999 rezultate për

granit

Granit Xhaka vendos rekordin e ri në Premier League Mesfushori me origjinë shqiptare, Granit Xhaka, vendosi një rekord të ri nw Premier League. Futbollisti i cili aktivi
Arteta mbështet Xhakën: Nuk mund të hedh poshtë gjithçka Trajneri i Arsenalit, Mikel Arteta ka zbehur spekulimet se mesfushori Granit Xhaka mund të largohet në janar. Shqipta
Granit Xhaka nuk e ka vendin e sigurtë te Arsenali, "topçinjtë" presin oferta Mesfushori Granit Xhaka është duke ‘luftuar’ që të shpëtojë karrierën të Arsenali. Trajneri i "Topçinjve", Mikel Arte
"Ia ofrojnë falas", Augsburgu tallet keq me Granit Xhakën dhe nuk e pranon: Kini pak respekt për ne Granit Xhaka nuk është duke kaluar një moment të mirë te Arsenali dhe ndeshja e fundit kundër Totenhemit bëri që kritika
Granit Xhaka tregon arsyen e vetme pse qëndroi te Arsenali Granit Xhaka ishte shumë pranë largimit nga Arsenali kur në stolin e "Topçinjve" ishte Unai Emery. Trajneri spanjoll
Granit Xhaka emërohet kapiten i Zvicrës Granit Xhaka është emëruar kapiten i ri i Përfaqësueses së Zvicrës. Pas pensionimit të Stephan Lichtsteiner, trajneri
OFL/ Kush është Granit Hasanpapaj i akuzuar për vrasje bashkë me vëllain dhe kunatën “Forca e Ligjit” është ngjitur dje në skajin më verior të vendit, duke u dërguar letër 5 djemve nga Tropoja, për të dekl
Granit Xhaka "tërbon" mediat serbe me postimin në Instagram (FOTO & VIDEO) Granit Xhaka është një nga lojtarët që ua mbush me shumë zemrat shqiptarëve me gjestet e tij patriotike. Padyshim askush
Zbulohet prapaskena, Arsenali hoqi dorë nga Kante për të marrë Granit Xhakën Prapaskena mjaft interesante ka zbardhur “The Athletic” këtë të diel në lidhje me kalimin e Taulant Xhakës tek Arsenali,
Taulanti bëhet baba, emocionohet Graniti: Me fat që ju kam (FOTO LAJM) Klevis, kështu Taulant Xhaka e ka quajtur djalin e tij, që bashkëshortja e tij Arbnora e solli në jetë një ditë më parë.
Getoar Selimi surprizon Granit Xhakën në stadium (FOTO LAJM) Getoar Selimi i ka bërë vizit Granit Xhakës në Londër ku e ka parë ë ndeshjen mes Arsenalit dhe Ëest Ham . Reperi i f
Arteta i ka kthyer lumturinë Granit Xhakës Granit Xhaka pak kohw mw parw pwrjetoi njw nga momentet mw tw vwshtira nw karrierw , por ardhja e Mikal Artetas duket se
100 milion euro “të pastër”, si e fshehu banda e shqiptarit mallin nëpër pllakat e granitit Një sasi e madhe prej 333 kilogram kokainë e pastër është sekuestruar sot nga Guardia di Finanza e La Spenzia në bashkëp
Arteta zbulon të ardhmen e Granit Xhakës Mikel Arteta beson se Granit Xhaka do të qëndrojë në Arsenal edhe pas afatit kalimtar të janarit, me gjithë thashethemet
Granit Xhaka - Hertha Berlin, flet agjenti i mesfushorit Granit Xhaka raportohet se është afër arritjes së një marrëveshje për transferim te Hertha Berlin pasi që mesfushori ësh
Xhaka i zemëruar me dyfytyrësinë e Artetas, në publik e lavdëron, privatisht ka sjellje tjetër Mesfushori i Arsenalit , Granit Xhaka është i pakënaqur me komentet e bëra nga trajneri i i ri Mikel Arteta. Xhaka th
Klubi gjerman nis bisedimet me Granit Xhakën Hertha Berlin i ka nisur bisedimet me Granit Xhakën, për kthimit e mundshëm të mesfushorit shqiptar të Arsenalit në Bund
Jurgen Klinsmann merr Granit Xhakën në Bundesligë te Hertha e Berlinit Granit Xhaka, në Bundesligë për të shpëtuar përfundimisht nga Arsenali. Sipas medieve kryesorë në Agnli dhe Gjermani (Bi
Milan mendon për merkaton, shënjestron mesfushorin shqiptar Merkato e janarit pritet të përforcojë Milanin. Kuqezinjtë po vuajnë shumë në këtë sezon dhe reparti ku po çalon duket s
Incidenti i Graniti Xhakës te Arsenal, reagon Taulanti Pas incidenteve tek Arsenali, Taulant Xhaka i del në mbrojtje vëllait të tij, Granit Xhaka. Në një intervistë për zvi