999 rezultate për

goran

Djali i Bogdanoviq futet në fakultet me mik Drejtoria e Fakultetit të Farmacisë në Beograd pranoi se djali i ish-ministrit për Kosovën në qeverinë serbe të Tadiqit,
Juventus-Napoli, 90 minuta pa fitues Update - Mbyllen 90 minutat e finales së Superkupës së Italisë mes Juventus me rezultatin 2-2. Një ndeshje shumë e bukur
Goranët, Jahjaga "injron" Ivanovin Zyrtarët maqedonas vazhdojnë të këmbëngulin në ekzistimin e komunitetit maqedonas në Kosovë, madje duke kërkuar që ata t
Goran Bogdanovic nuk lejohet të futet në Kosovë Autoritetet e Kosovës ia kanë ndaluar hyrjen në Kosovë, ministrit për Kosovën në qeverinë në largim të Serbisë, Goran Bo
Shtip, incident në mitingun e LSDM-së Pas përfundimit të mitingut të LSDM-së në Shtip ka ngjarë një incident ku fizikisht është sulmuar 33 vjeçari Goran J. Nd
Bogdanoviq: Arrestimi i Arsiq për të frikësuar serbët I ashtuquajturi ministër për Kosovën, Goran Bogdanoviq ka reaguar në lidhje me arrestimin e shefit të “Qarkut të Kosovës
Goranët e Kosovës pajisen me pasaporta bullgare Autoritetet bullgare së fundi kanë nisur një fushatë për pajisjen e komunitetit goran në Kosovë me shtetësi dhe pasaport
Banorët e Restelicës kërkojnë ndihmë nga Serbia?! Iniciativa Qytetare e Goranëve i ka bërë sot thirrje qeverisë së Serbisë për ndihmë urgjente familjeve të viktimave të g
Goranët e Sharrit formojnë Partinë Demokratike Maqedonase Banorët e Gorës së Sharrit, të cilët e ndjejnë veten maqedonas, e që jetojnë kryesisht në Maqedoni, por edhe në Gorë dhe
Kumanovë, vritet një qytetar Kumanovari Goran S. është vrarë mbrëmë në Kumanovë tani për tani nga persona të panjohur. Siç kumtoi SPB-ja e Kumanovës
FSHF nis tratativat me Sven Goran Eriksson Sa më shumë kohë kalon aq më shumë shtohen kandidatët për stolin e Kombëtares së Shqipërisë. Pas refuzimeve të Hasit dhe
Lorik Cana: Ndeshje e vështirë por duam fitore Edhe pse nuk pret mbështetje të fuqishme nga tifozët shqiptarë, kapiteni i Kombëtares shqiptare, Lorik Cana, tha se në s
Bogdanoviq shpreh urrejtjen ndaj Thaçit Ministria për “Kosovën dhe Metohinë” është një dikaster i ri i qeverisë serbe, ndoshta edhe për këtë stafi i saj ë
Pandev kërkon "hakmarrjen" ndaj Juventusit Goran Pandev është gati për ndeshjen me Juventusin. Pas dëmtimit që e mbajti larg fushave për disa javë, maqedonasi ësht
Ministria për Veriun - e panevojshme Shtimi i kapaciteteve për integrimin e veriut të Kosovës është i domosdoshëm, por krijimi i Ministrisë për Veriun - ide
1 Ministër për veriun? Një ministri për veriun - është kjo ide e lansuar nga këshilltari i kryeministrit, Dukagjin Gorani, për integrimin më të
Goranço Koteski, kreu i ri i ARM-së Shef i ri i Shtabit të Përgjithshëm të Armatës së Republikës së Maqedonisë do të jetë gjeneral brigade, Goranço Koteski.
Vazhdon Interi (VIDEO) Kampioni në fuqi i Ligës së Kampionëve, Inter, ka arritur të mposhtë Bayern Munichun me rezultat 3-2 para tifozëve bavar
Bastisje në kërkim të Goran Haxhiçit Përfaqësuesit e Shërbimit për zbulimin e krimeve të luftës kanë kryer mengjesin e sotem kërkime në dy lokalitete në Novi
Bogdanoviç për Kosovën Ministri serb për Kosovën, Goran Bogdanoviç në një intervistë për të përditshmen serbe 'Veçernje Novosti' tha se statusi