999 rezultate për

grabitjen

I zbërtheu dëshmitari: Katër vrasjet në dy muaj, të lidhura me grabitjen e bujshme në Rinas Zbulohet organizatori i vrasjes së dy vëllezërve Haxhia në Durrës, ngjarje e ndodhur më datë 27 prill të këtij viti.
SPAK përfundon hetimet për grabitjen në Rinas, dërgon dosjen për gjykim SPAK ka përfunduar hetimet për grabitjen e Rinasit. Mësohet se SPAK ka dërguar në gjykatë dosjen me 8 të pandehur.
SPAK mbyll hetimet për grabitjen e bujshme të Rinasit SPAK ka mbyllur hetimet për grabitjen e 9 prillit 2019 ne Rinas. SPAK u ka komunikuar akuzën personave te arrestuar për
Grabitja e bujshme në Rinas, ndërron jetë në spital i njohuri si "Daja" Ndërron jetë në spitalin e Traumës Ragip Hajdini i njohur si “Daja” nga Kosova. Ajdini është arrestuar për grabitjen e
E fejuara e Dele Alli tregon grabitjen: Ishtë një eksperiencë e tmerrshme Dele Alli ka qenë viktimë e një vjedhjeje në shtëpinë e tij në Londër, në lagjen e Barnet. Dy hajdutë, në fakt, kanë
PISTAT/ Ekzekutimi i vëllezërve, lidhja me grabitjen e Rinasit dhe roli në bandat e rrezikshme Vrasja e dy vëllezërve Besmir dhe Viktor Haxhia në Durrës, vijon të ketë si pistë kryesore të hetimeve, atë të prishjes
Të fshehur brenda një banese me qira, vëllezërve Çala iu sekuestrohet shuma e majme 300 forca të RENEAS dhe efektivë policie kanë bërë të mundur arrestimin e vëllezërve Klement dhe Eldi Çala të akuzuar pë
Zbulohet emri! Kush është i shpalluri në kërkim për grabitjen në Elbasan Shtetasi Astrit Thaçi dyshohet të jetë autori i grabitjes së argjendarisë pranë Drejtorisë së Policisë Elbasan. Autor
U arrestua për grabitjen e Rinasit, lirohet "informatori" Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka liruar nga burgu Hasan Kanaçin, punonjësi i kargos që
U arrestua për grabitjen e Rinasit, lirohet ish-punonjësi i kargos Lirohet nga burgu ish-punonjësi i kargos në aeroportin e Rinasit Hasan Kanaçi i arrestuar për grabitjen e 6 milion eurov
Si e denoncoi mjeku grabitjen kolosale: Mos i operoni më shqiptarët (VIDEO) Shërbimi i Kontrollit të Brendshëm të Burgjeve ka zbuluar një skemë të futjes dhe shpërndarjes së lëndëve narkotike në b
Dalin pamjet: E arrestuan për grabitjen e Rinasit, ku ndodhej "Daja" në momentin e ngjarjes (VIDEO) Ragip Hajdini, njeri nga të arrestuarit për grabitjen e milionave eurove në një avion në Rinas ka rezultuar nga filmime
Gjenden paratë e grabitura në Rinas Hetuesit sigurojnë provën e fortë që lidh të arrestuarit me grabitjen në Rinas përmes gjetjes së prerjeve 50 euro me num
Arrestohet 31 vjeçari, i kërkuari i 3-të për grabitjen në Peqin Policia e Peqinit në bashkëpunim me atë të Tiranë ka vënë në pranga një 31-vjeçar i shpallur në kërkim për vjedhje me dh
Basha: Loja me Teatrin për të fshehur grabitjen 200 mln euro, ndryshimi pas një viti Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ka risjellë sot postimin e një viti më parë lidhur me Teatrin Kombëtar: Loja me
I penduari i grabitjes në Rinas "hap sërish barkun": Kështu e modifikuam makinën Alkond Bengasi,është një prej grabitësve të Rinasit i cili është marrë sërish në pyetje ku ka treguar përpara grupit het
Supergrabitja në Rinas, të arrestuarit kërkojnë lirimin nga qelia Një supergrabitje ndodhi në datën 9 prillit 2019 në aeroportin e Rinasit ku dyshohet të jenë marrë rreth 10 milionë euro
I arrestuari i 7 për grabitjen në Rinas lihet në burg Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë masën e arrestit me burg për Hasan Kanaçin, i cili është personi i shtatë që është a
Arta Marku flet për grabitjen në Rinas Kryeprokurorja e përkohshme, Arta Marku deklaroi se hetimet ish-kryeprokurorin Adriatik Llalla po vazhdojnë, por po prit
Krimet e Rënda kërkojnë ndalimin e 5 personave nga kompania e sigurisë pas grabitjes Gjykata e Krimeve të Rënda ka kërkuar ndalimin e 5 personave pjesëtarë ICTS (kompania e sigurisë në Aeroport) dhe banka