999 rezultate për

grabitja

Grabitja në Allias, çifti u plagos në sy të vajzës Petrit dhe Afërdita Laze janë dy personat të cilët mbetën të plagosur nga grabitësit, në shtëpinë e tyre në Allias. Ç
DETAJET/ Mori paratë e ia futi vrapit, zbardhet grabitja në Tiranë (VIDEO) Policia e Tiranës ka zbardhur grabitjen e ndodhur në Komunën e Parisit. Sipas një njoftimi për mediat, Policia bën me
SHUMA/ Me levë në dorë, si u krye grabitja në Tiranë (VIDEO) Një grabitje tek "Komuna e Parisit" në Tiranë alarmoi policinë e Shtetit. Grabitja sipas burimeve u krye në një fili
Me armë te koka duke i kërkuar "lefta", dëshmi tronditëse nga grabitja në Gjirokastër Një banesë në fshatin Terihat, Bashkia Dropull ka rënë pre e grabitësve gjatë natës. Persona ende të paidentifikuar,
Grabitja më e ëmbël, një djalë vodhi 20 ton çokollata Kjo ndoshta është grabitja më e "ëmbël". Një i ri ka grabitur me kamion një sasi prej 20 ton çokollatash. Ngjarja ka
Grabitja e Rinasit, zbulohen dy shuma të tjera parash Gjenden dy shuma të tjera parash të grabitura më 9 prill në Rinas. Abcnews.al raporton se shuma prej 5 mije eurosh i
Fikën dritat e përfituan nga errësira, si ndodhi grabitja në Krujë Katër persona janë vënë në pranga për grabitjen e postës në Krujë. Të arrestuarit janë: Gazmir Saka, Hysen Kica, Buja
Grabitja e bujshme ndaj Ozil-Kolasinac, kapet autori i ngjarjes (VIDEO) Autori që tentoi grabitjen e bujshme ndaj dyshes Ozil-Kolasinac është zbuluar. Pak momente më parë, mediat në Angli kanë
Grabitja në Shtime, arrestohet dhe personi i tretë Një person ka ndërruar jetë dhe një tjetër ka mbetur i plagosur pas një grabitje që u krye mëngjesin e së mërkurës në Sh
"La casa de papel-i shqiptar": Grabitja e Rinasit, 3 muaj prova e skenarë Kush ishte në pistën e grabitjes së Rinasit, kush drejtonte furgonin dhe ka qenë apo jo në pistë kosovari i njohur me ko
Supergrabitja në Rinas, të arrestuarit kërkojnë lirimin nga qelia Një supergrabitje ndodhi në datën 9 prillit 2019 në aeroportin e Rinasit ku dyshohet të jenë marrë rreth 10 milionë euro
Nuk është grabitja, një lidhje intime solli tragjedinë me dy viktima në Korçë Ngjarja e rëndë me dy viktima në Korçë duket se nuk ka patur shkak grabitjen, por një lidhje të dyshuar jashtëmartesore.
Pas Zidane dhe Iscos, grabitet dhe shtëpia e Lucas Vazques Në Spanjë është përhapur shumë grabitja e shtëpive të futbollistëve. Viktima e radhës e një sulmi të tillë ka qenë Lucas
Grabitja e 4.6 mln, gjenden rreth 100 mijë euro në banesën e Hasan Kanaçit Janë gjetur reth 100 mijë euro në banesën e Hasan Kanacit bën të ditur policia. Hasan Kançi u arrestua mëngjësin e so
Grabitja e Rinasit, arrestohet personi që ndihmoi nga brenda autorët Është arrestuar një person i cili ndihmoi grabitësit e Rinasit ku u vodhën 4.6 milion euro. I arrestuari punonte në z
Grabitja në Rinas, Krimet e Rënda nisin hetimin e pasurive për 6 të arrestuarit Prokuroria e Krimive të Rënda ka nsiur hetimet për pasuritë epaluajtshmë që zotërojnë 6 personat e arrestuar në lidhje m
Grabitja e shekullit në Europë, zhduken 1.3 trilionë euro TVSH (FOTO LAJM) Vjedhja më e madhe e shekullit ka shifra të frikshme. Më shumë se 1,260 miliardë euro të destinuara për 28 shtetet e Bas
Grabitja në Rinas, Gjykata u bind nga këto 3 prova për vdekjen e Admir Muratajt Prokuroria për Krime të Rënda dorëzoi dje provat për të vërtetuar vdekjen e Admir Muratajt gjatë përplasjes me Policinë,
Detaje të reja nga grabitja, kush e qëlloi Muratajn? Kur kanë kaluar 21 ditë nga vrasja e Admir Muratajt në aeroportin e Rinasit pas grabitjes së rreth 6 milion eurove, ende
Grabitja në Rinas, gjendet një tjetër makinë, armë dhe dokumente greke Pavarësisht se për grabitjen e Rinasit hetimet u regjistruan edhe për shpërdorim detyre, deri më tani Prokuroria e Krime