999 rezultate për

grafike

E arriti qëllimin, Tayna hedh hapin e parë drejt karrierës ndërkombëtare Tayna është më shumë se gati për sukses ndërkombëtar! Para pak orësh, këngëtarja njoftoi bashkëpunimin i radhës, me gjig
I dalin fotot skandaloze, vajza përjashtohet nga ushtria (FOTO LAJM) Një ushtare e një kompania private është laguar nga puna e turpëruar pasi qindra foto dhe video të saj u gjetën në faqet
Ra viktimë e faqeve pornografike, prezantuesja e njohur italiane denoncon aplikacionin (FOTO LAJM) Prezantuesja e njohur italiane, Dileta Leota, është një prej viktimave të fenomenit “Revenge Porn” në aplikacionin “Tele
Videoja erotike e zyrtarit të lartë shqiptar u bë virale, AKEP bllokon linket (FOTO LAJM) Autoriteti i Komunikimeve Elektronike dhe Postare ka njoftuar bllokimin e aksesit të disa përmbajtjeve pornografike në S
Rama publikon grafikët: Sa persona shkelën vetëkarantinimin? (FOTO LAJM) Rama ka publikuar dy grafikë me informacion mbi situatën me vetëkarantinimin. Përmes një postimi në Facebook, Rama sh
Rreth 1.5 milion vizita në ditë i bëjnë kosovarët faqeve pornografike Dukuri shqetësuese dita e ditës po bëhet shikimi i videove pornografike nga të rinjtë kosovarë. Këtë e tregojnë shifr
I dalin fotot skandaloze, vajza përjashtohet nga ushtria (FOTO LAJM) Një ushtare e një kompania private është laguar nga puna e turpëruar pasi qindra foto dhe video të saj u gjetën në faqet
Iu kishin publikuar videot në faqe pornografike, 22 gra marrin dëmshpërblimin marramendës Një gjykatë amerikane ka vendosur që 22 gra duhet të dëmshpërblehen me 12.7 milionë dollarë nga pronarët e një faqeje po
Postoi në web foto intime të vajzës minorene, dënohet nëna në Tiranë (VIDEO) Gjykata e Tiranës ka dënuar me burg tre femra të akuzuara për një vepër penale jo të zakontë në Shqipëri, atë të “pornog
Nëna publikonte pamjet e vajzës minorene, jepet vendimi për 3 gratë e arrestuara për pornografi në Tiranë Gjykata e Tiranës ka dënuar me burg tre femra të akuzuara për një vepër penale të "pornografisë". Ato janë fajësuar p
Memorizonte të dhënat e kartave të kreditit, kasieri vjedh nga 1300 klientë Një kasier në një market në Tokio është arrestuar pasi besohet se ka vjedhur të dhënat e kartave të kreditit të 1300 kli
Modelja seksi që ndërpreu finalen ka video pornografike? (FOTO LAJM) Kinsey Wolanski, me vrapin e saj në finalen e madhe të Champions League, bëri xhiron e botës në vetëm pak minuta. Vr
E FUNDIT/ Trondit UEFA, ndan Champions League në zona gjeografike Liga e Kampionëve dhe Liga e Evropës mund ta ndryshojnë formatin dhe ta bëjnë atë të ngjashëm me atë të NBA që nga viti
Në këtë shtet agjërojnë 23 orë në ditë (FOTO LAJM) Varësisht se ku jetojnë myslimanët nëpër botë, orari i agjërimit ndryshon. Në një qytezë të Argjentinës agjërohet 10
Skena të çmendura pornografike në arenën e finales së Champions Gradualisht futbolli po bëhet gjithmonë e më gjigant, përherë e më i gjërë e i shpërndarë. Flitet shpesh për atë në tele
I dalin fotot skandaloze, bukuroshja përjashtohet nga ushtria (FOTO LAJM) Një ushtare e një kompania private është laguar nga puna e turpëruar pasi qindra foto dhe video të saj u gjetën në faqet
Lajm i keq për të fiksuarit pas faqeve por*ogarfike Tashmë, të shohesh përmbajtje pornografike në ëebsite të ndryshme do të jetë më pak anonime se sa më parë. Kjo, pasi
Mbante mijëra foto pornografike me fëmijë, dënohet me burg prifti Një prift i Kishës Katolike ëstë dënuar me 25 vite burg pasi në celularin dhe kompjuterin e tij mbante mbi 2000 material
Tayna si Era Istrefi, merr ofertën nga shtëpia e famshme diskografike Me pak këngë dhe një kohë fare të shkurtër, Tayna mori famën dhe u shndërrua në reperen më të re komentuar në botën e sh
Modele dhe sportiste, kjo bukuroshe po "çmend" Brazilin (FOTO LAJM) Julia Muniz Brandao së fundmi është bërë pjesë e faqeve të para në mediat e Brazilit. Bukuroshja ka një jetë të ndar