999 rezultate për

grabocka

Vera Grabocka "thyen rregullat", publikon foton e veçantë me Timo Fllokon (FOTO LAJM) Vera Grabocka dhe Timo Flloko janë padyshim një ndër çiftet ikonë në Shqipëri. Të dy të suksesshëm, të dy të arrirë në f
Alketa Vejsiu pranon për herë të parë përplasjen me Vera Grabockën Pas festivalit të dhjetorit në RTSH, u përfol se mes producentes Vera Grabocka dhe Alketa Vejsiut kishte patur një debat
U zunë pas Festivalit? Vera Grabocka sqaron raportin me Alketën (FOTO LAJM) Përfundimi i “Festivali i Këngës” la vend për komente të shumta. Alketa Vejsiu deklaroi hapur se, sipas preferencave të
Arian Çani zbulon "skandalin": Vera Grabocka ndërroi fituesen në fund Vijojnë debatet dhe reagimet, pas festivalit në RTSH. Edhe gazetari Arian Çani, i emisionit "Zona e Lirë", ka komentu
Vera Grabocka i mëson të këndojë shqip Eleni Foureiras (VIDEO) Këngëtarja me origjinë shqiptare, Eleni Foureira do të këndojë mbrëmjen e sotme në finalen e "Festivalit të Këngës".
Redon Makashi tregon prapaskenat: Vera Grabocka na përzuri me urdhër nga lartë Në debatin për Festivalin e RTSH është përfshirë sot dhe Redon Makashi, duke thënë se e kanë përzënë me urdhër nga lart.
Vera Grabocka "thyen rregullat", publikon videon ku i dhuron puthje Timo Fllokos (VIDEO) "Dashuria është përgjigja", kështu shkruan regjisorja e njohur Vera Grabocka teksa publikon një foto me bashkëshortin, a
Vera Grabocka i refuzon këngën, reagon Kujtim Prodani Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Zonë e Lirë” ka qenë i ftuar këngëtari i njohur shqiptar Kujtim Prodani, i cili ka folu
Aksidentohet me makinë Vera Grabocka Producetja e njohur bshqiptare Vera Grabocka ka pësuar aksident. Burime për mediat bëjnë me dije se Vera Grabocka si
Timo Flloko në lot teksa Vera Grabocka reciton poezinë e tij (VIDEO) Timo Flloko është një nga aktorët dhe shkrimtarët më të dashur dhe të njohur shqiptar. Së fundmi ai organizoi një event
Vera Grabocka ia shpreh ndjenjat Timo Fllokos (FOTO LAJM) Nuk ka asnjë dyshim, që Vera Grabocka dhe Timo Flloko janë dy nga personalitetet më të suksesshme të artit shqiptar.
Pamje të rralla, si dukej Vera Grabocka 19 vite më parë (FOTO LAJM) Vera Grabocka është padyshim një figurë shumë e suksesshme e Televizionit Shqiptar. Regjisorja dhe producentja e njo
Vera Grabocka feston ditëlindjen, Alketa e uron kështu (FOTO LAJM) Vera Grabocka femra shqiptare që ka nënshkruar historinë e suksesit në televizion. Regjisorja sot feston ditëlindjen
Njihuni me nipërit e Vera Grabockës dhe Timo Fllokos (FOTO LAJM) Pavarësisht se kanë shumë vite të lidhur Timo Flloko dhe Vera Grabocka janë akoma shumë të lidhur me njëri tjetrin dhe d
Vera Grabocka grua me fat, Timo Flloko i dedikon fjalët më të bukura Vera Grabocka, një nga regjisoret më të njohura shqiptare është treguar gjithmonë e rezervuar sa iu përket postime me fa
Ish-banorja e Big Brother: Kur të rritem dua të bëhem si Vera Grabocka! “Dance With Me 4” është drejt fundit dhe personazhet pjesëmarrëse në këtë spektakël tashmë kanë filluar të afeksionohen
Alketa Vejsiu braktis Klanin, ja ku do ta shohim (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu është ndër prezantueset më të dashura për publikun, figura e të cilës lidhet ngushtë me televizionin Klan
E papritur, Vera Grabocka konfirmon largimin e Alketa Vejsiut nga Tv Klan (FOTO LAJM) Marrëdhënia mes Alketa Vejsiut dhe Vera Grabockës dihet prej të gjithëve se është shumë e ngrohtë. Por ka qenë pikër
Alketa dhe Vera Grabocka mike për kokë, nuk ndahen nga njëra-tjetra (FOTO LAJM) Afërsia mes Vera Graboskës dhe Alketa Vejsiut sigurisht është e padiskutueshme. Ato janë parë shpesh në shoqërinë e n
Opinionisti ofendon rëndë: Vera Grabocka një shitëse e pashpresë Pas largimit të Linda Reit nga gara e spektaklit ‘Dance With Me’ u hapën debate të shumta lidhur me ketë spektakël, me k