999 rezultate për

gramoz

Artan Hoxha tregon të pathënat e telefonatës me Dritan Rexhepin Gazetari investigativ Artan Hoxha ka treguar me një status në rrjetin social Facebook se ka arritur të marrë një intervi
I vranë të atin, vëllain e motrën, Gramozi rrëfen si u hodh nga kamioni me viktima Dita e 26 marsit e vitit 1999, ishte e kobshme për familjen Berisha nga Suhareka, ditë në të cilën ata u ndanë përfundim
Aksident në Lushnje-Berat, makina përplaset dhe përfundon në kanal Një aksident i rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Lushnje-Berat. Bëhet me dije se një makinë ka dal
Artan Hoxha tregon si e telefonoi Gramoz Rexhepi nga burgu: Pse m'ke përmendur emrin? Një deklaratë e fortë është bërë mbrëmjen e sotme nga gazetari Artan Hoxha në "Opinion". Hoxha ka treguar se si Gram
Acarohet keq Gjuzi në Kuvend: Ça ke që tund kokën ti ore, nuk të pëlqen? Ditën e sotme ka nisur seanca plenare e para për vitin 2020. Teksa kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi po prezantonte rr
Mali i Gramozit, banorët e zonës shpëtojnë 4 alpinistët e bllokuar në borë Policia në bashkëpunim me banorët e zonës në Kolonjë iu ka ardhur në ndihmë katër alpinistëve, të cilët kishin mbetur të
"Lëri ndjeshmëritë, por sill letrat": Zbardhet përplasja Ruçi-Spiropali me dyer të mbyllura Në mbledhjen me dyer të mbyllura të datës 8 nëntor të Konferencës së Kryetarëve ka patur një debat mes ministres së Shte
Gramoz Ruçi nuk "njeh" shkarkimin e Hajdarit Kreu u Kuvendit Gramoz Ruçi ka reaguar gjatë seancës së sotme lidhur me kërkesat e mbërritura në adresë të tij nga disa
Vajza e Gramoz Ruçit shpërthen në akuza ndaj Bashkisë së Tiranës: Na e ka fut sa krahu Vajza e Gramoz Ruçit, Ridvana Ruçi me anë të një postimi në Facebook shprehet e revoltuar ndaj Bashkisë së Tiranës me në
Vazhdon tragjedia në Korçë, vdes edhe vëllai i Gramoz Nakos që u vra 3 ditë më parë Tre ditë më parë një ngjarje e rëndë tronditi Korçën teksa Gramoz Nakos iu grabitën 13 mijë euro dhe më pas u vra prej k
"Plehrë e Gramoz Ruçit", deputeti i opozitës nxirret me forcë jashtë (VIDEO) Qytetarët vazhdojnë të revoltohen ndaj deputetëve të rinj të cilët dolën nga lista e PArtisë Demokratike dhe LSI-së duke
Nuk është grabitja, një lidhje intime solli tragjedinë me dy viktima në Korçë Ngjarja e rëndë me dy viktima në Korçë duket se nuk ka patur shkak grabitjen, por një lidhje të dyshuar jashtëmartesore.
Zbulohet motivi, vrau kunatin dhe më pas veten, dyshonte se kishte lidhje intime me ish-gruan Korçë-Një histori sentimentale duket se është bërë sebepi i ngjarjes me dy viktima në Korçë. Gramoz Nakodhe kunati i tij
E rëndë në Korçë: Dje vrau kunatin, sot vret veten me armë zjarri Vetëm pak minuta më parë ka vrarë veten Sefedin Zenellari, 71-vjeç kunati i 57 vjeçarit Gramoz Nako të gjetur të vrarë
Voton Gramoz Ruçi: S’ka burrë nëne të vendosë më diktaturën (VIDEO) Kreu i Kuvendit Gramoz Ruçi, ka dhënë votuar pak minuta më parë pranë QV në Liceun Artistik. Pas votimit, ai tha për
Këtu komandojmë ne jo Rama: Plas sherri Ahmetaj-Balla për PPP-në 200 milion euro Ligji për kontratat e Partneritetit Publik Privat dhe një kontratë koncesionare me vlerë 200 milionë euro ka futur në sh
Gramoz Ruçi nxehet me gazetarët: Na lini të llafosemi (VIDEO) Deputetët socialistë kanë filluar tashmë të flasim sa më pak në media.Këtë gjë e ka konfirmuar sot edhe Gramoz Ruçi i c
Myslym Murrizi bëhet zëvendësi i Gramoz Ruçit Myslym Murrizi do të jetë Nënkryetar i Kuvendit të Shqipërisë. Kështu, Murrizi do të zerë vendin e Edi Palokës në krah t
Rudina Hajdari reagon ndaj kritikëve: PD ka 28 vjjet që pranon Ruçin në politikë Rudina Hajdari ka reaguar ndaj zërave kundër kërkesës së saj ndaj Gramoz Ruçit për të mbajtur një minutë heshtje për vik
Një nënë akuzon Gramoz Ruçin se ka urdhëruar t'i vrasin djalin 2 Prilli shënon në Shkodër 28-vjetorin e demostratës antikomuniste, në të cilën u vranë katër të rinj. Në një prononcim