999 rezultate për

grabitet

Grabitet në mesnatë marketi në Librazhd, vidhen para dhe steka me cigare Policia njofton se nga marketi në pronësi të shtetasve A.K., dhe B.Q., janë vjedhur 55 000 lekë dhe disa steka me cigar
Grabitet dyqani i luleve në Fier, tre persona marrin paratë me kërcënim Një dyqan lulësh është grabitur në qytetein e Fierit. Ngjarja ka ndodhur pak minuta në lagjen “Kastriot” pranë gjimna
Grabitet me armë të ftohta familja e yllit të Tottenham Familja e Jan Vertonghen, yllit të Tottenhamit në Premierligë, është plaçkitur në shtëpinë e vet nën kërcënimin e thikës
Grabitet farmacia e Ylli Bakës, vidhen 35 milionë lekë Një grabitje e madhe ka ndodhur në Elbasan. Mësohet se është grabitur farmacia e bashkëshortes së këngëtarit Ylli Bak
Grabitet në mes të ditës argjendaria në Elbasan Një argjendari është grabitur këtë mesditë në qytetin e Elbasanit. Një person i maskuar dhe i armatosur ka hyrë në dy
Grabitet një filial banke në Durrës Një person i maskuar ka grabitur ditën e sotme një filial që jep kredi në qytetin e Durrësit. vijon...
Grabitet shtëpia në Lushnjë, merren mijëra euro nga kasaforta Është grabitur një banesë në Lushnjë. Grabitësit kanë arritur të marrin 4 mijë euro që fshiheshin në kasafortën e sht
Grabitet makina luksoze e administratorit të shkollës private në Elbasan Një makinë është grabitur së fundmi në qytetin e Elbasanit. Ngjarja ka ndodhur dy ditë më parë, rreth orës 16:30. Mak
Grabitet sërish argjendaria e kunatit të Bashkim Finos Persona ende të paidentifikuar kanë grabitur gjatë natës një nga bizneset më të njohura në qytetin e Librazhdit. Ngjarja
Autorët çajnë murin, tentohet të grabitet "Qendra Komunitare për Familjen" në Shkodër Në Shkodër është tentuar të grabitet të shtunën një qëndër komunitare "për Familjen". Punonjësit kanë konstatuar në
Tentohet të grabitet qendra komunitare në Shkodër Një tentativë grabitje është regjistruar në Shkodër, në Qendrën Komunitare “Për Familjen” nr. 5 të Bashkisë Shkodër.
Grabitet kambisti në Durrës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në lagjen nr. 13 në zonën e Plazhit, pranë vendit të quajtur “Rrota e Kuqe”, ku Naim Musa
Grabitet televizioni lokal në Peqin Gjatë mbrëmjes së djeshme maskat kanë grabitur godinën e televizionit "Klaudiana". Mësohet se persona ende të pa iden
Grabitet shtëpia e ministrit në Kosovë, hajdutët marrin bizhuteri dhe 100 euro Ministri i Transportit dhe Infrastrukturës në Kosovë, Pal Lekaj ka rënë pre e disa grabitësve që i janë future në shtëpi
Hajdutët hynë me armë në një market në kryeqytet, grabitet edhe një kazino Mbrëmë rreth orës 21 e 40 minuta një person i panjohur me bluzë me kapuç dhe me maskë në kokë ka hyrë në një market në r
"Drogë e të gjitha gjërat i ka bërë", grabitet edhe banesa e kunatit të viktimës në Mallakastër Një ngjarje e rëndë ka tronditur diteën e djeshme Mallakastrën. Ndërkohë që ditën e sotme po mbahen homazhe për ti dh
Grabitet argjendaria në Korçë Një argjendari është grabitur gjatë natës në qendër të qytetit të Korçës. Argjendaria ndodhej në Pedonalen e qytetit.
Grabitet banesa në Gjirokastër, autorët marrin paratë e ia mbathin Një banesë në fshatin Terihat, Bashkia Dropull ka rënë pre e grabitësve gjatë natës. Persona ende të paidentifikuar,
Grabitet termocentrali në Kosovë Të shtunën, rreth orës 18:11 minuta, ka ndodhur një plaçkitje në termocentralin “Kosova A” në Obiliq. Policia njofton
Po dilte nga qendra tregtare, grabitet makina e një kompanie "Security" në Tiranë Një makinë e një kompanie security ka rënë pre e grabitësve ditën e sotme. Ngjarja ka ndodhur kur kjeti sapo ka dalë