999 rezultate për

grabitje

Kreu një sërë grabitjesh në Tiranë, jepet vendimi për "skifterin" dhe të dashurën Gjykata e Durrësit ka vendosur sot masën e sigurisë arrest me burg për 27-vjeçarin Astrit Thaçi, i cili dyshohet se ësht
Pas grabitjes po pinte kafe i qetë në Yzberisht, si u kap durrësaku i rrezikshëm Policia ka arrestuar autorin e grabitjes së ndodhur mesditën e sotme në qytetin e Elbasanit. Raportohet se autori i g
Arrestohet autori i grabitjes së argjendarisë në Elbasan Policia e shtetit ben me dije se kaa arrestuar autorin e grabitjes së argjendarisë në Elbasan, Astrit Thaçi. Thaçi me
U futën në shtëpi për të grabitur, shqiptarët masakrojnë pronarin Katër persona u arrestuan për grabitje ndaj një 85-vjeçari në Lignano të Italisë natën midis të enjtes dhe të premte.s
Zbulohet emri! Kush është i shpalluri në kërkim për grabitjen në Elbasan Shtetasi Astrit Thaçi dyshohet të jetë autori i grabitjes së argjendarisë pranë Drejtorisë së Policisë Elbasan. Autor
SHKUP/ Dy të vdekur gjatë grabitjes së armatosur, një nga viktimat një 22-vjeçar shqiptar Përplasje me pasojë dy viktima në qytetin e Shkupit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm ka patur një tentat
Kush janë shqiptarët që luftuan me policinë greke, tre në pranga, dy ende në kërkim Polica greke ka shkatërruar një organizate kriminale, që merrej kryesisht me grabitje, pas një operacion të zhvilluar gj
Në kërkim prej vitesh, policia greke arreston shqiptarin e rrezikshëm Policia greke ka arrestuar ditën e sotme një 40-vjeçar shqiptar pasi dyshohet të ketë grabitur dhe vrarë një të moshuar.
Plagosën çiftin e bashkëshortëve gjatë grabitjes së vilës, kapet një nga autorët në Allias (VIDEO) Policia e Tiranës ka finalizuar operacioni policor "Mjegulla", duke zbardhur ngjarjen e ndodhur në Allias, Tiranë. A
52-vjeçari bën lëmsh policinë, denoncon grabitje por paratë i kishte në shtëpi Një denconcim i pazakontë ka alarmuar Policinë e Lushnjes një ditë më parë. Një 52-vjeçar me iniciale L.D. ka paraqitur
Grabitje dhe dhunë, kapen 7 persona në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar në 24 orët e fundit 7 shtetas të akuzuar për vjedhje, A. P., 29 vjeç, banues në Durrë
Grabitje me maskë dhe armë në Prishtinë, detajet e para Një grabitje nën presionin e armës ka ndodhur në Prishtinë. Një qytetar ka raportuar në polici se një person i panjoh
Skema e shqiptarëve në Itali, vajzat bënin roje kur djemtë kryenin grabitjet Karabinierët italianë arrestuan katër shqiptarë në Ankona, pasi së fundmi kishin kryer grabitje të shtëpive të shumta në
I shpëtoi kancerit, familja Laze sapo kishte kaluar një sfidë të dhimbshme para grabitjes Petrit dhe Aferdita Laze u grabitën mbrëmjen e djeshme në Allias, Tiranë. Dy grabitës të maskuar hynë brenda në vilën
500 mijë euro vjedhje, çfarë u vendos për "skifterin" shqiptar Gentian Duraku është një nga 40 të pandehurve për grabitje, i ashtuquajtur ndryshe si skifteri. Gjykata e Posaçme ku
Grabitje në Tiranë, blindohet Komuna e Parisit (VIDEO) Policia e Tiranës është në aksion për shkak të ngjarjes që sapo ka ndodhur tek Komuna e Parisit. Burimet bëjnë me di
Nuk u lejua në varrimin e vëllait, autori i grabitjes së bankës në Rinas ka një tjetër kërkesë Ditën e sotme ka ndërruar jetë babai i Admir Murataj i cili mbeti i vrarë në grabitjen që u bë në Rinas para disa muajsh
U arrestua për grabitjen e Rinasit, lirohet "informatori" Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka liruar nga burgu Hasan Kanaçin, punonjësi i kargos që
U arrestua për grabitjen e Rinasit, lirohet ish-punonjësi i kargos Lirohet nga burgu ish-punonjësi i kargos në aeroportin e Rinasit Hasan Kanaçi i arrestuar për grabitjen e 6 milion eurov
Bënin “kërdinë” me vjedhje në qytet, banda shqiptare bie në duart e policisë Një bandë prej tre anëtarësh janë arrestuar nga policia italiane dhe akuzohen për grabitje në apartamente. Dy burra,