999 rezultate për

gramsh

Dy shkolla dalin jashtë funksionit, prurjet e përroit në Gramsh rrezikojnë jetën e nxënësve Si pasojë e reshjeve të dendura të shiut, qarku i Elbasanit është përballur me rënie guresh, inertesh e aluvionesh ne ak
E martuar dhe e arsimuar, si ra në grackë 25 vjeçarja nga Gramshi nëpërmjet Instagramit Bota virtuale është e pasigurt. Por të rinjtë shqiptarë as që pyesin për rreziqet që mbart komunikimi me të panjohur. Të
COVID-19 i merr jetën një tjetër mësuesi Një tjetër mësues ka humbur jetën për shkak të Covid-19. Xhevit Dermyshi mësues në një shkollë të Gramshit nuk ka ar
Përfundon në prokurori kryebashkiaku i Gramshit Kryetari i Bashkisë së Gramshit, Klodian Taçe, ka qenë këtë të premte për tre orë në Prokurori. Mësohet se Taçe është
COVID-19 godet rëndë familjen në Gramsh, vdes nusja dhe vjehrra Një familje në Gramsh është goditur rëndë nga COVID-19. Një 55-vjeçare, nuse e shtëpisë ka humbur jetën ditën e sotme
Tragjedi në Gramsh! Fëmijëve u plas granata në duar, ndërron jetë 6 vjeçari Një ngjarje tragjike ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Gramsh. Dy fëmijëve u ka plasur një granatë e vjetër teksa po lo
E rëndë në Gramsh, gjendet i mbytur në rezervuar 40-vjeçari Një shtetas 40 vjec është gjetur i mbytur në një rezervuar në Gramsh. Personi që u gjet i mbytur është shtetasi Velad
"Gjyshi im shpëtoi Enverin nga ballistët, por e vdiqën në tortura", historia tragjike e besnikut të Zogut Është publikuar historia e panjohur të Riza Kishtës me origjinë nga Gramshi ku familja e tij ishte një nga më të pasurat
Zjarr i madh në Gramsh, zjarrfikësja nuk ndërhyn dot Pasditen e sotme një zjarr i madh ka përfshirë malin e Koshnicës pranë fshatit Siman. Nga flakët janë shkrumbuar disa
Pengmarrje në Gramsh? Policia shkon në lokal dhe gjen burrat e rrahur me njëri-tjetrin Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Gramsh. Në kundërshtim me protokollet e sigurisë dhe nën efektin e pijeve alkoolik
Tetë të arrestuar në Gramsh, mes tyre dhe kryeplaku i fshatit Policia e Gramshit ka arrestuar 8 persona nën akuzën e kultivimit të bimëve narkotike. Janë arrestuar G. Ç., 38 vjeç
I nxorri thikën dhe tentoi të vidhte gruan, pasagjeri e pëson keq Policia e Gramshit ka arrestuar një 56 vjeçarpasi tentoi t’i vidhte çantën një shtetaseje teksa e kërcënoi me thikë.
Fshehu hetimin për vjedhje, reagon kryebashkiaku i Gramshit Kryebashkiaku socialist i Gramshit, Klodian Taçe ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku ka sqaruar kallëzimin
Me klandestinë në makinë, si u kapën dy durrsakët në Gramsh Dy persona janë arrestuar nga Policia pasi janë kapur duke transportuar me makinen e tyre 4 shtetas të huaj, për të kal
Rrufeja vret 15 kokë bagëti në Gramsh, shpëtojnë mrekullisht 4 çobanët Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë pasdite në Gramsh, ku shkrepëtima e rrufesë ka vrarë 15 kokë bagëti. Për fat të mirë
Mjeti përfundon në liqenin e Banjës, humb jetën 50 vjeçari (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në liqenin e Banjës në Gramsh. Ngjarja e rëndë mësohet se ka ndodhur në f
Aksidenti me 1 viktim e 4 të plagosur rëndë, policia e Gramshit zbulon shkaqet Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Gramsh ku një aksident i rëndë i ka marrë jetën një personi. Pas ngjar
Makina përfundon në greminë në Gramsh, humb jetën një person dhe plagosen 3 të tjerë Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në fshatin Poroçan të Gramshit, ku një makinë përfundoi në greminë pasi shof
E rëndë, makina merr përpara dy gra në Gramsh Një aksident i rëndë ka ndodhur në Gramsh. Mësohet se dy gra janë aksidentuar në dalje të qytetit, tek Ura e Trashovicës
Historia rrëqethëse e djalit në Gramsh: S’më zë gjumi, kam frikë se qiraxhiu më nxjerr jashtë Quhet Mariglen Llapushi dhe është 14 vjeç. Për 13 vite ka jetuar me nënën pasi babai e braktisi nënën kur ajo ishte shta