999 rezultate për

grabitjeve

Pas grabitjeve në Rinas vendoset një gjerman në krye të aeroportit Constantini do të udhëheqë ekipin menaxhues të TIA-s, duke mbikëqyrur strategjinë e zhvillimit të kompanisë dhe biznesit
Arrestohet një person për grabitjen në Rinas Policia ka ndaluar një person tre ditë pas grabitjes spektakolare të 10 milion eurove në Rinas. Mësohet se aksioni është
Mjeshtër i vjedhjeve e arratisjeve, kush është "truri" i grabitjeve që u vra në Rinas Personi i cili mbeti i vrarë gjatë grabitjes në Rinas sipas mediave greke është Admir Murataj. Por ky emër nuk është i p
Policia ende po i kërkon këta tre persona (FOTO LAJM) Ka më shumë se dy muaj kur Policia e Kosovë ka shpallur publikisht në kërkim tre persona të dyshuar për raste të grabitj
Arrestohet "skifteri" i 30 grabitjeve në Itali Një 32-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane. Shqiptari, identiteti i të cilit ende nuk bëhet i ditur,
Pas 260 grabitjeve, shkatërrohet banda shqiptare në Francë Dhjetë shqiptarë janë arrestuar më herët gjatë kësaj javë në Francë. Ata akuzohen si pjesë të një bande që kanë kryer të
Vora, “parajsa” e bandave. Harta e ngjarjeve të pazbardhura Vora ka patur një aktivitet të shtuar kriminal në fushën e grabitjeve për shkak të përqëndrimit të bizneseve në këtë zon
Grabitësi i kazinove / “Juristi” kishte humbur 1 mijë euro një ditë para grabitjeve (VIDEO) Ilir Lelo i vendosi armën në kokë punonjësit të kazinosë, mori 600 euro dhe më pas doli fare i qetë prej aty. Pasi e ka
Ja si reagojnë qytetarët e Kosovës kur shohin hajdutët (VIDEO) R2Prank ka publikuar një tjetër kamerë të fshehtë ku shihet reagimi i qytetarëve të Kosovës në rastet e grabitjeve në ba
Shikoni se si grabisin dy supermarkete me armë lodër (VIDEO) Jemi mësuar të shohim grabitje të ndryshme të dhunshme dhe të armatosura, por kjo që ka ndodhur në dy supermarkete në Sa
Zbardhen pamjet filmike të dy grabitjeve të bandës së “Babagjyshëve" (VIDEO) Një tjetër provë materiale të cilat janë pamjet filmike të grabitjeve të kryera nga banda e "Babagjyshëve", dëshmon prof
Dyshohet për 31 grabitje, arrestohet 24 vjeçari shqiptar Një 24 vjeçar shqiptar u arrestua nga policia italiane me akuzën e dhjetra grabitjeve të kryera në kohë të ndryshme. Në
Në një vit, 3272 plaçkitje dhe grabitje Fenomeni i plaçkitjeve dhe i grabitjeve, qofshin të lehta apo të rënda, është sfida më e re me të cilën po përballen në
Tiranë, arrestohet autori i 6 grabitjeve me dhunë Një person i kërkuar për të paktën gjashtë grabitje me armë e me dhunë u arrestua dje nga policia e kryeqytetit. "Arbër
Napoli, ja futbollistët "viktima" të grabitjeve (FOTO LAJM) Marek Hamsik është i fundit në listën e futbollistëve të Napolit, të cilët janë grabitur rrugëve të qytetit. Futbollisti
Cështja Gushi, gjykata nuk pranon kërkesën për gjykim të shkurtuar Gjashtë dëshmtare kanë dëshmuar në seancën e radhës në procesin gjyqësor të Vikto Gushit i akuzuar për vrasjen e 2 perso
Lavezzi, sërish pre e grabitjeve Ezequiel Lavezzi duket se është një viktimë e preferuar e hajdutëve të banesave. Pak muaj më parë shtëpia e tij në Napol
Shtimi i grabitjeve, hartohet ligj për sigurinë e bankave Shtimi i numrit të grabitjeve të bankave gjatë kohëve të fundit ka shtyrë Ministrinë e Brendshme të ngrejë një grup pune
Maqedoni, nuk ka ditë pa krime Në Maqedoni nuk ka ditë që nuk regjistrohet ndonjë grabitje apo edhe më shumë, të një banke, poste, bastoreje, pompe ben
Maqedoni, rritet kriminaliteti Maqedonia çdo ditw regjistron ndonjë grabitje banke, poste, bastoreje, pompe benzine apo edhe shtëpive private. MPB thek