999 rezultate për

gratĂ

U tregoi gishtin e mesit shqiptarëve,shpërthen ish-deputeti: Turp të kesh, Bochardt Non Grata Ish deputeti Petrit Vasili ka reaguar ashpër pas veprimit të turpshëm të ambasadorit të OSBE-së në Tiranë, Bernd Bochard
Dako "non grata", Veleshnja: Ai është akullore qumështore, duhet shoqëruar edhe pak në burg (FOTO LAJM) Ditën e djeshme u raportua lajmi se Departamenti Amerikan i Shtetit i ka ndaluar hyrjen ish-kryebashkiakut të Durrësit
Zbardhet vendimi i DASH: Pse u shpall "non grata" Vangjush Dako dhe familja e tij (FOTO LAJM) Departamenti Amerikan i Shtetit ka publikuar nĂ« faqen zyrtare vendimin pĂ«r shpalljen “non grata” nĂ« SHBA tĂ« Vangjush Dak
Dako 'non grata' reagon Basha: Lajm i mirë dhe lajm i keq Pas lajmit se SHBA i ka ndaluar hyrjen ish-kreut të Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako ka reaguar Kryetari i Partisë De
Rusi "non grata" në Kosovë, OKB kundërshton ashpër vendimin Mikhail Krasnoshchenkov, shtetas rus, pjesëtar i UNMIK-ut në Kosovë, u shpall të premten si person i padëshiruar nga qev
Nga sot, rusi i arrestuar nĂ« veri shpallet "non grata" nĂ« KosovĂ« Prej sot Mikhail Krasnoshchenkov Ă«shtĂ« person ‘Non Grata’ pĂ«r KosovĂ«n. KĂ«tĂ« e ka kĂ«rkuar Kryeministri i KosovĂ«s Ramus
Jo vetëm Berisha, politikanë të tjerë në listën e zezë amerikane? SHBA-të pritet të jenë jenë më të drejtpërdrejtë sa i përket raporteve me politikanët që po dalin kundër Reformës në Dre
Berisha "non grata" në SHBA? Si përgjigjet ish-kryeministri Kryeministri Edi Rama dhe ish-Kryeministri Sali Berisha kanë shkëmbyer replika këtë të enjte në Kuvend lidhur me udhëtim
Ekstremistët grekë hynë sërish, antiterrori zbarkon në Gjirokastër Ekstremistët grekë nuk u ngopën nga homazhet që i bënë kufomës së terroristit që u vra nga policia shqiptare por do të v
Bushati bĂ«n paralajmĂ«rimin e fortĂ«: Lista e personave “non-grata” akoma nuk Ă«shtĂ« mbyllur Ngjarjet nĂ« Bularat jatĂ« varrimit tĂ« Kacifasit nuk janĂ« pritur mirĂ« nga populli shqiptar edhe pse duhet thĂ«nĂ« se reagim
U shpallĂ«n "non grata", por sa vite nuk do lejohen tĂ« shkelin nĂ« ShqipĂ«ri 52 grekĂ«t 52 grekĂ«t e shpallur “non grata” nuk do tĂ« kenĂ« mundĂ«si qĂ« tĂ« shkelin nĂ« ShqipĂ«ri e pakta pĂ«r njĂ« periudhĂ« 5-vjeçare, qĂ«
Kush është eurodeputetja "non grata", e arrestuar në Turqi e kërkuar në Azerbajxhan Eurodeputetja qipriote, Eleni Theocharous u shpall person i padëshirueshëm në shtetin shqiptar, pas një vendimi të bërë
Eurodeputetja ironizon vendimin e ShqipĂ«risĂ«: Titulli non-grata, titull nderi Ministria e Jhasthme shqiptare doli dhe deklaroi se eurodeputetja qipriote Eleni Theocharous shpallej person “non-grata”
Veprimet anti-shqiptare të eurodeputetes greke Pas ngjarjeve dhe thirrjeve raciste në Bularat, Shqipëria ka shpallur, 52 ekstremistë grek "non grata". Por ditën e
Skandali në Bularat, Shqipëria shpall "non grata" eurodeputeten greke Ministria për Europën dhe Punët e Jashtme ka bërë dalje urgjente me anë të një deklarate të dhënë për mediat teksa kërko
52 ekstremistĂ« u shpallĂ«n "non grata", Greqia i kĂ«rkon llogari ShqipĂ«risĂ« Zv/ministri i BrendshĂ«m, SandĂ«r Lleshi, doli pĂ«rpara mediave pĂ«r tĂ« njoftuar se 52 shtetas grekĂ« janĂ« shpallur “non grat
52 ekstremistĂ« grekĂ« shpallen "non grata" nĂ« ShqipĂ«ri (FOTO LAJM) Zv/ministri i BrendshĂ«m, SandĂ«r Lleshi, doli pĂ«rpara mediave pĂ«r tĂ« njoftuar se 52 shtetas grekĂ« janĂ« shpallur “non grat
12 ekstremistĂ«t grek shpallen "non grata"? ÇfarĂ« pritet nga autoritetet shqiptare TĂ« 12 tĂ« shoqĂ«ruarit, pasi u pyetĂ«n nga Policia e GjirokastrĂ«s dhe agjentĂ« tĂ« antiterrorit tĂ« ardhur nga Tirana, janĂ« li
Analisti: 15 zyrtarë të lartë shqiptarë do të shpallen "non grata" në SHBA Analisti Lorenc Vangjeli bëri një deklaratë të bujshme gjatë emisionit "Java" në RTSH. "Sipas burimeve të besueshme
Retorike lufte mes dy vendeve Ballkanike pas armatosjes reciproke Serbia dhe Kroacia kanë acaruar ndjeshëm raportet mes tyre. Qeveria serbe vendosi të shpallë "non grata" ministrin e Mbr