lejohet përdorimi i syzeve në punë Gratë japoneze e kanë nisur një fushatë në rrjetet sociale për të kërkuar lejimin e të drejtës për të bartur syze në ven
5 mite mbi vaginën që duhen korrigjuar Ka shumë mite të rreme në mediat sociale për vaginën, dhe një grua e ka kryer misionin e saj duke I korrigjuar ato. Dr.
Nga Merkel te Meghan, gratë më të fuqishme të planetit siç nuk i keni parë ndonjëherë (FOTO LAJM) Jemi mësuar t’i shohim princeshat, zonjat e parë apo kryeministres me rroba zyrtare në përputhje me statusin e tyre.
Pabarazia gjinore: Sa paguhen gratë në Shqipëri dhe diferenca me burrat Gjatë vitit 2018, treguesi i hendekut gjinor i pagave në Shqipëri tregonte një diferencë prej 10.7%, çka nënkupton se gr
Cilat sëmundje të nënës duhet të kurohen përpara shtatzënisë? Diabeti: Gratë të cilat kanë diabet jo të mirëkontrolluar, që ka filluar përpara shtatzënisë, janë të rrezikuara 3 herë
Rastet kur gratë duhet të shqetësohen e të lënë takim te gjinekologu Sekretimi i pllakëzave të mpiksura të gjakut gjatë ciklit menstrual nuk përbën rrezik për shëndetin e gruas, por kur kët
Gjuzi i kërkon falje Elton Ilirjanit: Burgun, gjykatën dhe gratë i kam frikë Deputeti Kujtim Gjuzi është tërhequr nga deklarat e tij të bëra në një emision televiziv pak ditë më parë dhe i ka kërku
Gratë më të rrezikshme të Zodiakut Le të zbulojmë së bashku gratë më të rrezikshme të Zodiakut duke filluar nga ato më pak… Bricjapi Gratë e Bricjapit
Rama jep lajmin e madh: 50% e administratës do të jenë gra “Me burrat bëhen llafet, me gratë punët”. Kryeministri Edi Rama ka njoftuar sot se mbi 50% e administratës do të jetë
STUDIM: Burrat janë më gazmorë se gratë Meshkujt janë më gazmorë sesa gratë sipas një studimi të ri. Rezultatet dolën nga një studim ku njerëzve iu kërkua të