999 rezultate për

grabitja

Grabitja e Rinasit, Murataj: Kam prova, isha tek dentisti kur ndodhi… Gjykata e Krimeve të Rënda kanë lënë në burg 3 nga të akuzuarit për grabitjen rrugës për në Rinas, muajin e kaluar. Gjyk
Grabitja e Rinasit, Apeli i Krimeve të Rënda lë në burg Dash Kupën Dash Kupa, një prej të dënuarëve për grabitjen e Rinasit është lënë në burg nga Gjykata e Apelit të Krimeve të Rënda de
Grabitja e bankës në Prishtinë, policia zbardh detaje të reja Ditën e sotme rreth orës 15:10, tre persona të maskuar dhe të armatosur kanë plaçkitur një shumë të madhe parash në fili
Grabitja e këmbimit valutor në Kavajë, Berisha zbulon ngjarjen para policisë Një grabitje me dhunë ka ndodhur pasditen e djeshme në një pikë të këmbimit valutor në qytetin e Kavajës. Ka qenë ish-kr
Grabitja e Rinasit, zbardhen 6 sms-të që dekonspiruan bandën Vetëm pak kohë më para rrugës për në Rinas ndodhi një grabitje e një makine parash e një banke të nivelit të dytë. G
Grabitja e Rinasit, Çerpja: Si i organizuam, pakti për fshehjen e parave I penduari i grabitjes së bankave, Admir Çerpja, ka rrëfyer me detaje se si ka ndodhur, ngjarja, planet, shokët e deri t
Grabitja në Rinas, zbulohet shkaku përse Çerpja tradhëtoi shokët Shuma e përfituar nga vjedhja e 9 shkurtit rrugës për në Rinas ka qënë arsyeja përse Admir Çerpja “u dorëzua” kaq lehtë
Grabitja në Rinas, i penduari "tradhton" shokët: Ja sa fitova “I penduari” i prokurorisë, Admir Çerpja, ka dhënë detaje të reja për Krimet e Rënda në lidhje me grabitjet me armë të r
DETAJE/ Grabitja në Rinas, Çerpja tregon njohjen me Muratajn Admir Çerpja i penduari i bandës së grabitësve të 7 milion eurove në rrugën e Rinasit ka treguar para hetuesve detaje të
Grabitja e Rinasit, Krimet e Rënda lënë në burg 4 prej të arrestuarve Gjykata e Krimeve të Rënda ka lënë në burg 4 prej të arrestuarëve si autorë të dyshuar për grabitjen e parave të bankës
Grabitja në karburantin e Korçës, ja lëvizjet që bënë katër autorët e maskuar Mbrëmjen e kaluar në aksin rrugor Korçë-Kapshticë, në afërsi të fshatit Dishnicë, persona të maskuar kanë arritur të gra
Grabitja e bankës, dëshmia e Dash Kupës: Ju rrëfej ngjarjen... Ai është Dash Kupa, 41 vjeç, djali i xhaxhait të Ernest Kupës, i arrestuar tashmë si i dyshuar për veprime aktive gjatë
Grabitja e "Rinasit", policia gjen 50 000 euro në frigorifer (VIDEO) Vazhdon aksioni i Policisë së Shtetit për kapjen e autorëve të grabitjes në pistën e avionëve në Rinas. Ditën e sotm
Grabitja në Rinas, ja kush është Klement Çala dhe rekordet kriminale të tij I dyshuari i 7-të i grabitjes rrugës për në Rinas mësohet se është Klement Çala. Ai është një individ me një kartelë
Grabitja në Rinas, Admir Çerpja "zbulon" shokët që rrëmbyen miliona euro Admir Çerpja i identifikuar si krahu i djathtë i bandës së grabitësve të bankave rrugës për në Rinas, mësohet se ka marr
EMRI/ Grabitja në Rinas, arrestohet në Morinë i dyshuari i gjashtë i bandës Ditën e sotme policia e Shtetit ka arritur të vë në pranga një tjetër të dyshuar për grabitjen në Rinas. Burime zyrtare
Grabitja e Rinasit, ish-komandoja: Ju rrëfej takimet me informatorët dhe si do të ecte plani Ish-komando Neim Avdulaj, i cili tashmë ndodhet nën arrest me burg si i dyshuar për dy grabitjet e ndodhura më datë 3 dh
Grabitja në Rinas, 5 të arrestuarit nuk morën pjesë direkt në vjedhjen e 3.2 mln dollarëve Asnjë prej 5 personave të arrestuar deri në këto moment për grabitjet në rrugën e Rinasit nuk ka qenë pjesë e grupit që
Grabitja e Rinasit, ja si i ndanë paratë mes tyre grabitësit e Rinasit, telefonatat e fundit dhe roli i Çerpjas “Hajde se mbaroi”. Kjo ka qenë telefonata e bërë mes dy të pandehurve Neim Avdulaj dhe Admir Çerpja, vetëm dy ditë pas g
Grabitja në Rinas, shpallen në kërkim edhe tre persona të tjerë Policia e shtetit ka shpallur në kërkim edhe tre persona të tjerë, veç Admir Muratajt dhe 5 të arrestuarve për grabitjet