999 rezultate për

grabitja

Supergrabitja e bankës/ Ja dëshmia e djalit të të fortit të Tiranës Djali i “gjeneralit” Nehat Kulla, i cili u prangos dy ditë më parë si i dyshuar për grabitjen e bankës tek ish-Blloku, k
Grabitja spektakolare e bankës, burg për shefin e sigurisë Dy zyrtarët e arrestuar pas grabitjes spektakolare të një banke të nivelit të dytë në zonën e ish-Bllokut, janë njohur k
Grabitja e bankës në bllok, arrestohet drejtori i filialit dhe 3 të tjerë Policia e Tiranës ka arrestuar 4 persona pas grabitjes së afro 200 mijë dollarëve në filialin e bankës BKT në zonën e is
Supergrabitja, gjykata lë në qeli shefin e sigurisë së Rinasit Gjykata e Krimeve të Rënda lë në fuqi masën e arrestit me burg për ish-shefin e ICTS, Arben Karafili. Ndërkohë, prit
Super grabitja në Rinas, KSHH: Qytetarët të painformuar për masat e marra për sigurinë Komiteti Shqiptar i Helsinkit ka ngritur shqetësimim për pasigurinë që ka shkaktuar tek qytetarët grabitja në aeroportin
Grabitja spektakolare në Rinas/ 5 të arrestuarit në prag të lirimit nga burgu? Gjykata e Apelit të Krimeve të Rënda ka shpallur sot moskompetencën për gjykimin e masave të sigurisë së të arrestuarve
Plas sherri në Kuvend, Noka i thërret Tahirit "çerr" Grabitja në Rinas ka qënë kryefjalë e ditës sot në Kuvend, e ku debatet kanë qënë pjesë e pashmangshme. Një situatë e te
Grabitja në Rinas/ Ja reagimi i policisë pas dyshimeve për dekonspirim Policia e Shtetit është prononcuar në lidhje me grabitjen e ndodhur disa javë më parë në Rinas. Ajo hedh poshtë pretendi
Grabitja në Rinas, të arrestuarit mbeten në burg Lidhur me grabitjen në aeroportin e Rinasit, Gjykata e Krimeve të Rënda ka lënë në "arrest me burg" per dy të arrestuari
Grabitja në Vlorë, flet roja i bankës: Ja si e morën thesin me para për 1 minutë Banka ku ndodhi ngjarja e djeshme ka qenë e hapur. Edhe rojet private që u ndeshën të parët me dy “ushtarakët”, kanë shk
Grabitja në Rinas/ Pse u ndërrua shoferi i blindit që transportonte paratë? Hetimi zbardh detaje të reja në lidhje me grabitjen e 1 milion eurove në pistën e avionëve në Rinas. Një detaj i ri i ng
Grabitja në Rinas/ Policia kërkon kamera në rrugët ku kalojnë paratë Rastet e përsëritura të grabitjeve të parave të bankave ka bërë që Policia e Shtetit të kërkojë shtimin e elementëve të
Grabitja në Rinas, dosja kalon te Krimet e Rënda Prokuroria e Krujës ka shpallur mos kompetencën e saj për hetimin e grabitjes në pistën e aeroportit të “Rinasit”. Sipas
Super grabitja e Rinasit/ Haxhinasto: Përgjegjësit do përgjigjen Referuar grabitjes së ndodhur në Rinas, ministri i Transporteve, Edmond Haxhinasto ka thënë se çështja është në proces h
Grabitja në Rinas/ Gjendet vareja brenda makinës së djegur të autorëve Gjatë kontrolleve të kryera te makina e djegur në Rinas policia pëvecc gjetjes së disa parukave që mendohet se kanë qenë
Grabitja në Rinas/ Ja çfarë thotë drejtori i Kufirit Drejtori i Policisë Kufitare për herë të parë është prononcuar për grabitjen spektakolare të së enjtes së kaluar, ku u v
Drejtori i Policisë së Rinasit: Grabitja ka ndodhur brenda 3 minutave (VIDEO) Drejtori i Policisë së Rinasit, Ermal Milori deklaron se e gjithë ngjarja e grabitjes së rreth 1 milion euro në pistën e
Grabitja/ Shoferi i mjetit ka qenë punonjës i Aeroportit? Pas analizimit të kamerave të sigurisë dhe lëvizjeve të mjetit, grupi hetimor dyshon se drejtuesi i mjetit të grabitësve
Grabitja në Rinas, arrest me burg për Picarin e Nikollën Gjykata e Krujës ka dhënë sot masën e sigurisë për pesë të akuzuarit në grabitjen e aeroportit “Nënë Tereza” të Rinasit,
Grabitja në Rinas/ Nesër seanca për 5 të ndaluarit Pritet që nesër në mëngjes të dalin para Gjykatës së Krujës, 5 të ndaluarit për grabitjen rreth 1 milion eurove në Aerop