999 rezultate për

grame

Pse të gjithë janë fiksuar pas "Përputhen" dhe "Love Story"? Si e shpjegon shkenca Aktualisht në Shqipëri janë huazuar pjesërisht patenta nga jashtë dhe janë vendosur në dy ekranet e televizioneve kombët
Transportonin heroinë bashkë me lëndë drusore, merret vendimi për të arrestuarit Gjykata e Elbasanit ka lënë në burg ka lënë në burg Gëzim Ballën, Gazmir Harremin, të cilët u vunë në pranga së bashku m
U kapën me 2 kilogramë drogë, arrestohet një shqiptar dhe gruaja e tij Një shqiptar dhe gruaja e tij janë arrestuar në Kretë të Greqisë, pasi u kapën me 2 kilogramë heroinë. Sipas medieve
Mes tyre një grua, arrestohen tre persona që shpërndanin kokainë në Fier Policia e Elbasanit ka arrestuar tre shtetas pasi mbi bazën e informacioneve të siguruara, ata merreshin me shpërndarjen
"Kur isha më e shëndoshë", Marina ndan foton me disa kilogramë më shumë (FOTO LAJM) Marina Vjollca është një ndër personazhet më të dashur të ekranit. Moderatorja është shumë aktive në rrjete sociale, ku
Disa kilogramë më pak, kështu duket ministrja Balluku pasi mposhti COVID-19 (FOTO LAJM) Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku ka arritur të mposhtë koronavirusin. Ministrja ka marrë pj
Si arriti Kanye "ta sillte në jetë" të atin e Kim-it? ǒjanë hologramet dhe si funksionojnë (VIDEO) Kanye West i bëri bashkëshortes së tij, Kim Kardashian një dhuratë të pazakontë për ditëlindje. Ai i mundësoi një “takim
Humbi dhjetra kilogramë, Adele është bërë kopje e "frikshme" e aktores amerikane (FOTO LAJM) Pasi humbi kilogramë të tërë nga pesha e saj dhe “vuri në lojë” veten për këtë fakt, këngëtarja Adele është bërë kryefja
26 kilogramë "të bardhë" gati për shitje, si u kapën dy shqiptarët në Itali Policia italiane e Romës ka sekuestruar të paktën 26.5 kg kokainë mjaft e pastër dhe 75 mijë euro cash, ndërsa në pranga
Mbipesha rrit moshën, mëso ndikimin e kilogramëve të tepërt në tru Në një studim të fundit ndërsektorësh, studiuesit analizuan ndikimin e obezitetit në tru dhe zbuluan se truri i njerëzve
E vërteta që nuk e keni ditur, sa gramë djathë duhet të hani në ditë? Një studim i fundit ka zbuluar se njerëzit që hanë sasi të vogla djathi çdo ditë kanë më pak gjasa të preken nga sëmundj
Bjonde me disa kilogramë më pak, Fifi mahnit ndjekësit me fotot e fundit (FOTO LAJM) Filloreta Raçi, e njohur me emrin e artit Fifi është komentuar shumë pas rënies drastike në peshë. Megjithëse fansat e k
Ndryshimi drastik në peshë, Anxhela Peristeri zbulon si humbi 20 kilogramë (FOTO LAJM) Të gjithë e keni vënë re ndryshimin drastik në peshë të këngëtares së njohur Anxhela Peristeri. Ajo zbuloi në rubrikë
Arbana Osmani kthehet shumë vite pas me videon epike: Programei më i dashur (VIDEO) Moderatorja e njohur, Arbana Osmani është kthyer pas në kohë duke ndarë me ndjekësit e saj një pjesë nga formatet e saj
3 kilogramë përnjëherë, Bora Zemani tregon sekretin e rënies nga pesha (FOTO LAJM) E kush nuk i ka zili format trupore të Bora Zemanit?! Moderatorja simpatike si duket kishte ndjerë nevojën për të rën
Totalisht tjetër njeri, Adele shfaqet me 44 kilogramë më pak (FOTO LAJM) Daljet e saj të fundit kanë qenë më të komentuara ndohta se të gjitha vitet e saj të karrierës, e kjo për shkak të ndrys
Pasi të provoni këto 3 ushqime s'do të vuani kurrë më në jetë nga kapsllëku Nuk ka gjë më acaruese sesa ndjesia sikur duhet të shkosh urgjent në tualet dhe më pas ulesh dhe pret…pret. Kapsllëku ës
Merr flakë në ecje makina, detajet e para Një automjet është përfshirë pak më parë nga flakët teksa ishte në lëvizj në aksin Qafë Thanë- Prrenjas. Sipas polici
Katër viktima dhe mbi 10 të zhdukur nga reshjet e dendura të shiut në Turqi (FOTO LAJM) Numri i vdekjeve nga përmbytjet në provincën turke Giresun në Detin e Zi, ka shkuar në katër, përfshirë një oficer të xh
Humbi 76 kilogramë, vajza rrëfehet pas ndryshimit drastik Alida Elizabeth Dreyer, nga Australia humbi 76 kilogramë duke bërë një ndryshim drastik në trupin e saj. 27 vjeçarja