999 rezultate për

granadas

Napoli kalon në avantazh ndaj Granadas (VIDEO) Napoli e ka nisur mjaft mirë ndeshjen e kthimit ndaj Granadas. Skuadra e Gattusos ka kaluar në avantazh 1-0 ndaj Gra
Ylli i Barcelonës me probleme, lëndohet në fitoren ndaj Granadas Sergi Roberto u dëmtua përsëri pas fitores 5-3 të Barcelonës, menjëherë pasi u kthye nga një dëmtim i mëparshëm që e kis
Goli me goditje dënimi ndaj Granadas, Messi thyen rekordin e Ronaldos Leo Messi me golin e realizuar nga gjuajtja e lirë mbrëmë ndaj Granadës ka thyer rekordin e Ronaldos. Sulmuesi portug
Fitorja ndaj Granadas, Koeman: Kemi nevojë për Messin që të luftojmë për titullin Trajneri i Barcelonës Ronald Koeman, ka reaguar pas fitores së thellë që Barcelona arriti kundër Granadas në kuadër të x
Barcelona fiton me "poker" golash ndaj Granadas (VIDEO) Barcelona ka arritur fitore të thellë ndaj Granadas, në kuadër të xhiros se 18-të të La Ligas. Fillimisht Barcelona f
Nuk ndalet Barcelona, shënon golin e tretë ndaj Granadas (VIDEO) Barcelona është duke vazhduar momentin e mirë në kampionat, kjo duket edhe me rezultatin që po arrinë ndaj Granadas.
Barcelona zhbllokon rezultatin ndaj Granadas (VIDEO) Barcelona ka arritur të zhbllokojë rezultatin që në minutat e para të takimit ndaj Granadas. Griezmann dërgoi topin n
U dëmtua ndaj Granadas, Rodrygo 3 muaj jasht Zinedine humbet një element shumë të rëndësishëm, pikërisht sulmuesin Rodrygo. Braziliani vuan nga një dëmtim në tendinë
Ishte i gatshëm, Zidane shpjegon pse Hazard nuk u aktivizua në sfidën ndaj Granadas Real Madridi sonte (e mërkurë) mposhti Granadan me rezultat 2 – 0. Mirëpo, pavarësisht që në listën e të ftuarve isht
Më në fund Reali "tund" rrjetën ndaj Granadas (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola, Reali ka arritur te zhbllokojë rezultatin në të dytën. Casemira ka
Messi nderon Barcelonën, Setien debuton me fitore (VIDEO) Barcelona ka hasur jo pak vështirësi për të triumfuar ndaj Granadas. Ishte Lionel Messi ai i cili realizoi golin e f
Ende pa filluar, zhbllokohet sfida në "Santiago Bernabeu" (VIDEO) Reali i Madridit ka zhbllokuar që në minutën e 2 shifrat ndaj Granadas. Është Benzema i cili tundi rrjetën me të majt
Barcelona nuk di të fitojë në transfertë, mposhtet nga Granada (VIDEO) Barcelona pësoi disfatë me rezultat 2:0 në ndeshjen kundër Granadas, që u zhvillua sot në stadiumin "Nuevo Los Carmenes"
Dëmtim horror në kokë, Rey Manaj transportohet me urgjencë në spital (VIDEO) Rey Manaj është transferuar me urgjencë në spitalin universitar të Granadas, pasi pësoi një goditje në fytyrë gjatë ndes
Manaj: E dimë se çfarë kërkon trajneri dhe jemi përshtatur Sulmuesi shqiptar, i cili aktivizohet në kategorinë e dytë spanjolle, me ekipin e Granadas, Rei Manaj, doli në një konfe
Zidane zbulon listën e të ftuarve për ndeshjen ndaj Granadas Zidane ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen ndaj Granadas, e cila luhet të shtunën nga ora 13:00. Në
Reali i Madridit premio Granadas nëse ndalin Barcelonën Titulli në La Liga do të vendoset në ndeshjen e fundit ku vetëm dy skuadra janë në garë. Atletiko Madrid u largua nga
Ja kë lojtarë ka ftuar Zidane për ndeshjen ndaj Granadas (FOTO) Tekniku i Real Madridit, Zinedine Zidane ka publikuar emrat e futbollistëve që janë ftuar për ndeshjen ndaj Granadas
Spektakël i Valencias, "poker" kundër Granadas (VIDEO) Valencia rimerr vendin e katërt në renditje pas një fitore të thjeshtë ndaj Granadas. Ekipi i Nuno Santos triumfoi 4-0 n
Rekordi i CR7-ës, shënon në 8 ndeshje rradhazi Cristiano Ranaldo vazhdon të shënojë rregullisht me Real Madrid dhe të thyejë rekorde, madje në këtë moment të karrierës