999 rezultate për

grainca

INPO reagim ndaj Komunës së Ferizajt Organizata INPO me anë të një komunikate për media reagon fuqishëm ndaj deklaratave sipas tyre të pavërteta dhe qëllimkë
Ky është kushti kyç i LDK-së për bashkëpunim me VV-në Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Blerim Grainca, ka folur për gjasat e nj
Grainca tur në Europë, lobon për afrimin e investitorëve të huaj Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Blerim Grainca, ka zhvilluar një vizitë shumë të rëndësishme në disa shtete e
Ja urimi i Blerim Graincës për 26-vjetorin e LDK-së (FOTO) Me rastin e 26-vjetorit të themelimit të Lidhjes Demokratike të Kosovoës, partisë së parë demokratike ne vend, jane zhvi
Kjo ishte seanca me paqesore e Kuvendit te Kosoves (FOTO LAJM) Kishte kohe qe Kuvendi i Kosoves nuk ishte kaq i qete dhe paqesor, pa ofendime, perplasje mes paleve dhe mbi te gjitha p
Regjistrohen mbi dhjetë mijë objekte pa leje në Ferizaj Drejtoria e Urbanizimit ka vijuar procesi i regjistrimit të objekteve pa leje në komunën e Ferizajt që duket se këtë të
Regjistrohen 10 mijë objekte pa leje në Ferizaj Rreth 10 mijë objekte pa leje ndërtimi janë regjistruar deri më tani në komunën e Ferizajt. Procesi i regjistrimit të të