Rreziku nga koronavirusi, Ministria e Shëndetsisë del me deklaratë zyrtare
999 rezultate për

grabitjes

Kreu një sërë grabitjesh në Tiranë, jepet vendimi për "skifterin" dhe të dashurën Gjykata e Durrësit ka vendosur sot masën e sigurisë arrest me burg për 27-vjeçarin Astrit Thaçi, i cili dyshohet se ësht
Pas grabitjes po pinte kafe i qetë në Yzberisht, si u kap durrësaku i rrezikshëm Policia ka arrestuar autorin e grabitjes së ndodhur mesditën e sotme në qytetin e Elbasanit. Raportohet se autori i g
Arrestohet autori i grabitjes së argjendarisë në Elbasan Policia e shtetit ben me dije se kaa arrestuar autorin e grabitjes së argjendarisë në Elbasan, Astrit Thaçi. Thaçi me
SHKUP/ Dy të vdekur gjatë grabitjes së armatosur, një nga viktimat një 22-vjeçar shqiptar Përplasje me pasojë dy viktima në qytetin e Shkupit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm ka patur një tentat
Plagosën çiftin e bashkëshortëve gjatë grabitjes së vilës, kapet një nga autorët në Allias (VIDEO) Policia e Tiranës ka finalizuar operacioni policor "Mjegulla", duke zbardhur ngjarjen e ndodhur në Allias, Tiranë. A
I shpëtoi kancerit, familja Laze sapo kishte kaluar një sfidë të dhimbshme para grabitjes Petrit dhe Aferdita Laze u grabitën mbrëmjen e djeshme në Allias, Tiranë. Dy grabitës të maskuar hynë brenda në vilën
Nuk u lejua në varrimin e vëllait, autori i grabitjes së bankës në Rinas ka një tjetër kërkesë Ditën e sotme ka ndërruar jetë babai i Admir Murataj i cili mbeti i vrarë në grabitjen që u bë në Rinas para disa muajsh
Krimet e Rënda japin vendimin për të arrestuarit e grabitjes në Rinas Për grabitjen e 6 milion eurove në aeroportin e Rinasit, më 6 prill u vunë në pranga 6 persona. Për këta të fundit, G
Kështu transportohen tani paratë nga Rinasi pas grabitjes spektakolare (FOTO LAJM) Bagazhet e pasagjerëve në fluturimin e së hënës në mesditë të Austrian Airlines janë shoqëruar nga thasët me valutë të h
Fikën dritat e përfituan nga errësira, si ndodhi grabitja në Krujë Katër persona janë vënë në pranga për grabitjen e postës në Krujë. Të arrestuarit janë: Gazmir Saka, Hysen Kica, Buja
Dalin pamjet e plota: Si i shpëtuan grabitjes yjet e Arsenalit (VIDEO) Policia metropolitane e Londrës ka publikuar pamjet e reja nga tentim grabitja e dy yjeve të Arsenalit, Sead Kolasinac d
U arratis bashkë me paratë, kapet autori i tretë i grabitjes në Dibër Pasi kanë marrë nën kërcënimin e armës 3 milion para, dy persona janë arrestuar nga Policia në Dibër. Dy të tjerët që
PEJË/ Si ra pre e grabitjes një Fast Food (VIDEO) Vjedhja e dyqaneve dhe bizneseve vazhdon të jetë një dukuri shqetësuese në vendin tonë, deri sa rastet e tilla janë teje
I veshur si bojaxhi, dalin pamjet e grabitjes me armë në mes të Tiranës (VIDEO) I veshur si bojaxhi dhe me një hap të shkujdesur. Kështu u paraqit në pikën e kreditimit grabitësi i djeshëm në Tiran
Zbardhet skema e grabitjes, si u bë vjedhja e 405 mijë eurove me 8200 rimbushje celulari Plot 11 persona,që punonin si operatorë pranë një kompanie të njohur “Call-Centër” në Tiranë janë marë të pandehur dhe ç
I penduari i grabitjes në Rinas "hap sërish barkun": Kështu e modifikuam makinën Alkond Bengasi,është një prej grabitësve të Rinasit i cili është marrë sërish në pyetje ku ka treguar përpara grupit het
I lidhën me çarçaf dhe i goditën me çekiç! Të moshuarit në Himarë tregojnë tmerrin e grabitjes Të moshuarit që u grabitën në Vuno të Himarës para dy ditësh, Kolo dhe Efigjeni Proto 85 dhe 80-vjeç, kanë treguar se u
Elbasan, maskat grabisin marketin Dy persona të maskuar grabitën një market në Elbasan në mesnatë, rreth orës 1:00. Grabitësit morën më shumë se 200 m
Krimet e Rënda kërkojnë ndalimin e 5 personave nga kompania e sigurisë pas grabitjes Gjykata e Krimeve të Rënda ka kërkuar ndalimin e 5 personave pjesëtarë ICTS (kompania e sigurisë në Aeroport) dhe banka
Detaje të reja nga grabitja, kush e qëlloi Muratajn? Kur kanë kaluar 21 ditë nga vrasja e Admir Muratajt në aeroportin e Rinasit pas grabitjes së rreth 6 milion eurove, ende