999 rezultate për

grabitesve

5 milion lekë e sende me vlerë, grabiten dy banesa në Peqin Dy banesa në qendër të qytetit të Peqinit kanë rënë pre e grabitësve. Persona ende të paidentifikuar kanë vjedhur 5 mili
Të gjithë të papunë, pamjet e pasurisë përrallore të grabitësve shqiptarë (VIDEO) Policia italiane ka arritur të shkatërrojë një bandë grabitësish shqiptarë. Operacioni nisi me ndjekjen e një makinë
Autorë të disa vjedhjeve, policia jep detaje nga arrestimi i grabitësve të Postës Më datë 04.11.2019, rreth orës 03:00 të mëngjesit, persona të paidentifikuar dhe nën kërcënimin e armëve vodhën një sasi
GREQI/ Shkatërrohet banda e grabitësve shqiptarë Një grup grabitesish shqiptarë kanë rënë në prangat e Policisë greke, pasi akuzohen për një sërë ngjajresh kriminale të
Breshëri ndaj policisë, zbulohet identiteti i njërit prej grabitësve të dyshuar të bankës në Shtime (FOTO LAJM) Adil Krasniqi, 33 vjeç nga Kolovica e Prishtinës, është personi i kërkuar për grabitjen e armatosur të ndodhur të hënën
DETAJE/ 500 mijë euro pasuri të sekuestruara në Elbasan i përkasin dy grabitësve të Rinasit Një pasuri që kap vlerën e 500 mijë eurove i është sekuestruar dy grabitësve të Rinasit, Klement dhe Eldi Çala, vëllezër
Policia: 10 mijë euro kush tregon vendndodhjen e grabitësve të Rinasit Në 9 prill të këtij viti(2019) janë vjedhur me armë një sasi e kosiderueshme vlerash monetare në aeroportin e Rinasit dh
Grupi i grabitësve të Rinasit kërkon ballafaqim me shokun që i "tradhtoi" Grupi i personave të arrestuar për grabitjen e bujshme në Rinas kanë kërkuar nga Gjykata për Krime të Rënda të ballafaqo
Policia shkatërron grupin e grabitësve, në kërkim vetëm edhe Ridvan Ademi Policia i kishte renë në gjurmë një grupi të cilët dyshoheshin se po vepronin në rajone të ndryshme të vendit, ku cak ki
Blindohet Rinasi, ushtria merr në dorë transportin e parave (VIDEO) Për gati më shumë se një muaj pas grabitjes së 6 milion eurove nga banda e Admir Muratajt dhe Klement Çalës, aeroporti i
"Ai kishte shikim të ftohtë", detaji që zbuloi bandën e grabitësve shqiptarë (FOTO LAJM) Policia italiane njoftoi pak ditë më parë për shkatërrimin e një bande që vepronte në veri të shtetin fqinjë. Në kuad
Dalin pamje të reja, si makina e grabitësve ndalon avionin (VIDEO) Kanë dalë edhe pamjet të reja nga grabitja e miliona eurove në Rinas. Sipas pamjeve të publikuara furgoni futet në pi
Zbulohen telefonat e grabitësve të Rinasit Prokuroria e Krimeve të Rënda ka gjetur numrat e telefonit që dy prej autorëve po përdornin në momentin e grabitjes në a
Arrestohet "Daja" i grabitësve të Rinasit (FOTO LAJM) Ka përfunduar në pranga autori i gjashtë pas grabitjes së rreth 6 mln eurove në Rinas, pasditen e 9 prillit të këtij vit
Pasi u etiketua si bashkëpunëtore e grabitësve flet Bici: Më keni ngatërruar (FOTO LAJM) Elona Bici, është vajza, fotoja e së cilës është publikuar ditën e djeshme, por me emrin Edlira Bici për lidhje me grabi
Dogji makinën dhe fshehu paratë e grabitësve, shpallet në kërkim ish-policja Është shpallur në kërkim gjatë ditës së sotme ish-policja Edlira Bici, e cila dyshohet se ka marrë pjesë në grabitjen e
Kjo police ishte pika kyçe e bandës së grabitësve të bankave Zbulohet identiteti i femrës së vetme që mori pjesë në e grabitjen e 9 Prillit në pistën e Rinasit. Ajo është E.Bici, kj
Ish-policie, shpallet në kërkim vajza që dogji furgonin e grabitësve të Rinasit Policia ka shpallur në kërkim një ish-efektive të Policisë. E.Bici, 31 vjeç, mendohet se i ka ndihmuar grabitësit duke d
Hoxha nxjerr emrin e një personi tjetër që dyshohet të jetë pjesë e grabitësve Gazetari investigativ, Artan Hoxha, thotë se policia ka dyshime që pjesë e grupit dhe bashkëpunëtorëve të grabitësve të
Tregoi shokët, çfarë tha Bengasi në polici që zbërtheu grupin e grabitësve (FOTO LAJM) Gjykata për Krime të Rënda caktoi “Arrest në burg” pa afat për Alkond Bengasin, ndërsa ky i fundit nuk ka pranuar të fla