999 rezultate për

grata

Hetimi ndaj ish-kryeprokurorit Llalla, Kim: Është ende një zyrtar non grata Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka reaguar pas vendimit lidhur me ish-kryeprokurorin Adriatik Llalla qw u shpall i pandeh
Shqipëria shpall "non grata" dezertorin e kampit të muxhahedinëve Ehsan Bidi, dezertor i kampit të muxhahedinëve dhe i dyshuar si agjent i inteligjencës Iraniane është shpallur non grata
Masa të rrepta, fanella e PSG-së shpallet "non-grata" në Marsejë Ditën e diel pritet të zhvillohet finalja e madhe e Champions Leagues mes Bayern Munchen dhe PSG-së. Ndeshja do të mbahe
U shpallën non grata, dy diplomatët iranianë largohen nga Shqipëria Dy diplomatët iranianë për të cilët është marrë masa e dëbimit nga Shipëria bëhet me dije sa janë larguar ditën e djeshm
Shpallja non-grata e dy diplomatëve iranianë, reagon Departamenti Amerikan i Shtetit Shqipëria mori vendimin e shpalljes non-grata të dy ambasadorëve të Iranit në vend duke u rreshtuar kështu krah SHBA-ve.
Dy diplomatët e Iranit u shpallën non-grata në Shqipëri, Gent Cakaj tregon arsyet Dy diplomatë iranianë janë shpallur non-grata në Shqipëri dhe për këtë ka reaguar ministri në detyrë i Punëve të Jashtme
Lidhje me gjeneralin, Shqipëria shpall "non grata" dy diplomatët iranianë Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme ka vendosur sot të shpallë "non grata" dy përfaqësuesit diplomatikë të Ambasad
Klevis Balliu thirrje publike Kosovës: Shpalleni “non grata” Ramën Klevis Balliu ka reaguar lidhur me vizitën e Presidentit të Serbisë sot në Tiranë. Balliu e cilëson atë si një “akt t
Mbështetës i Millosheviçit, Nobelisti Peter Handke shpallet non-grata Nobelisti Peter Handke është shpallur person i padëshirueshëm në Republikën e Kosovës. Vendimi është marrë sot dhe është
Leshaj debat me Klodiana Lalën: Mos më bëj të të shpall non-grata! Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka treguar detaje sot rreth paketës Anti-KÇK. Lleshaj ka debatuar me gazetaren Klo
Borchardt non grata, reagon OSBE Pas shpalljes së ambasadorit Bernd Borchardt si i pa dëshiruar në zyrën e presidentit Ilir Meta vjen reagimi i parë nga
Meta e shpalli "Non Grata", Borchard "ia mbath" Disa ditë më parë presidenti Meta shpalli ambasadorin e OSBE-së në Tiranë, Bernd Borchardt "Non Grata". Ky veprim erd
Nikoll Lesi: Meta ka filmime të një ambasadori që bën s*ks me zyrtaren e Ramës Pas ambasadorit Borchardt, i cili pasditen e sotme u shpall non-grata nga Presidenti Ilir Meta, e ka radhën një tjetër a
Meta e shpalli "non grata" Borchard, reagon për herë të parë OSBE Ditën e sotme Presidenti Ilir Meta me anë të një letre zyrtare bëri me dije se ka shpallur të padëshirueshëm në Presiden
"Non grata” në SHBA, vëllai i deputetit paguan për ta nxjerrë Llallën nga "lista e zezë" Ish-prokurori i Përgjithshëm Adriatik Llalla është një prej tre zyrtarëve të lartë shqiptarë, të cilëve sekretari amerik
Lista e personave "Non Grata", zv.ambasadorja e SHBA-ve vizitë të papritur në Prokurori E ngarkuara me punë e SHBA-ve në Tiranë, Leyla Moses Ones ka mbërritur pak minuta më parë në ambientet e Prokurorisë së
U tregoi gishtin e mesit shqiptarëve,shpërthen ish-deputeti: Turp të kesh, Bochardt Non Grata Ish deputeti Petrit Vasili ka reaguar ashpër pas veprimit të turpshëm të ambasadorit të OSBE-së në Tiranë, Bernd Bochard
Dako "non grata", Veleshnja: Ai është akullore qumështore, duhet shoqëruar edhe pak në burg (FOTO LAJM) Ditën e djeshme u raportua lajmi se Departamenti Amerikan i Shtetit i ka ndaluar hyrjen ish-kryebashkiakut të Durrësit
Zbardhet vendimi i DASH: Pse u shpall "non grata" Vangjush Dako dhe familja e tij (FOTO LAJM) Departamenti Amerikan i Shtetit ka publikuar në faqen zyrtare vendimin për shpalljen “non grata” në SHBA të Vangjush Dak
Dako 'non grata' reagon Basha: Lajm i mirë dhe lajm i keq Pas lajmit se SHBA i ka ndaluar hyrjen ish-kreut të Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako ka reaguar Kryetari i Partisë De