999 rezultate për

gostivar

Tërmet në afërsi të Gostivarit Një tërmet është regjistruar sot në afërsi të qytetit të Gostivarit. Tërmeti ka qenë 2.6 ballë me epiqendër 20 kilome
20 viktima dhe 106 raste të reja me koronavirus në Maqedoninë e Veriut Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 761 testime dhe janë regjistruar 106 raste të rej
Numri i shqiptarëve në Shkup, Tetovë e Gostivar në statistikat e vitit 1908 (FOTO LAJM) Kjo statistikë që shihni më poshtë, e botuar nga media kosovare mendohet se është realizuar bazuar në një dokument të ha
Tërmet në Maqedoninë e Veriut, ja ku ishte epiqendra Tërmet me intensitet prej 3.3 shkallë sipas Rihter është regjistruar mesditën e sotme në rajonin e Gostivarit. Raport
"U frikësuam shumë nga tërmeti, dolëm në rrugë me fëmijët" (VIDEO) Banorët e Gostivarit i ka zgjuar një tërmet i fuqishëm prej 5 ballësh me epiqendër në afërsi të Mavrovës. Para kamer
9 të vdekur nga Covid-19! 2200 raste aktive në Maqedoninë e Veriut 9 pacientë të prekur me virusin korona kanë ndërruar jetë në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut. Një 70-vjeçar nga
152 raste të reja me Covid-19 dhe 2 viktima në 24 orët e fundit, ja sa janë shëruar Ministria e Shëndetësisë, informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 1630 testime të realizuara 152 persona kanë rezultuar
140 raste të reja me COVID 19 dhe 4 viktima në Maqedoni (VIDEO) 4 persona e kanë humbur jetën si pasojë e virusit Korona në 24 orët e fundit. Viktimat janë: një 64 vjeçar nga Shkupi, n
Ngjarje e rëndë në Gostivar, burri vret bashkëshorten e tij Ngjarje tragjike ka tronditur mëngjesin e sotëm Gostivarin. Një burrë 65 vjeçar ka therë me thikë dhe më pas edhe më sëp
Rajoni i Gostivarit me mbi 217 raste aktive me COVID-19 Sipas të dhënave të fundit të Ministrisë së Shëndetësisë, në Gostivar dhe komunat përreth ka 217 raste aktive. Deri t
Ahmeti nga Gostivari: Në gjithë këto vite asgjë nuk kemi dhuratë, të gjitha i kemi arritur me shumë sakrificë Lideri i BDI-së Ali Ahmeti sonte para qytetarëve të Gostivarit ka shpalosur konceptin e tij për kryeministrin e parë shq
Gostivari tronditet nga dy vetëvrasje në orët e fundit Gostivari është tronditur në orët e fundit me dy vetëvrasje. Alsat mëson nga burimet e tij se bëhet fjalë për dy ras
Edhe 6 viktima nga Covid-19 në Maqedoni, sa ka shkuar numri Gashtë viktima të reja janë shënuar nga COVID-19 në Maqedoninë e Veriut në 24 orët e fundit. Ministria e Shëndetësisë
Në Tetovë dhe Gostivar vazhdon të rritet numri i të prekurve nga Covid -19 Pas rritjes së numrit të të infektuarve me Kovid 19 në Tetovë dhe rajonin e saj dhe vdekjes së dy të infektuarve nga ky
CoVid19, pesë persona pozitiv në territorin e Gostivarit Shtabi i emergjencës së Gostivarit për komunat Gostivar, Vrapçisht dhe Mavrovë – Rostushë, mbanë mbledhjen e radhës ku s
Taravari: Qëndroni në shtëpi, 2 javët e ardhshme janë kyçe (VIDEO) Bankat dhe Institucionet tjera ku grumbullohen njerëz të caktojnë sigurime speciale, këtë e kërkoi shtabi i krizës i tre
Më shumë 500 persona në Tetovë dhe Gostivar ndodhen në vetëizolim Më shumë 500 persona në Tetovë dhe Gostivar ndodhen në vetëizolim, të cilat kanë udhëtuar jashtë shtetit ose për shkak t
Rasti i parë me koronavirus në Gostivar, numri i të infektuarve në Maqedoni shkoi në 48 (VIDEO) Një grua 42 vjeçare e cila ka pasur kontakte me një koleg të saj muzikant i cili ishte infektuar, është rasti i parë me
Konfirmohet rasti i parë me koronavirus në Gostivar Konfirmohet rasti i parë me koronavirus në Gostivar. Kështu bëjnë të ditur nga reparti infektiv. Bëhet fjalë për një
Sot një vit nga aksidenti me 16 humbje jetësh në Llaskarcë, homazhe në përkujtim të viktimave Sot bëhen një vjet nga aksidenti tragjik i autobusit të “Durmo Tours” afër fshatit Llaskarcë, në të cilin humbën jetën 1