999 rezultate për

grammy

Çmimet Grammy, triumfon Gotye (FOTOLAJM) U zhvillua në Los Anxhelos ceremonia e ndarjes së Çmimeve Grammy. Grupi Fun fitoi Grammy-in për këngën më të mirë me int
S'ka më zhveshje në “Grammy Awards” (FOTO-LAJM) "Zhveshjet" e tepërta të artistëve kanë detyruar drejtuesit që merren me organizimin e “Grammy Awards” që do të mbahet n
Adele martohet pa lënë gjurmë Këngëtarja Adele dhe i fejuari i saj Simon Konecki janë martuar muajin e kaluar. Sipas ‘Daily Mail’ lajmi është konfirmu
Adele triumfon në Grammy Awards Mbrëmja e edicionit të 54-t të Grammy Awards hapet me një lutje për Whitney Houston. Adele ishte këngëtarja që triumfoi
Grammy Awards, triumfon Adele Këngëtarja britanike Adele triumfoi në natën e ndarjes së Çmimeve Grammy duke fituar në të gjitha kategoritë në të cilat
Rihanna dhe Coldplay, ëndrra realizohet Pak kohë më parë, këngëtarja Rihanna pati deklaruar se do të ishte e nderuar nëse do të ishte në skenë për të përformuar
"Grammy Awards" hapen me Britney Spears Me këngën nga albumi i ri "Hold it against me", Britney Spears pritet të hapë ceremoninë "Grammy Awards" të 53-tën me rr