999 rezultate për

grabitesi

E moshuara denoncon grabitjen: Me rrip më lidhën këmbët, ndërsa me çarçaf duart! Një 60-vjeçare ka kaluar momente tmerri nga disa grabitës që në mesnatë i hynë në dhomën e gjumit dhe pasi e lidhën e kë
"I vuri pistoletën në kokë vajzës 1 vjeçe", rrëfimi i gruas për përballjen me hajdutët në banesë “Dy persona gjendeshin në korridorin e shtëpisë me kapele në kokë. Sapo mbërrita dhe i pyeta çfarë donin në shtëpinë to
Grabitësit në Gjermani vjedhin relikte 1000-vjeçare të një shenjtori Persona të panjohur kanë vjedhur relikte mijëra vjeçare të një shenjtori nga një kishë mesjetare në Regensburg në Gjerma
Grabitësit i hyjnë në shtëpi Luca Tonit, brenda ishin edhe fëmijët e ish-sulmuesit Mbrëmjen e të enjtes në Montale, në zonën e Modenas vila e Luca Tonit, ish-futbollistit të Bayern Munich dhe Juventus, ë
"Do ta vrisja", rrëfimi në gjykatë i grabitësit të shtëpisë së Eminem (FOTO LAJM) Mattheë Hughes, i akuzuar për grabitjen e banesës së këngëtarit Eminem, ka dalë sot para gjykatës dhe është përballur me
Tmerroi me sëpatë të moshuarit, burg për grabitësin në Fier Gjykata e Fierit ka vendosur masën e sigurisë burg pa afat për hajdutin Pajtim Dhami, që tre ditë më parë grabiti një çi
"Skifterat" zbarkojnë në Bubq, i bëjnë kërdinë emigrantit Një grabitje ka ndodhur gjatë mbrëmjes së djeshme në fshatin Budull të njësisë administrative Bubq të Krujës. Mësohet se
Gjesti i madh nga Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, ishte i varfër, e fal dhe i ofron punë Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë kohës kur sulmuesi i L
"Tmerri" i banorëve në Sarandë, ndiqen dhe arrestohen dy grabitësit Policia e Sarandës ka arrestuar dy grabitës të dënuar edhe më parë për vjedhje. Në kurthin e policisë ka rënë Mentor
"Tmerri" i belgëve dhe biznesmenëve, kush është grabitësi i karburanteve që mori letrën e OFL Aleks Prifti wshtw personazhi i radhws i cili ka rwnw nw "rrjetwn" e OFL dhe duhet tw deklarojw pasurinw brenda 48 orwve
''Strehuan një nga grabitësit e Rinasit'', zbardhen detaje nga ekzekutimi i vëllezërve Haxhia Të tjera detaje janë zbardhur nga ekzekutimi mafioz i dy vëllezërve Haxhia në Durrës. Eshtë pikërisht bashkëpunëtori
Maskat mësyjnë në shtëpinë në Tiranë, lidhin familjarët dhe u grabisi gjithçka Tre persona ende të pa identifikuar kanë grabitur një familje në orët e vona të natës së kaluar, në fshatin Qinam të Tir
I hyjnë në shtëpi për t'i vjedhur, grabitësit vrasin reperin e njohur (FOTO LAJM) Reperi i njohur Pop Smoke është qëlluar për vdekje në mengjesin e së mërkurës nga disa grabitës që i kishin hyrë në shtë
"M'u duk djalë simpatik dhe i sinqertë", e dashura e grabitësit flet si e njohu 27 vjeçarin Gjykata e Durrësit vendosi ditën e djeshme masën e sigurisë arrest me burg për 27-vjeçarin Astrit Thaçi, i cili dyshohet
Nga Durrësi në Elbasan, e shkuara e bujshme e grabitësit të argjendarisë Autori i dyshuar i grabitjes së argjendarisë në Elbasan është identifikuar si Astrit Thaçi. I maskuar dhe me armë, ai
Plagosën të zotët e shtëpisë, merret vendimi për dy grabitësit në Allias Bëri shumë bujë grabitja në Allias vetëm pak kohë më parë. ku grabitësit plagosën edhe të zotët e shtëpisë. Gjykata e
Pranga çiftit shqiptar, kanë lidhje me grabitësit që sulmuan me armë policinë greke Policia ka vënë në pranga një burrë e një grua në Prevezë. Sipas raportimeve, dy burrat me origjinë shqiptare, që dy
Lleshi bën show duke mbushur Durrësin me policë, grabitësi me pistoletë lodër bën "dasëm" në mes të qytetit Një pikë e “Kredo.al”, institucion i dhënies së kredive të vogla është grabitur sot në mes të ditës në Durrës. Autori
Tentuan t'i grabisnin, identifikohet një nga autorët që qëlloi ndaj çiftit Laze Policia ka shpallur në kërkim një person nga Skrapari, të dyshuar për grabitjen dhe plagosjen e çiftit Lase. Gjeneral
I shpëtoi kancerit, familja Laze sapo kishte kaluar një sfidë të dhimbshme para grabitjes Petrit dhe Aferdita Laze u grabitën mbrëmjen e djeshme në Allias, Tiranë. Dy grabitës të maskuar hynë brenda në vilën