999 rezultate për

grammy

Këngëtaret shqiptare në “Grammy 2018”, çfarë veshën në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Tashmë është bërë traditë mbajtja e cermonisë “Grammy Awards”, për çdo vit. Edhe këtë vit, në skenën e “Grammy” mbl
Bieber mungon në ceremoninë Grammy, pavarësisht nominimeve Justin Bieber raportohet se do të mungojë në ceremoninë e çmimeve Grammy më 28 janar, pavarësisht se është i nominuar në
4 shqiptare në mbrëmjen e Pre-Grammy Mbrëmjen e kaluar në New York u mbajt ceremonia “Pre- Grammys Party”, e cila i paraprin natës së shpalljes së fituesve t
Dafina do këndojë aty ku të gjithë e ëndërrojmë Dafina Zeqiri njeh vetëm suksese. Këngëtarja e njohur pas bashkëpunimit me French Montana-n, do të hedhë një tjetër hap
Edhe një tjetër këngëtare shqiptare në “Grammy Awards” (FOTO LAJM) Tashmë është bërë traditë mbajtja e cermonisë “Grammy Awards”, për çdo vit. Edhe këtë vit, në skenën e “Grammy” do të
Suksesi po rritet, Dafina përformancë LIVE në festën e Grammy Awards Suksesi i saj në Amerikë po rritet dita-ditës. Dafina Zeqiri do të performojë live këngën “Told ya” në festën e fund
Gjithçka gati për “Grammy Awards”, yjet premtojnë spektakël Ceremonia e ndarjes së shpërblimeve kryesore në industrinë e muzikës, “Grammy Awards”, do ta sjellë një laramani të yjev
Rihanna do të performojë këtë vit në Grammy Awards Rihanna do të performojë në Grammy Awards 2018 gjatë fundjavës së ardhshme së bashku me disa artistë të tjerë. 29-vje
Adele ju kërkon falje fansave duke qarë: Jam zemërthyer (FOTO LAJM) Adele u tërhoq nga dy shfaqjet e saj të fundit në stadiumin Wembley këtë fundjavë pasi dëmtoi kordat e saj vokale. 29
Saimir Pirgu nominohet në Akademinë Grammy Awards (FOTO LAJM) Tenori shqiptar Saimir Pirgu është i pari artist shqiptar i cili është nominuar nga Akademia e Ҫmimeve Grammy, për
Swift fiton çmimin albumi më i mirë i vitit në Grammy Kur përmendim emrin e këngëtares Taylor Swift, gjithmonë na vijnë ndër mend trofetë që ka marrë. Edhe këtë herë nuk
Të vegjëlit e maskuar si yjet në Grammys 2015 (FOTO LAJM) Fotografja Tricia Messeroux në setin e saj fotografik ka zgjedhur që të bëjë një maskim të fëmijëve me veshjet e yjeve
Pas rrjetës Bleona "blindohet" në “Grammy 2015” (FOTO LAJM) Bleona di si të tërheqë vëmëndjen dhe nga një fustan rrjetë, ajo ka zgjedhur metalin që të jetë baza e veshjes para se t
Bleona sërish shfaqet me rrjetë (FOTO) Këngëtarja shqiptare Bleona Qerreti nuk di t’i ndahet veshjes me rrjetë, tashmë që të të gjithë e identifikojnë me këtë
Beyonce triumfon me Grammy-t (FOTO LAJM) Padiskutim që sukseset e Beyonces janë të njëpasnjëshme e ndërsa ajo asnjëherë nuk ka pasur ulje-ngritje sikundër kolege
Enrique Iglesias triumfon në “Latin Grammy” (FOTO LAJM) Gjatë ceremonisë së përvitshme të ndarjes së çmimeve “Latin Grammy", fituesit më të mëdhenj ishin Enrique Iglesias dhe k
Grammy Awards, yjet reklamojnë thonjtë (FOTO LAJM) Katy Perry i kishte dizenjuar thonjtë e saj si një foshnje me ngjyrë pink të lehtë. Manikyristi i saj kishte preferuar t
Beyonce, epiqendra e "Grammy Awards 2014" (FOTO LAJM) Diva e muzikës Beyonce dëshmoi në "Grammy Awards 2014" se këtë epitet e ka plotësisht të merituar. Së bashku me bashkësh
Grammy Awards, ja fituesit (FOTO LAJM) Dyshja franceze Daft Punk ka qenë fituesja e madhe e mbrëmjes Grammy Awards duke marrë 5 çmime, përfshirë atë të albumit
Drake "ndan" Rihannën me Chris Rihanna dhe Chris Brown duket se i kanë dhënë fund lidhjes së tyre dhe për këtë është bërë shkak ish- i dashuri i Rihann