999 rezultate për

grabitje

I veshur si bojaxhi, dalin pamjet e grabitjes me armë në mes të Tiranës (VIDEO) I veshur si bojaxhi dhe me një hap të shkujdesur. Kështu u paraqit në pikën e kreditimit grabitësi i djeshëm në Tiran
Grabitje me armë në mes të Tiranës Një grabitje ka ndodhur pak minuta më parë në Tiranë. Mësohet se nën kërcënimin e armës, një person i maskuar ka vjedhur
Arrestohet 31 vjeçari, i kërkuari i 3-të për grabitjen në Peqin Policia e Peqinit në bashkëpunim me atë të Tiranë ka vënë në pranga një 31-vjeçar i shpallur në kërkim për vjedhje me dh
FUSHË-KOSOVË/ Grabitje e armatosur në një karburant Rreth orës 23:50, në pikën e karburanteve IP Petrol, në Fushë Kosovë, persona të armatosur, kanë hyrë brenda marketit që
Grabiste pika lojërash fati i armatosur dhe i maskuar, e pëson keq 30-vjeçari shqiptar Një shqiptar 30-vjeçar u arrestua nga policie greke në Gerakas në Atikën Verilindore, pasi akuzohet për grabitje të vazh
E cilësuan grabitje dhe nuk lejuan hapjen e kanalit të ujësjellësit në Bulqizë, shoqërohen 17 persona Policia e Bulqizës ka shoqëron 17 banore të fshatit Zerqan në komisariat pasi pak ditë më parë banorët nuk lejuan hapjen
Basha: Loja me Teatrin për të fshehur grabitjen 200 mln euro, ndryshimi pas një viti Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ka risjellë sot postimin e një viti më parë lidhur me Teatrin Kombëtar: Loja me
Zbardhet skema e grabitjes, si u bë vjedhja e 405 mijë eurove me 8200 rimbushje celulari Plot 11 persona,që punonin si operatorë pranë një kompanie të njohur “Call-Centër” në Tiranë janë marë të pandehur dhe ç
I penduari i grabitjes në Rinas "hap sërish barkun": Kështu e modifikuam makinën Alkond Bengasi,është një prej grabitësve të Rinasit i cili është marrë sërish në pyetje ku ka treguar përpara grupit het
Supergrabitja në Rinas, të arrestuarit kërkojnë lirimin nga qelia Një supergrabitje ndodhi në datën 9 prillit 2019 në aeroportin e Rinasit ku dyshohet të jenë marrë rreth 10 milionë euro
Nga vrasja e shokut tek grabitjet, kush është i rrezikshmi i arrestuar sot në Shkodër Policia njoftoi se kishte arrestuar sot Artan Koçekun, e akuzuar për vrasjen e Angjeli Shkambit në vitin 2017 me të cili
Grabitën me armë, arrestohen dy të rinj në Vushtrri Policia e Kosovës pas raportimit se në rrugën "Hamit Hyseni" në Vushtrri, në një filial mikrofinanciar ka ndodhur një gr
I lidhën me çarçaf dhe i goditën me çekiç! Të moshuarit në Himarë tregojnë tmerrin e grabitjes Të moshuarit që u grabitën në Vuno të Himarës para dy ditësh, Kolo dhe Efigjeni Proto 85 dhe 80-vjeç, kanë treguar se u
I arrestuari i 7 për grabitjen në Rinas lihet në burg Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë masën e arrestit me burg për Hasan Kanaçin, i cili është personi i shtatë që është a
Greqi, arrestohet banda shqiptare e cila grabiste shtëpitë e futbollistëve (FOTO LAJM) Athinë / Me urdhër të prokurorisë janë publikuar emrat dhe fotot e pesë anëtarëve të bandës që vidhnin shtëpitë e futbo
10 grabitjet më të mëdha në historinë e njerëzimit (FOTO LAJM) Shumica e meshkujve ndoshta kanë pasur fantazi “të paktën një herë në jetë” për të grabitur shuma të mëdha parash. Për f
Shqipëria nuk ekstradon në Greqi Aleksandër Matën Autoritetet shqiptare nuk do të ekstradojnë Eno Matën i cili kërkohet ngaGreqia me akuzën e vrasjes. Mata vetëm para pak
Demokratët e Roskovecit denoncojnë kryebashkiaken për grabitje të pronës publike (VIDEO) PD dega Roskovec ka bërë gati dosjen për ta dërguar në prokurorinë e rrethit Fier kundër kryebashkiakes së Roskovecit Ma
Grabisnin shtëpi në Itali, shkatërrohet banda e shqiptarëve që tmerruan Lombardinë Policia italiane ka shkatërruar një bandë shqiptare, e cila kryente grabitje me dhunë, duke vënë në pranga 4 persona.
EMRAT/ Kapen 4 shqiptarët që vidhnin njerëzit e pasur në Itali Katër shqiptarë janë arrestuar në Itali, pasi akuzohen akuzohet për grabitje në disa zona të Italisë Veriore kryesisht n