999 rezultate për

gramoz

Pse u arratis Gramoz Ruçi në Athinë? Avokati i së majtës tregon prapaskenat e 30-viteve demokraci Deputeti socialist Spartak Braho ka bërë për një kohë të gjatë edhe avokatin e një pjese të mirë të përfaqësuesve të lar
Mbesa e Gramoz Ruçit "shuplakë" Lleshajt: Nuk e meritoni postin që mbani! "Gjykoj që duhet të jepni dorëheqjen, e duhet ta bëni ju vetë, të vijë si kërkesë prej vullnetit personal; në mënyrë që
Rama tallet me Bashën e opozitën: Jeni "tapë topi"! Kryeministri Edi Rama i ka quajtur “Tap-Topi”, deputetët e opozitës parlamentare. Gjatë fjalës sot në Kuvend, Rama tha s
I riktheu pikturën, Meta falenderon Gramoz Ruçin Presidenti Ilir Meta ka falenderuar Gramoz Ruçin pasi ky i fundit e ka ndihmuar të rimarrë një pikturë të Isa Boletinit
Akuzë e rëndë! Tufa zbulon pseudonimin e Gramoz Ruçit si bashkëpunëtor i Sigurimit të Shtetit Studiusi Agron Tufa ka bërë një deklaratë të fortë për kryetarin e Kuvendit Gramoz Ruçi. Sipas Tufës, Ruçi ka qënë ba
E vranë pasi festoi fitoren e Shqipërisë ndaj Greqisë, familja e Gramoz Palushit reagon pas 16 vitesh Ishte viti 2004, kur 20-vjeçari shqiptar, Gramoz Palushi u vra në Greqi nga një shtetas greko-amerikan se po festonte fi
Debati jashtë kamerave: Rama nuk i hap telefonin Gramoz Ruçit, i kërkon ndihmë Ballës Socialisti Gramoz Ruçi është një ndër figurat më të vjetra në PS dhe që i ka mbijetuar ndryshimeve brenda selisë rozë.
Sa është pasuria e Gramoz Ruçit dhe e fëmijëve të tij? (FOTO LAJM) Kreu i Kuvendit Gramoz Ruçi në të ardhurat e tij deklaron vetëm pagën prej 2 milionë e 600 mije lekësh në vit dhe pensio
Gramoz Habilajt i vendoset tritol në banesë Shtetasit Gramoz Habili i është vendosur një sasi eksplozivi i dyshuar tritol në banesën e tij. Lënda është sipas nga
Si rrallë herë më parë, Gramoz Ruçi shkrihet së qeshuri pranë ambasadores Kim Ditën e sotme u zhvillua një takim mes kryetarit Gramoz Ruçi dhe ambasadores amerikane Yuri Kim. Sipas Kuvendit ambas
Incident në Kuvend, Gramoz Ruçi i pret fjalën në mes Ramës (VIDEO) Një përplasje ka ndodhur në Kuvendin e Shqipërisë mes kryetarit të Kuvendit Gramoz Ruçi dhe kryeministri Edi Rama. Ru
Gramoz Ruçi nxjerr bllof Kujtim Gjuzin: Mos e shaj PD, partinë tënde nuk e votove as ti! "Meqë e citon shumë herë partinë tënde një vit më parë ke konkuruar dhe nuk ke votuar as vetë. Zero vota..." Replika
''Ma mbyll fjalën si në komunizëm'', vijojnë replikat mes Gjuzit dhe Ruçit Tashmë replikat mes deputetit Kujtim Gjuzi dhe kryetarit të parlamentit Gramoz Ruçi nuk mungojnë sa herë që mbahen seanc
''Nuk e meriton të jesh i dashuri im'', vijon sherri Ruçi-Gjuzi Seanca e sotme në Kuvend ka nisur me sherr mes deputetëve opozitarë dhe kryetarit të Kuvendit Gramoz Ruçi rreth futjes n
"Nuk jam i dashuri yt", Gjuzi dhe Ruçi përplasen në Kuvend Deputeti i opozitës parlamentare Kujtim Gjuzi ka patur një përplasje në Kuvend me kryetarin e Parlamentit, Gramoz Ruçin.
Deputeti shqiptar u prek nga koronavirusi, tregon bisedën me Gramoz Ruçin Deputeti Adriatik Alimadhi është konfirmuar pozitiv me koronavirus. Lajmin e ka bërë të ditur vetë deputeti, ku ka n
Deputeti sulmon hapur Gramoz Ruçin: Të të vijë turp, komunist! Një debat i fortë po zhvillohet në Kuvendin e Shqipërisë mes kryetarit Gramoz Ruçi dhe deputetit Ralf Gjoni. Teksa ky
Dëshmia e vëllait të Jan Prengës pas pengmarrjes: Ka pirë mall, prit sa t’i dalë (FOTO LAJM) Vëllezërit e Jan Prengës kanë folur disa herë në telefon me një “boss të drogës” që bën burg në Ekuador si edhe Gentjan
Dalin pamjet: Kështu bëhet luftë në burgun e Ekuadorit ku rri Gramoz Rexhepi (VIDEO) Gazetari Artan Hoxha publikoi sot në Abc News intervistën me Gramoz (Dritan) Rexhepin në lidhje me pengmarrjen e Jan Pre
Publikohet sot telefonata me Gramoz Rexhepin, del fotoja e tij nga burgu i Ekuadorit Artan Hoxha pritet të publikojë sot në AbcNeës telefonatën me Dritan Rexhepin nga burgu i Kuitos në Ekuador. Ndërkoh