999 rezultate për

grate

4 gjërat e çuditshme që ndodhin në trupin e një vajze Në Greqinë e lashtë, gratë konsideroheshin specie të ndryshme nga burrat për shkak se trupat dhe virtytet e tyre nuk ish
​Këto janë mënyrat më të zakonshme të mashtrimit në internet Kriminelët në internet kanë gjetur një mënyrë të re për të "peshkuar" viktimat e tyre. Ekspertët e sigurisë shpesh pa
Burrat e martuar me këto shenja horoskopi janë më të lumtur Sipas astrologëve, burrat që janë martuar me gra që i përkasin shenjave të Gaforres, Dashit dhe Luanit, janë më të lumtu
Kryemadhi zgjohet në pikë të mëngjesit, takohet me gratë dhe shan Ramën Kryemadhi tashmë prej ditësh zgjohet herët dhe udhëton në zona të ndryshme të Shqipërisë, ku takon qytetarët në kuadër t
Shkencëtarët: Nuk ka asnjë të dhënë që vaksina e Covid dëmton pjellorinë Vaksina e Covid ka qenë shumë e diskutuar si në media ashtu dhe në rrethin e shkencëtarëve, ku ka pasur dhe teori se ndi
Drejt kutive të votimit, si u dukën sot gratë e politikanëve (FOTO LAJM) Kandidatët për kryeministër tashmë kanë ushtruar të drejtën e tyre për të votuar. Të tre janë shoqëruar në qendrat e vot
Voton Vjosa Osmani, mesazh të rëndësishëm për vajzat dhe gratë Ka votuar presidentja në detyrë e Kosovës, Vjosa Osmani. Ajo u shpreh se sot është një ditë e bardhë për Kosovën, ndërsa
"Gratë të stresojnë", jep dorëheqjen kryetari i Lojërave Olimpike Tokio 2020 Presioni i madh i medias dhe opinionit publik bëri që Kryetari i Komitetit Organizativ i Lojërave Olimpike të Tokio 2020
Burg për infermieret dhe sanitaren te Sanatoriumi, gratë shpërthejnë në lot Gjykata e Tiranës ka caktuar masën "arrest me burg" për 3 infermieret dhe sanitaren që bashkëpunonin me Tire Alldervish
Tiranasit dhe durrsakët jetojnë me gjatë, cilat janë qarqet me jetëgjatësinë më të ulët Në dekadat e fundit jetëgjatësia në Shqipëri është rritur ndjeshëm, duke arritur nivelet më të larta rajonale, por qytet
Ky frut vret qelizat e kanceri të gjrit tek gratë E pasur me substanca ushqyese thelbësore për shëndetin dhe mirëqenien tonë, shega është një frut vjeshtor me veti diuret
Historia që çuditi Shqipërinë, burri me 2 gra tregon jetën e tij Iliazi, një burrë nga Peshkopia, i cili prej një dekade jeton nën një çati më dy gratë e tij kishte zgjedhur programin “
Burri me tre gra që po habit botën: Kur më mërzisin nuk ka marrëdhënie intime (FOTO LAJM) Poligamia është një praktikë martesore e njohur veçanërisht në botën arabe dhe në vende të caktuara të Afrikës Nën-Sahar
Habit Sazan Guri: Burrat që tradhtojnë nuk kanë faj, gratë 45-50 vjeç nuk bëjnë s*ks Ambientalisti Sazan Guri ka habitur ditën e sotme gjatë një bisede si i ftuar në një studio, teksa shprehet se burrat de
Studimi: Kafeja zvogëlon humbjen e dëgjimit tek burrat Një studim ka treguar se kafeja mund të zvogëlojë mundësinë e humbjes së dëgjimit tek burrat. Studiuesit zbuluan se burr
Sa kohë pas abortit, gratë mund të kryejnë sërish marrëdhënie seksuale? Nëse keni pasur një abort, mjeku juaj ka të ngjarë t’ju këshillojë që të prisni një periudhë të shkurtër kohe përpara se
Pas një divorci dhe martese të bujshme, Rudina Dembacaj këshillon vajzat: Lufto ose ndaje burrin! Moderatorja Rudina Dembacaj është një ndër figurat publike më aktive në Instagram. Pas një divorci të bujshëm dhe nj
Modelja degjeneron Higuain: Mbaroi sepse kishte pasion gratë e pista, CR7 më shkroi sms (FOTO+VIDEO) Modelja Manuela Ferrera ka folur për lidhjen me Gonzalo Higuain dhe jetën private të saj, shkruan Albeu.com. E ftuar
5 arsyet pse burrat që tradhtojnë rrinë me gratë e tyre Një studim zbuloi se 2.2% e të martuarve raportuan se kishin pasur më shumë se një partner gjatë një viti. Në përgjithës
Përmbyset situata, tani gratë janë më të rrezikuara nga koronavirusi Pse vdesin më shumë gra nga Covid tani sesa në valën e parë të pandemisë? Ekspertët po përpiqen të zgjidhin misterin duk