999 rezultate për

gram

Cheesecake me biskota dhe çokollatë, na falenderoni më vonë Po mendoni të gatuani një ëmbëlsirë, kjo është zgjidhja e duhur. Përbërësit: 300 gramë biskota me çokollatë
Vajza tregon se si humbi 20 kilogramë, pa hequr dorë nga brumërat Një grua 24-vjeçare, pesha e së cilës u përshkallëzua pasi pati një diete jo të shëndetshme, ka humbur më shumë se 20 ki
Pafund këshilla për të humbur në peshë, por ja disa të vlefshmë si shtuar kilogramë Nëse doni të fitoni peshë, e rëndësishme është ta bëni siç duhet. Pirja e sodave apo ngrënia e ëmbëlsirave mund t’ju ndi
Përse duhet të hani mjaltë me arra? E mbani mend herën e fundit kur keni ngrënë mjaltë dhe arra? Me siguri do të ketë qenë në shtëpinë e gjyshes, pasi ky il
Pas dy viteve martesë me Patrisin, Tuna merr vendimin surprizë (FOTO LAJM) Tuna dhe Patris Berisha janë një nga çiftet më të diskutuara në media. Pas ndarjes së Norës dhe Robert Berishës, u pë
Ndahet një nga çiftet më jetëgjatë të “BB”! Ja faktet që i nxjerrin zbuluar (FOTO LAJM) Daniel dhe Fotini u shpallën fitues të edicionit të 9-të të “Big Brother Albania”. Pas përfundimit të spektaklit ata
Binjaket ruse, nën kritika të forta pasi tallën një të pastrehë (FOTO LAJM) Binjaket seksi nga Rusia të cilat u bënë të njohura pak kohë më parë pas deklaratës së kërkonin burrë të përbashkët, jan
Dj Blunt dhe Real 1 bëjnë komentin epik në Instagramin e Encës (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare Enca prej disa ditësh është duke pushuar në Turqi së bashku me familjen e saj. Ajo ka publ
Kylie Jenner komplet nudo në Instagram, epo të paktën është krah bashkëshortit (FOTO LAJM) Miliarderja është shfaqur në përqafimin e të dashurit të saj, në foton e parë nudo të postuar në Instagramin e saj. K
Ndjekësit i hapin telashe serioze Kiara Titos: Shpresojmë jo në gjykatë (FOTO LAJM) Një djalë, shprehu se ishte influencuar nga veshja e Kiara Titos, një thumbim i drejtpërdrejtë për “Fashion Influencer”
Ndryshimi drastik i Gilit, si duket këngëtarja me shumë kilogramë më pak (FOTO LAJM) Ajo çfarë dëgjohet kohët e fundit për të është ndryshimi drastik që i ka sjell rënja në peshë. Është fjala për këngët
Pas ndarjes nga Nora, Roberti bën komentin e papritur për Eneda Tarifan (FOTO LAJM) Para pak kohësh Robert Berisha përmes një postimi në profilin e tij të Instagramit, bëri të ditur se ai dhe këngëtarja e
Ky është çelësi i suksesit për partneren seksi të Cristiano Ronaldos (FOTO LAJM) Georgina Rodruguez e ka çelësin për çdo gjë në jetë, ndoshta edhe si të bësh për vete partnerin e saj Cristiano Ronaldon
Aksidentohet prezantuesja e dashur për publikun, del në Instagram me qafore (VIDEO) Një incident që i ka shkaktuar jo pak lëndime, megjithatë, e ka çdramatizuar situatën duke lajmëruar se fansat do ta sho
Rezarta Shkurta bën ndryshime të rëndësishme: Çfarë po ndodh në jetën e saj? (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta ka vendosur që jetën e saj private ta hermetojë edhe më shumë. Ndonëse deri tani e shihnim ndonjëherë
Kokainë dhe 1800 euro, përfundon pas hekurave shqiptari në Itali Policia italiane ka kapur dhe arrestuar një shtetas shqiptar i cili shpërndante kokainë. 21 vjeccari është kapur me 5
Pas ndarjes së bujshme, Alba pranoi të papriturën për Albi Nakon (FOTO LAJM) Prej kohësh tashmë është komentuar për ndarjen e bujshme mes balerinës Alba Hoxha dhe koreografit të njohur Albi Nako.
Keq puna, Eriku e tradhtoi Kejda "thumbon" publikisht për ndershmëri (FOTO LAJM) Muajin e kaluar, vajza e ish-deputetes së PD-së Majlinda Bregut, Kejda i dha fund lidhjes me Erik Fullanin. U raportua s
Facebook ''kopjon'' sërish Instagram? Ja cili është ndryshimi drastik i rradhës Rrjetet sociale si Facebook dhe Instagram janë bërë tepër të ngjashëm kohët e fundit. Dhe këtë e vërteton ndryshimi dras
Ermal Mamaqi zbulon momentin më emocionues të filmit dhe çdo prind do e kuptojë (FOTO LAJM) Prej disa kohësh Ermal Mamaqi ka nisur xhirimet për filmin e tij më të ri “I Love Tropoja”. Së bashku me stafin dhe a