E FUNDIT/ Dinamon e "braktis" trajneri dhe Miccoli (FOTO LAJM)
999 rezultate për

grammy

6 nominime Grammy, Dua lipa thyen rekorde Ndonëse për shkak të pandemisë, për artistët ky vit nuk ka qenë shumë i mirë, e kundërta ka ndodhur me Dua Lipën, e cila
U deshën 4 vite që Rihanna te zbulonte pse u tërhoq nga Grammy në minutën e fundit (FOTO LAJM) Në vitin 2016, pasi nxorri albumin e saj Anti, ishte vendosur që Rihanna do të performonte në skenën e madhe të çmimeve
Kënga do të jetë ndryshe në Eurovision, Arilena Ara po punon me fitues të "Grammy" (VIDEO) Arilena Ara do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision dhe do të këndojë në natën e dytë gjysmëfinale që do të mbahet në
Drodhi cigaren me bar në mes të skenës, pse nuk e ftuan Mileyn në Grammy (VIDEO) Këngëtarja e njohur, Miley Cyrus ka munguar prej disa vitesh në ceremoninë e përvitshme të "Grammy’s Aëard". Në gjithë h
La nam në "Grammy", këngëtari që u rrëzua nga shkallët bëhet meme e pavdekshme (FOTO LAJM) Nëse jeni të fiksuar pas memeve, me siguri kjo ju tingëllon e njohur. E dini që diku e keni parë, por s’jeni të sigurt?
Më në formë se kurrë! Bleona Qereti në Grammy Awards (FOTO LAJM) Bleona Qereti na ka mahnitur sërish! Bleona Qereti ka qenë pjesë e festës së madhe të organizuar pas çmimeve në Gram
Mes lotësh, Demi Lovato këndon për herë të parë pas mbidozës në çmimet "Grammy" (VIDEO) Demi Lovato, u rikthye në skenë pas më shumë se një viti, larg vëmendjes mediatike. Nuk qe e thjeshtë as për të, ndaj e
Blona, Bebe dhe Dua, si na "zbardhën faqen" vajzat shqiptare në "Grammy" (FOTO LAJM) Mes emrave më të njohur të shoëbizit në botë, në ceremoninën e çmimeve "Grammy Award 2020" ishin edhe 3 shqiptaret: Bleo
Mes tyre edhe 2 shqiptare, si u veshën VIP-at në "Grammy Awards 2020" (FOTO LAJM) Ditën e djeshme në Los Angeles u mbajt ceremonia e 62 e çmimeve Grammy. Dhe si gjithmonë në ceremoni të këtij lloji,
Vetëm 18 vjeç, këngëtarja që rrëzoi nga froni Taylor Swift dhe triumfoti në Grammy Awards (FOTO LAJM) 18 vjeçarja po bën namin dhe duket se festa sapo ka filluar për të. Billie Eilish rrëmbeu katër çmimet më të mëdha në
E veshur nga stilisti shqiptar, Beynoce shkëlqen në Pre-Grammy Awards (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, ose siç shpesh e quajnë "Diva B", Beyonce sapo ka lumturuar të gjithë shqiptarët me një postim të v
E kanë vendosur, çifti i hitit "Senorita" premtojnë këtë çmenduri nëse fitojnë "Grammy" Këngëtarët e hitit “Senorita” Camila Cabello dhe Shaën Mendes dëshirojnë që ta fitojnë me çdo kusht çmimin Grammy. Në
Super arritje: Këngëtarja shqiptare bëhet pjesë e "Grammys" (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, është padyshim një ndër emrat më të suksesshëm, këngët e së cilës kth
Bebe Rexha hedh valle pas Grammy (FOTO LAJM) Duket se këngëtares me famë botërore Bebe Rexha i kanë mjaftuar vetëm dy nominimet në Grammy për të festuar, shkruan Alb
Dy shqiptare mes të veshurve më bukur në Grammy 2019 (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme është mbajtur edicioni i 61-të i Çmimeve “Grammy” në Qendrën Staples në Los Angeles. Duhet thënë
Reagimi i Bebe Rexha pasi nuk fitoi asnjë çmim në Grammy Awards Bebe Rexha ishte nominuar në dy kategori në Grammy Awards. Por këngëtarja me origjinë shqiptare nuk mundi të fitonte
Dua Lipa bën krenarë gjithë shqiptarët, dy çmimet që fitoi në Grammy Awards Dua Lipa ka bërë krenarë gjithë shqiptarët, duke fituar dy çmime në eventin më të madh muzikor Grammy Awards. Ylli i
Dua Lipa, krenaria e dy shteteve Dua Lipa është këngëtarja e parë shqiptare fiton çmim në Grammy Awards. Ajo është shpërblyer në kategorinë ‘Kënga më e m
Kur shfaqesh në “Grammy Awards” me xhinse dhe bluzë të bardhë Pink ka qenë plotësisht vetëvetja teksa ka dhënë një performancë emocionuese në “Grammy Awards 2018”. këngëtarja e fa
Rihanna ndez atmosferën në "Grammy Awards" Ishte një ndër performancat më energjike të mbrëmjes ajo e Rihannas, Dj Khaled dhe Bryson Tiller. Artistët kënduan 'l