999 rezultate për

grande

Historia prekëse që fshihet pas unazës së veçantë të fejesës së Ariana Grandes (FOTO LAJM) Gjatë fundjavës, Ariana Grande mori dhuratën më të veçantë për Krishtlindje nga i dashuri i saj, Dalton Gomez - një unaz
Ariana Grande zyrtarisht e fejuar: Çfarë ka burri i ardhshëm ndryshe nga ish-at e saj (FOTO LAJM) Siç mund ta keni dëgjuar, Ariana Grande vendosi ta mbyllë 2020-ën me një lajm të madh. Kur askush s'e priste, këngëtarja
Këngëtari shqiptar pjesë e albumit më të fundit të Ariana Grande (FOTO LAJM) Albert Stanaj ka kohë që i mungon tregut muzikor me prurje të reja. Por siç kishte premtuar, këngëtari i famshëm sapo i
Thyen rekordin e Cristiano Ronaldos, çfarë "titulli" mban tani Ariana Grande (FOTO LAJM) Në fund të vitit 2018, Cristiano Ronaldo rezultoi personazhi më i ndjekur në rrjetin social Instagram. Ndërsa në fill
3.7 milionë dollarë, brenda vilës përrallore të Ariana Grande (FOTO LAJM) Një super vilë që kushton rreth 14 milionë dollarë është ajo e këngëtares Ariana Grande, në SHBA. Artistja e ka blerë
Në klipin e fundit, Ariana Grande konfirmon lidhjen e saj të re (VIDEO) Ditën e djeshme Ariana Grande dhe Justin Bieber publikuan bashkëpunimin e tyre “Stuck with you”. Klipi bëri pjesë shumë
Bashkëpunimi i shumëpritur, publikohet kënga e Justin Bieber dhe Ariana Grande (VIDEO) Prej kohësh ishte lajmëruar bashkëpunimi i dy prej këngëtarëve më të njohur dhe më të ndjekur të momentit, Justin Bieber
Paolo Di Benedetto fiton Grande Fratello Vip, por 100 mijë eurot i dhuron për bamirësi (VIDEO) Paola Di Benedetto, ish nëna natyrë e programit televiz Ciao Darwin është fituesja e madhe e Grande Fratello Vip në Ital
Tifozja e cila ka në zemër Juventusin i magjeps të gjithë në "Grande Fratello VIP" (FOTO LAJM) Quhet Sara Soldati, është modele italiane, tifoze e skuadrës së Juventusit, e cila i ka magjepsur të gjithë në "Grande F
Fiksoi gjithë botën, kënga "7 Rings" e Ariana Grandes qenka e kopjuar? (VIDEO) “I want it, I got it” (E dua, e marr) është përshkrimi i famshëm që kemi parë të paktën një herë krahas fotos së një vaj
E bukur dhe joshëse, 19 vjeçarja shqiptare pjesë e videoklipit të Ariana Grande (FOTO LAJM) Klaudia Kalia është një prej vajzave më të bukura që i është shtuar shoëbiziti shqiptar. E ftuar në "Ftesë në pesë",
10 këngëtaret më të pasura të vitit Revista Forbes ka publikuar një listë të yjeve të Pentagram që u pasuruan në vitin 2019. Surpriza më e madhe e vitit
"U zgjova me dhimbje!", Ariana Grande e sëmurë keq, shqetëson fansat (FOTO LAJM) Ariana Grande ka shqetësuar fansat sot pasi ka bërë me dije përmes disa postimeve në Instagram, se është sërish e sëmurë
"Leku shkon te leku", ky është projekti prestigjoz më ri i Wanda Narës Wanda Nara po bëhet gjithnjë e më shumë protagoniste në ekranet e mediave italiane. Pas emisionit sportiv "Tiki Taka"
Ëngjëj apo djaj? Miley Cyrus, Ariana Grande dhe Lana Del Rey sjellin bashkëpunimin "historik" (VIDEO) Miley Cyrus, Lana Del Rey dhe Ariana Grande janë padyshim tre ndër emrat më të njohur të muzikës. Secila prej tyre ka
Shqiptarja me famë ndërkombëtare “mund” Dua Lipën (FOTO LAJM) Mbrëmja e çmimeve të MTV VMA ka dhuruar spektakël dhe plot surpriza. Triumfuese ishin këngetarët Taylor Swift dhe Ari
Ariana Grande nuk i mban dot lotët në koncertin e fundit, flet hapur me publikun (VIDEO) Ariana Grande ka nisur turin e radhës së koncerteve dhe është shfaqur shumë e emocionuar para publikut që kishte shkuar
Taylor Mega "ngre temperaturat" në Grande Fratello (FOTO LAJM) Taylor Mega është një nga konkurrentet e spektaklit "Grande Fratello 16", që po zhvillohet aktualisht në Canale 5, në It
Klubi përjashton lojtarin që humbi penalltinë "Panenka" (VIDEO) Një lajm i pabesueshëm vjen nga Amerika Latine. Skuadra e Independiente de Camp Grande, ka vendosur të përjashtojë lo
Ariana Grande largohet nga skena pasi e gjuajnë me limon Ariana Grande është gjuajtur nga një anëtar i publikut me limon mbrëmjen e së dielës gjatë performancës në Coachella 201