999 rezultate për

grabisin

Maskat grabisin banesën në Kavajë, dhunojnë pronarin e largohen Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kavajë. Sipas raportimeve të para mësohet se dy persona, të masku
Dy të mitur rrahin për vdekje 86 vjeçarin dhe i grabisin 250 euro Një burrë i moshuar, 86-vjeç, u rrah për vdekje nga dy të mitur në Greqi. Sipas mediave greke, i moshuari jetonte vet
Dy persona i grabisin çantën me lekë kambistit në Korçë Rreth orës 8 e gjysmë të ditës së sotme, dy shtetas, ende të paidentifikuar nga policia, dyshohet se i kanë vjedhur me d
Si në filma: I vendoset eksploziv bankës, hajdutët grabisin bankomatin Grabitësit e një banke në Prishtinë kanë pritur orën 5 e 30 të mëngjesit për tu hedhur në veprim. Policia njoftoi se per
Tmerrohet gruaja e moshuar në Pukë, dy persona e dhunojnë dhe e grabisin Tmerr per nje grua te moshuar ne Puke. Dy persona, ende te paidentifikuar i kane hyre ne banese, e kane dhunuar dhe me p
Erdhi për plazh në Durrës, pushuesit nga Zvicra i grabisin makinën luksoze dhe mijëra franga Policia e Durrës ka vënë në pranga tre persona të cilët akuzohen se nën kërcënimin e armës, i kanw grabitur automjetin l
Po festonte titullin, yllit të Liverpool i grabisin shtëpinë dhe makinën luksoze Në Angli është kthyer në një trend të frikshëm dhe të çuditshëm grabitjet e shumta që po i ndodhin lojtarëve të njohur.
Presidenti i Brescias tregon momentin kur tentuan ta grabisin: U mbulova me gjak Presidenti i Brescias, Masimo Celino, ra pre e një grabitje të dhunshme pasditen e së dielës. Dy persona e sulmuan pa
Policit i hyjnë në shtëpi dhe i grabisin armën e shërbimit në Tiranë Një grabitje ka ndodhur në shtëpinë e një efektivi policie në Tiranë. Burimet policore bëjnë me dije se kanë marrë k
Prezantuesja sportive përjeton tmerrin, i grabisin bizhuteritë në apartamentin në Milano Në pritje të rifillimit të kampionati italian, prezantuesja e njohur sportive e DAZN, Diletta Leotta është përballur me
Lypnin bashkë, marokenët grabisin shokun e tyre sirian mes Tiranës Një ngjarje e paprecedentë raportohet të ketë ndodhur së fundmi në Tiranë. Raportohet se dy marokenë janë arrestuar n
Maskat grabisin dyqanin në Përmet Një sasi e konsiderueshme parash është grabitur gjatë natës në dyqanin e një pronari, të identifikuar si Z.J., në Përmet
Dy persona tentojnë të grabisin banesën në kryeqytet, çfarë iu gjet në shtëpi të dyshuarve (VIDEO) Policia e Tiranës ka arrestuar dy persona të cilët tentuan të vidhnin në një banesë. Gjatë operacionit, në banesën
Sulmohet këngëtari i famshëm, e grabisin me thikë në rrugë (FOTO LAJM) Ish ylli i One Direction është përfshirë në një incident në Hampstead, Londër. Këngëtari, Harry Styles raportohet se gra
Zbardhet ngjarja, maskat grabisin biznesin në Elbasan Një natë më parë një biznes ka rënë pre e grabitësve në Elbasan. Raportohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen “Sule Pap
Maskat grabisin banesën e 40-vjeçares në Fier Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Fier. Persona me maska kanë grabitur në qendër të qytetit të Fierit n
Kosovarit i grabisin targën 11 mijë franga, shpërblimi prej 1000 frangash fut në kurth hajdutin Një 31-vjeçari nga Kosova të quajtur Fidan Imerit i kanë vjedhur targat e makinës së tij. Por ajo që është interesante n
Futbollistin e Realit tentojn ta grabisin në rrugët e Madridit, shpëton paq Sulmuesi i Real Madrid, Mariano Diaz, ka rënë pre e një grabitjeje ditën e djeshme. Lojtari i lindur në Barcelonë ishte
I premtuan transportin drejt Tiranës, shqiptarët grabisin dy turistët Dy shtetas të huaj kanë denoncuar në polici katër shqiptarë të cilët i kanë grabitur me dhunë paratë, cantat dhe celular
Tre persona të maskuar grabisin karburantin në Bilisht, sa para morën Një grabitje ka ndodhur gjatë orëve të mbrëmjes së djeshme në Bilisht. Abcnews.al raporton se tre persona me maskuar