999 rezultate për

goran

Arrest shtëpie për Salih Mekajn dhe Vlora Goranin Gjykata Themelore në Prishtinë ka vendosur arrest shtëpiak për një muaj ndaj Salih Mekaj, si masë të sigurisë ndaj tij s
Bombat e opozitës nervozojnë kreun e antikorrupsionit Kryetari i Komisioni Shtetëror për Parandalimin e Korrupsionit, Goran Milenkov refuzoi të komentojë nëse ai do të përgat
Bllokohet "Pushka e lirisë" që trazoi Serbinë, shikojeni këtu (VIDEO) Reperi kosovar, Arian Agushi, i njohur në publik si Gold AG, ka zënë vend edhe në faqet e para të gazetave serbe për spo
Goran Milevski zgjidhet kryetari i ri i PLD-së Kuvendi i Partisë Liberal Demokrate (PLD) ka zgjedhur për kryetar të saj kandidatin Goran Milevski, ndërsa për sekretar
Goranët-serbëve: Mos na sulmoni, ne nuk jemi shqiptarë Komuniteti goran që jeton në Serbi ka dashur të distancohet dhe të bëjë me dije se nuk janë shqiptarë, andaj serbët nuk
Gorani: Thaçi të ikë si kryeministri i Irakut Analisti Dukagjin Gorani ka komentuar situatën politike. Ai mendon se një koalicion gjithëpërfshirës është në dëm të
Goranët kërkojnë bashki Komunat e zonës së Gorës kërkojnë të bashkohen dhe të krijojnë një bashki të tyren. Propozimi është bërë nga kryetari i
Ekzekutohet me tre plumba në kokë "tigri" i Arkanit (VIDEO) Një tjetër kriminel ballkanik është vrarë në Amerikën Latine. Kroati Goran Popoviç (39), ish-pjesëtar i bandave krimi
Kërcënon Rakiç: Mitrovica është çmimi i lirisë sonë Kryetari i komunës së Mitrovicës së Veriut, Goran Rakiç ka ftuar kryetarin shqiptar të komunës së jugut, Agim Bahtiri, m
Betohet Goran Rakiq si kryetar i Mitrovicës së veriut Kryetari i zgjedhur i Mitrovicës së Veriut Goran Rakiq, ka dhënë betimin mbrëmë në orët e vona para këshilltarëve të Asa
Vritet me armë zjarri biznesmeni Daskallov Goran Daskallov, biznesmeni i njohur nga Shtipi i Maqedonisë, është gjetur i vdekur gjatë fundjavës në shtëpinë e tij
Rakiç: Në komunën e Mitrovicës së veriut do jetë flamuri serb Kryetari i sapozgjedhur i komunës së Mitrovicës së veriut, Goran Rakiç, ka deklaruar sot se do të nënshkruajë dokumentet
Në Mitrovicë fiton Goran Rakiq nga “Lista Srpska” Fituesi i zgjedhjeve në Mitrovicën e veriut sipas informatave nga KQZ-së është Goran Rakiq i “Lista Srpska”. Ndërsa k
Top 5 golat e të afërmve të yjeve të futbollit (VIDEO) Kanë të njëjtin gjak me Messin, Pandev, Suarez por në pjesën më të madhe qëndrojnë nën hijen e vëllezërve që luajnë në e
Gjirokastër, shkatërrohen 1200 rrënjë kanabis Policia e Gjirokastrës shkatërron 1200 rrënjë bimë kanabis sativa. Fusha e mbjellë me bimë narkotike u gjet pas informac
Reagon Gorani dhe Mirena: Po themelojnë institut jo parti Dukagjin Gorani dhe Ilir Mirena kanë përgënjeshtruar shkrimin e publikuar në një ueb-portalin (Indeksonline) se ata së b
Buzhala me shokë përgatiten për parti Ish-gazetarët Dukagjin Gorani, Berat Buzhala dhe Ilir Mirena po planifikojnë të krijojnë partinë e tyre. Burime të Indek
Vonohet Goran, Kurti anullon takimin Vonesa prej 45 minutash e sekretarit të pëgjithshëm të Këshillit për Bashkëpunim Rajonal, Goran Svilanoviç ka bërë që të
Goran Svilanoviç në Prishtinë Në Prishtinë po mbahet një konferencë nga Bashkimi Evropian, në të cilën merrë pjesë edhe ish ministri i Jashtëm i Serbi
Graçanicë, protesta të serbëve Dhjetëra punëtorë të "ish-ministrisë" për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, kanë bllokuar te marten ndërtesën ku ndodhej pë