999 rezultate për

grabitur

Thyhet dhe vidhet bankomati në Kavajë, shoqërohen 10 persona Një bankë e nivelit të dytë ka rënë pre e një grabitje gjatë natës. Persona ende të pa identifikuar kanë arritur të thye
Gjenden paratë e grabitura në Rinas Hetuesit sigurojnë provën e fortë që lidh të arrestuarit me grabitjen në Rinas përmes gjetjes së prerjeve 50 euro me num
Çifti zbulon thesarin në oborrin e shtëpisë, nuk do ta besoni çfarë bëjnë më pas Matthew Emanuel dhe e shoqja Maria Colonna, për shumë vite me radhë nuk i kishin kushtuar rëndësi një kutie metalike që
"Na vunë pistoletën në kokë", Berisha nxjerr denoncimin e qytetarit Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari dixhital, i cili shprehet se disa persona i kanë grab
10 grabitjet më të mëdha në historinë e njerëzimit (FOTO LAJM) Shumica e meshkujve ndoshta kanë pasur fantazi “të paktën një herë në jetë” për të grabitur shuma të mëdha parash. Për f
EMRAT/ Kapen 4 shqiptarët që vidhnin njerëzit e pasur në Itali Katër shqiptarë janë arrestuar në Itali, pasi akuzohen akuzohet për grabitje në disa zona të Italisë Veriore kryesisht n
Zyrtare: Kaq para u grabiten në Rinas Prokuroria ka konfirmuar shumë e parave të grabitura në Rinas. Sipas deklarimeve të 3 bankave të nivelit të dytë, në Rin
Vjedh çantat mijëra euroshe dhe largohet me makinën e grabitur, policia e arreston shqiptarin në Itali Pasi vjedh një sërë çantash luksoze dhe mjetesh të tjera, shqiptari shkon i qetë në makinën e grabitur dhe ikën nga vend
Harroni Murataj, ky shqiptar bën namin në Angli duke grabitur Një hajdut i akuzuar për vjedhjen e stolive me vlerën e më shumë se 500 mijë paundëve ka dalë sot përpara gjykatës në Br
"E kanë grabitur", si gënjeu 16-vjeçari që vrau gjyshin me pistoletë (VIDEO) Një krim brenda familjes ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Vlorë. Ndonëse u tha se 69-vjeçari Vangjel Kapllani ishte
Grabitet blindi i parave në Graçanicë Policia e Kosovës ka bërë të ditur se katër persona të dyshuar, të maskuar dhe të armatosur kanë grabitur një automjet q
Grabiten thasë me para në një bankë Nuk ndalen rastet e grabitjes së bankave në Kosovë. Mësohet se sot është grabitur filiali i bankës TEB në Prishtinë.
Grabitet pika e Lotarisë Kombëtare në Elbasan Gjatë natës është grabitur pika e Lotarisë Kombëtare në qendër të Elbasanit. Edhe pse pika e llotarisë ndodhej në nj
EMRI/ E lidhën e i rrëmbyen djalin, kush është biznesmeni i grabitur Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sonte në Durrës, ku është grabitur familja e një biznesmeni. Mësohet se grabitësit ka
Maskat grabisin biznesmenin në Durrës e i rrëmbejnë fëmijën Persona të paidentifikuar dhe me maska në kokë kanë grabitur një biznesmen në Shkozet të Durrësit, ndërsa nga të dhënat
Artan Fuga: Si na kanë grabitur “skifterët” e politikës ne “lepujt” universitarë! Pedagogu Artan Fuga, në një shënim të fundit në rrjetet sociale ka reaguar edhe një herë për problematikën në universite
Ky është grabitësi i vrarë nga policia duke grabitur bankën (FOTO LAJM) Pasditen e së enjtes në qendër të Istogut ndodhi një përleshje me armë zjarri në mes të një personi që dyshohet se i arm
Tragjedia e pazbuluar: Nazistët grabisnin identitetin e fëmijëve Mijëra fëmijë polakë u rrëmbyen gjatë pushtimit gjerman nga viti 1939 deri në vitin 1945 dhe u gjermanizuan me forcë. Fa
"Skifterat" lidhin me litar 70-vjeçarin nga Vlora, çfarë i grabitën Një 70-vjeçar në Vlorë është dhunuar, lidhur me litar dhe ma pas i është marrë makina tip Volsvagen Golf dhe një sasi pa
Kapen dy nga maskat që grabitën me kallashnikov çantën me 10 mijë euro Policia ka arritur të arrestojë dy nga autorët e grabitjes me maska në Vlorë. Burime nga policia bëjnë me dije se në