999 rezultate për

goro

Vrasja që i vuri "flakën" Greqisë, çfarë ndodhi në ditën e përkujtimit të të miturit Ndonjëherë mjafton një fotografi, një fiksim i çastit për të humbur besimin tek policia. Një polic mban një tufë lulesh
Shifrat e dhimbshme, COVID-19 i ka marrë jetën 7 mësuesve Ditën e djeshme viktima të Covid dje u shënuan shtatë, nga mosha 47 deri në 83- vjeçare. Ndonëse nuk përfshihet në l
I ekzekutuan kushëririn në mes të qytetit, flet kryebashkiaku për ngjarjen e rëndë në Himarë Një ngjarje e rëndë ndodhi mëngjesin e sotëm në Himarë ku biznesmeni Niko Goro u ekzekutua nga shtetasi Kliti Leka. N
Momenti i arrestimit, del fotoja e autorit të dyshuar që vrau biznesmenin Goro Policia arrestoi paraditen e sotme autorin e dyshuar të vrasjes së biznesmenit Niko Goro në Himarë. Kliti Leka dyshoh
Ekzekutimi i biznesmenit: U qëllua me 5 plumba në trup, autori doli nga një furgon Kanë dalë në dritë detaje të reja nga atentati ndaj biznesmenit Niko Goro në Himarë. Goro ishte bashkë me të motrën
Ndërtuesi Niko Goro u vra me armë, plagoset motra e tij Vritet në Himarë ndërtuesi Niko Goro. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 09:00 të mëngjesit të sotëm. Niko Goro njihe
Ekzekutohet në mes të Himarës biznesmeni Ekzekutohet me armë zjarri biznesmeni Niko Goro. Ngjarja ka ndodhur rreth ores 9 te mëngjesit të sotëm. Bashkeshor
Vdes gazetarja ruse që i vuri flakën vetes Ka vdekur gazetarja ruse, Irina Slavina, e cila i vuri flakën vetes në qytetin e Nizhny Novgorod, pas një bastisjeje të
Përplaset për vdekje 32 vjeçari në Maqedoninë e Veriut Një 32-vjeçar në Maqedoninë e Veriut ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti automobilistik. Mësohet se ai ishte b
PS-ja mbetet "thatë" në Himarë, në takimin elektoral Gjiknurit nuk i shkojnë as 100 vetë (FOTO LAJM) Deputeti Damian Gjiknuri dhe kreu i Bashkisë Himarë, Jorgo Goro kanë vijuar fushatën e tyre për zgjedhjet e anuluara të
Protestuesit djegin Athinën (FOTO LAJM) Ceremonia në kujtim të 10-vjetorit të vrasjes së Alexis Grigoropoulos ka degjeneruar në akte dhune ekstreme. Qindra anar
IKSHP jep alarmin për numrin e aksidenteve në Kosovë Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka bërë të ditur se po përcjell në mënyrë permanente situatën e aks
Sekuestrohen 130 kg drogë në vendkalimin kufitar Bogorodicë Në vendkalimin kuftiar Bogorodicë janë sekuestruar mbi 130 kilogramë mariuhanë në një kamion me targa të Shqipërisë.
U doli lojtari dhunues dhe grabitës, reagon Villareali Villarreal reagon përmes një komunikate për shtyp pas arrestimit të Ruben Semedo, me akuzën e heqjes së lirisë së një pe
Zyrtarisht ndryshohet emri i Aeroportit të Shkupit dhe i autostradës Tabanoc-Bogorodicë Aeroporti i Shkupit nga "Aleksandri i madh" do të quhet "Aeroporti ndërkombëtar i Shkupit" ndërsa autostrada Tabanoc-Bo
Zëdhënësi i FSHF-së: Panucci është shumë rigoroz, nuk bën kompromise Gerti Çarçani është personi që merret me çështjet e medias në FSHF dhe menaxhon komunikimin e trajnerëve dhe futbollistë
Protesta në Athinë, arrestohen 11 persona mes tyre edhe shqiptarë Policia greke ka arrestuar 11 persona dhe lëshuar urdhër ndalimi për 26 të tjerë, si përgjegjës për protestat e dhunshm
BDI: Aeroporti "Aleksandri i Madh" të quhet "Skupi" Për BDI-në, është e papranueshme që aeroporti ta mbajë emrin e shefit të parë të shtetit, Kiro Gligorov, propozim i cili
Bogojeski: Projekt-ligji i gjuhëve duhet të sigorojë identifikim të plotë të shqiptarëve me Maqedoninë Një nga nismëtarët e reformave në VMRO-DPMNE, Petar Bogojeski duke komentuar Projekt-ligjin për përdorimin e gjuhëve, ka
Për Super Kupën 2600 policë, kontrolle rigoroze në hyrje të arenës Ministria e Punëve të Brendshme informon se i ka ndërmarrë të gjitha masat dhe aktivitetet e nevojshme me qëllim që orga